2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,170
Ynt: 2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013)

aynı ekip tekrar buluşuyor...

Hlara valley 2012

Etiketler

Selam Arkadaşlar

Hazırlıklara devam ediyorum geziye az kaldı :smiley:

vakit yaklaştıkça bizleri bu süreçte destekleyenler de belli olmaya başlıyor. Bu projenin ilk ve en başından beri destekçisi olan YEŞİLOVA Belediye Başkanı Sayın Nuri ÖZBEK'e, değerli hocamız Sayın Mehmet YÖRÜK ve yöre halkına şimdiden çok teşekkür ederiz.

Araçlarımız ile konaklayacağımız yer, Sayın Belediye Başkanımızın da katılacağı akşam yemeği ve ertesi gün muhteşem manzarası ile kahvaltı için sabırsızlanıyoruz...

1. GÜN : SALDA GÖLÜ

RAKIM: 1193mt.

Buluşma / Tanışma / Kaynaşma / Özlem Giderme

Salda Gölü Keşif Gezisi
Gün : 22.06.2013 Cumartesi
Başlangıç Yeri : Salda Gölü
Bitiş Yeri : Salda Gölü
Başlama Saati : 10:00
Toplam Km : 80km
Toplam Süre : 4 Saat

Salda2

Salda Gölü - Beydağları rotasında Güver Uçurumu ve Kapızbaşı rotamıza dün itibari ile eklenmiştir... Muhteşem olacak... Çıkış Göynük ten yapılarak ihtiyaç molasından (benzin/yemek/aliışveriş) sonra istikamet Maden Koyu...

Muhteşem bir başlangıcın ardından efsane rotalarda araçlarımızla devam edeceğiz. Maden koyu çıkışına kadar toplamda %30 asfalt var ona göre :smiley::smiley:

mrdnmz' Alıntı:
Salda Gölü - Beydağları rotasında Güver Uçurumu ve Kapızbaşı rotamıza dün itibari ile eklenmiştir... Muhteşem olacak... Çıkış Göynük ten yapılarak ihtiyaç molasından (benzin/yemek/aliışveriş) sonra istikamet Maden Koyu...

Muhteşem bir başlangıcın ardından efsane rotalarda araçlarımızla devam edeceğiz. Maden koyu çıkışına kadar toplamda %30 asfalt var ona göre :smiley::smiley:

dün kapuzbaşından dönen 3 araç sizlermiydiniz? biz yolun kenarında uzanmış dinleniyorduk...

biral' Alıntı:
dün kapuzbaşından dönen 3 araç sizlermiydiniz? biz yolun kenarında uzanmış dinleniyorduk...

tanıştığımıza memnum oldum :smiley: durdursaydınız ne güzel bir kahve molası vermiş olurduk sizlerle :smiley:

Selimbiral

biz de önceki gece düzlerçamı nebilerden başladık, dün sabah devam ettik yaklaşık 20 km lik bir yürüyüşten sonraki halimizdi bu :p

biral' Alıntı:
biz de önceki gece düzlerçamı nebilerden başladık, dün sabah devam ettik yaklaşık 20 km lik bir yürüyüşten sonraki halimizdi bu :p

bir daha artık siz istemeseniz de dururuz zaten komşu...

chatlaxx gezimiz boyun ihtiyaç duyulması halinde İlk yardım ve arı sokması, eşek tepmesi ;D ;D gibi olaylardan sorumlu olacak... Kendisine bu görevi kabul ettiği için herkes adına teşekkür ederim.

Ilkyardm

Gezi için frontera bakıma devam ediyorum :smiley:

Bugün itibari ile katılımcı listesine adını yazdıranlar...

Emre DÖNMEZ
Fuat SARPER
Levent BALIKAY
Selim YAVUZ
Engin DURUER
Soner EROĞLU
İlker EROĞLU
Murat HURMA...

22 Haziran'da görüşmek üzere...

Listeye adını yazdırmayan ancak geleceğim diyenler için gezi boyunca elimizden geleni yapacağız ancak beni zorlayan 2 yer var...

1 konaklama yapılacak olan 2 kamping bölgesi
buralarda önceden yer ayarlamak gerekiyor. bütünlüğü bozmak istemiyorum.
2 araç durumlarını bilmediğimden rota ile ilgili sorun çıkması beni çok endişelendiriyor. bu durumda konvoy 2 ye bölünmek zorunda kalacak...

Gelmeyi "hala" düşünen, "ha bugün ha yarın" yazarım diyen, "dur şu okullar kapansın" da bakarız diyen ya da "kankam gelirse gelirim" diyenler

LÜTFEN olabildiğince önceden hatta aklınızda iken bildirin ki planlama henüz vakit varken "herkes" için yapılabilsin...

Teşekkürler.

ilave bilgi...

3.2 V6 aracımda 12000lb vinç, 31' STT çamur lastikleri, konaklama için araç üstü çadır var... 3' yükseltme mevcut. Rock Slider, dalkıran, domuzluk vs. Buna göre yol haritası çıkıyor. Yani bu ekipmanlar yol şartlarını belirleyen etken.

bu arada standart araç olması durumu da göz önünde bulundurularak rotaların alternatiflerini de elimden geldiğince hazırlamaya çalışıyorum.

GECE OFF ROAD SÜRÜŞÜ PLANLANMIYOR... Grup kararı ile istenmesi durumunda buna uygun 2 yer var. bu mekanlarda gerçekleştirebiliriz.

aracım, 1997 2.2i fronter, lastikler 30inç bf goodrich mud terrain km2, vinç önde sentetik halatlı 12000lbs(önümüzdeki hafta takılacak inşallah), telsiz midland-203 am/fm cb telsiz, 5' yükseltme Rock Slider, dalkıran, domuzluk, ön arka projertör aydınlatma, çadırım ise toprak üstü.... ;D ;D :D :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR