2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 347
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,728
Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Kasım 2009)

Dışarıdaki soğuktan sonra soba başına geçince herkes mayıştı kaldı ;D

101 6407
101 6408
101 6409
101 6415
101 6418
101 6419

Etiketler
Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Kasım 2009)

Ertesi gün, hazırlanmış bir parkuda önce azar azar , sonra sonuna kadar araçlarımızı test etme fırsatı bulduk, önce kolay yerlerin videoları.

Th parku2

Elizabeth ;) hey maşallah ;D

Th sdcparkur

İyi geldi motor sesi

Hoşgeldiniz, belliki keyifli geçmiş geziniz.
Devamını bekliyoruz fotoğrafların.

RedlinE' Alıntı:
İyi geldi motor sesi

Mücahit bey yakından duymak isterseniz, Ankaraya geldiğinizde haber verin beraber veya solo V8 konser verebiliriz ;D

Yavuz sobanın sıcağına geçince iç huzura ermiş bir görüntün var ;D

herkese hosgeldin diyor bol bol foto istiyoruz.[color=][/color][color=][/color]

Selam Arkadaşlar,

Öncelikle Mert'e ve katılan herkese teşekkürler. Çok keyifli bir haftasonu geçirdik :smiley:

Başta Mert Bey olmak üzere herkese teşekkürler (x4)biz çok eğlendik (yakıtı yanlış hesapladık sonunu getiremedik)

çok güzel olmuş iyi eğlenmişsiniz daha çok foto bekliyorum sabah sabah ilaç gibi geldi ;D

Selamlar,

Bu güzel gezi için Mert'e, emeği geçen diğer arkadaşlara ve beni aracına alarak geziye katılmama yardımcı olan Nejat'a çok teşekkür ederim. İlk defa katıldığım bir grup ve organizasyondu, değişik ve güzel bir deneyimdi, çok şey öğrendim. İlk iki fotodan sonra kameranın pili bittiği için resim koyamıyorum. Öğrendiğim şeylerden biri de buydu -seyahatten önce kameranı şarj et-Teşekkürler.

Saygılar,

Herkes hoşgeldi. Anladığım kadarı ile sorunsuz ve keyifli bir gezi olmuş. Ama bu fotoğraflar bizi kesmedi arkadaşlar haberiniz olsun ;)

Arkadaslar,
cok miktarda fotoğraf olduğu için, fotograflari GEÇİCİ olarak

www.rehayurdakul.com/temp20091107Sarialan

adresine koydum, lutfen fotograflarınızı hemen indirin, linki carsamba günü silmek istiyorum. Zira bildiğiniz gibi, kurallarına göre başka siteye link vermememiz tercih nedeni. herkese güzel bi hafta dilerim, reha

Not: bu fotografları sitede kullanabilirsiniz, maalesef iş yoğunluğundan dolayı ben fırsat bulamıyorum

reha' Alıntı:
Arkadaslar,
cok miktarda fotoğraf olduğu için, fotograflari GEÇİCİ olarak

www.rehayurdakul.com/temp20091107Sarialan

adresine koydum, lutfen fotograflarınızı hemen indirin, linki carsamba günü silmek istiyorum. Zira bildiğiniz gibi, kurallarına göre başka siteye link vermememiz tercih nedeni. herkese güzel bi hafta dilerim, reha

Not: bu fotografları sitede kullanabilirsiniz, maalesef iş yoğunluğundan dolayı ben fırsat bulamıyorum

Of Süpermiş bunlar , Rehacım ellerinize sağlık, Bunları görünce ben bir daha foto çekmemeye karar vedim. :smiley:

Yavuz kardes,
yok, yok.. benim kacirdiklarim da senden geldi.. Bu arada, fotografları tek ben cekmedim. Ayrıca, maalesef sadece benim çektiklerim değil, Türkan ve Hamit arkadaşımız ile birlikte çektiklerimiz.. reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

SON KONULAR

Geri