1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 557
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 139,576
Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

satır satır aşamaları takip ettik okuduk iş ortada inşaallah durumun hal olur satmazsın.allah kolaylıkversin.

Etiketler

iyi ve samimi dilekleriniz için gercekten teşekkürler...sizlerinde aklınızda olsun.....arayan isteyen olursa anlaşırız

Muhacir nasıl üzüldüm anlatamam. Keşke yardımcı olabilsek ama herkesin bir derdi sıkıntısı var. Üzme kendini. Bende ucuz diye aldım ama aldığım kadar masraf ettim hala ayağa kalkmadı. Düşünsene o kadar para harcadım ama en son şaft almaya param kalmadı desem inanmazsın. Ön arka şaft 150 TL çok geğil ama olmadımı olmuyor işte. Canın sağolsun. Üzülme. Selamlar...

Boyle emekleri gordukten sonra araci satmaniz beni cok uzdu.. umarim hayat size daha adil davranir bundan sonra .. selamlar

Çektiğiniz uzun eziyetler sonrasında tam rahata kavuşacağınız zaman aracınızı satma aşamasına gelmenize çok üzüldüm inşallah bir çıkış yolu bulubda aracınızı satmazsınız.

günaydın arkadaşlar
macırrr neyaptın ne ettin yaw bir konuşsana bir ses versene

abi çok şükür diyelim....dertlerle uğrasıyorum bu ara..ışık hem var hem yok şu birkaşgün cok önemli benim için.işlerimi halledebilirsem aractan vaz gecicez ama hayırlısı bakalım.aracada bikaç talip var konusuyoruz bu ara eğer biriyle hayırlaşabilirsek vericem napiğim...sözümüzdende dönecek değiliz .....Allahtan hepimiz için herseyin hayırlısını diliyorum abi :smiley:

selam arkadaşlar bende dodge pw 150 çift kabin 4x4 aracım var benim araçtaki difransiyelin markasını resim göndersem söyleyebilirmisiniz dana kaç olduğunu

Grnt0387

karayel arkadaşım . eğer araban orjinal ellenmemişse arka 9 çeyrek chreysler önde dana 44 dür ama yolla resimleri tam emin olalım çok uğraştığım için ezeberlemiş durumdayım :smiley: :smiley: diff ler hakkında tüm bilgi şimdilik bende mevcut yani ;D ;D

Ersel 150 doçum vardı malum. Arka 250 doç 8 bijon dif vardı arazi iptal edilmişti. Önede 250 lik taktım ve bu sabah şöyle yoğun çamurda bir deneme yaptım araç tam bir canavar olmuş inan. Şimdi sırada power direksiyon daha sonra dif kilidi var. Bugün deneme yaptığım çamurdan inan tank çıkamazdı desem yalan olmaz. Sevdim doçumu vesselam. Selamlar...

difransiyel resimlerini yakındanmı çekıyım kardeş arka 5 bijon önde 5 bijon ama yakından resimlerini çekıp gönderecem kardeş

hasan abi aslında senin arka diff de dana 60 havalı kilitli bulsan tadından yenmez o doçun ha oda 4x4 250 doçun arka diff i olarak orjinalden var ozaman sen çamurculuk gör diyorum ben öne arkaya lsd koydum şimdilik çok iyi karpuzlardan askıya almadığı sürece sorun yok bendede :smiley: :smiley:

Ersel o zaman sıralama şöyle olacak. 1- Power direksiyon, 2 Arka 250 yeni model kilitli diff. 3- Daha bol çamurlu günler... Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR