1988 Model W100s Lpg Açıkkasa Kamyonet

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetaliegeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,152
Mesajlar
147
Tepkime Puanı
5
Yaş
65
Yer
NAZİLLİ
Selam arkadaşlar.Arac 1988 model bennzin+lpg ruhsatta işli,tekkabinli çekme belgelidir Motoru sıfır yapılmış yaklaşık 3100 tl harcanmış su pompası benzin otomatiğine kadar yenilendi, yaklaşık,1500 km kullanılmıştır.Muayene bitince trafikten cekildi, ikibuçuk ay cezasıvar
Aracın kupa ve arkakasa tabanda muhtelif çürükler vardır.Yürüyeni çok güzel şaflar eksiksiz 4x4 sounsuz mekanik ve elektrik aksamında eksik yoktur. Çalısır yürür durumdadır. Geçmişte resmi kurumdan alınmadır. Daha fazla bılgi için 0532 330 7959 Mehmet Ali Egeli Fiyat=7500tl Selamlar.
 

Etiketler


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,905
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst