2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 582
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,606

Etiketler

IMG 8687
IMG 8688
IMG 8689
Ayna kapaklarıda tamam ...

evet uyumlu, bizzat benim elektronikçi ile baktık, yabancı forumlarda da aynı parçayı öneriyorlar; ROVER LANDROVER 99-05 Bluetooth Hands Free Car Adapter Kit ile rahatça müzik aktarıp telefon konuşması yapabiliyorsun. Bu hafta taktıracağım haberdar ederim seni.
Bana özelden telini atsana ,benim numaralar kayıp.Teşekkürler..
Merhaba,

Dogrudan Turkiye'ye kargo ile gonderiyorlar mi?

Bir de iki ayri model var sanirim:
1) Rover LandRover 99-05 USB Android iPod Bluetooth AUX car kit
2) ROVER LANDROVER 99-05 Bluetooth Hands Free Car Adapter Kit

Siz ikincisini mi aldiniz?

Taktirir iken dikkat edilmesi gereken birsey var mi?

Cok tesekkurler,

Ferhat

IMG 8690
IMG 8703
IMG 8705
IMG 8709
IMG 8711
IMG 8714
Ekli dosyayı görüntüle 60891
IMG 8703
IMG 8705
IMG 8709
IMG 8711
IMG 8714
Arkadaşlar bardaklıkların montajıyla ilgili bilgilendireyim...
Bende dahil olmak üzere almadan önce bardaklıkları yerine orta konsola vidalamadan çift taraflı bantla sabitlenebilir düşüncesinde olabilirsiniz , fakat vidalamadan sağlam sabitleme imkansız buna göze alıp alın alıcaksanız
Alt taraftaki vida yerinin plastiğe geçen saç klipsi var
Üst tarafta direk vida ve birer adet oynama yapmasın diye plastikten çükü var
Hassas bi ayarla ölçerek, önce delinecek yerleri işaretleyin , üst teki çük delikleri orta konsolun çıkıntısının tam merkezinde olmasına dikkat edin bir mastar yardımıyla
Üst merkezdeki vidayı çük ve alt vidayı sabitledikten sonra ince bir klavuz açıp yollayın

Son düzenleme:

Merhaba,

Cok tesekkurler,

Ferhat
Merhaba , ben gelem arkadaşıma ısmarladım ama ptt isterseniz doğrudan geliyor.
Eğer kablo ile kullanacaksanız ki tavsiye etmem 1. si ama bluetooth alırsanız 2. seçenek ( ben bunu aldım) ilave kablo alarak ( sitede kit olarak var 14usd ) hem Usb-hem bluetooth hemde aux olarak kullanabilirsiniz.
Taktrmak çok kolay; teyp sökülür,
cd portuna ordinal kit bağlantısı takılır ve kutusu içeriye saklanır.
ilave kabloları direksiyon altından doğru aldım sarkma ve yapmadı akşama resim atarım size. Kesme biçme yok sadece sök tak..
Sorunuz olursa ulaşabilirsiniz bana yardımcı olurum..
kolaylıklar
alper

Merhaba,

Cok tesekkurler,

Ferhat
Merhaba , ben gelem arkadaşıma ısmarladım ama ptt isterseniz doğrudan geliyor.
Eğer kablo ile kullanacaksanız ki tavsiye etmem 1. si ama bluetooth alırsanız 2. seçenek ( ben bunu aldım) ilave kablo alarak ( sitede kit olarak var 14usd ) hem Usb-hem bluetooth hemde aux olarak kullanabilirsiniz.
Taktrmak çok kolay; teyp sökülür,
cd portuna ordinal kit bağlantısı takılır ve kutusu içeriye saklanır.
ilave kabloları direksiyon altından doğru aldım sarkma ve yapmadı akşama resim atarım size. Kesme biçme yok sadece sök tak..
Sorunuz olursa ulaşabilirsiniz bana yardımcı olurum..
kolaylıklar
alper
Valla bunun güzelliği telefon görüşmesinden çok usb olması , yükle dinle browzer olayı belki biraz sıkıntı olur ama olsun
USB sadece şarj için dinlemek istersen Aux ta takılı olması lazım. Ama USB olanı alırsan onda sorun olmaz zira direk İPOD benzeri cihazlar için daha uyumlu, ben telefonu kullanmak istediğim için Bluetooth aldım..
BAktım forumlara dosya seçilebiliyor.

IMG 8792
IMG 8819
IMG 8820
Ufak ufak sökmeye başladım, arka basamağa kanser sarmadan müdahele edeyim dedim, söktüm paslı yerleri kumlanacak , sonra epoksi boya
Arka çamurluk saçlarınıda çıkardım, saçları perçinle sabitlemişler , nasıl perçinse 3 tane elmas uç matkap ucumu yedi , baktım olmayacak taşla kestim , yeni saçlarada paslanma olmaması için ilk önce epoksi uygulayacağım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR