2024'teki Gezilerimiz Ve Yaşam Güncemiz... Güçlü, The Kampervan Geziler Ve Yaşam...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 999
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,279

Etiketlerİstediğim gibi yaşarım. Kimse de bana özel konulara karışamaz. Ben özgür bir insanım. İstediğim gibi olurum. Bana bu konuların iftirası ile de hiçbir halt yapamadılar. Her zaman özgür oldum, özgür gezdim ve özgür yaşadım hayatımı...
 IMG 20240219 173556 1
 

Okumayı severim ama karavanda okumayı da severim. Bu nedenle kitaplarım benimle yolculuklara çıkarlar. Her yolculukta okunacaklarımı kütüphanemden özenle seçer karavanıma yüklerim. Şimdi kendime bir e-okuyucu da edindim. Bu yanımda taşıyabileceğim kitap sayısında çığır açıyor. Malesef her kitabın e-kitabı piyasaya çıkmıyor. Ama olsun olanlar da çok güzeller...
 

Ben kampları sevdim ve bu hobimi kamplara giderek sürdürmek istiyorum. Karavanımla kamptan kampa atlayarak geziler yapabilirim yaz tatillerinde. Yalnızca bir kampta çok uzun süre de kalabilirim. 10-12 Gün belki. Sonra sıkılıyorum. Bazı çok sevdiğim yerler ve kamplar var. Sırf bunlarda kalmak bile beni mutlu etmeye yeter. Erdek listenin baş sınırında. Hep harika tatiller geçirdim Erdek'te ama şimdilerde Akçakoca'ya gider oldum. Daha yakın olması gönlümü cezbediyor. Ayrıca kendi güzelliği de var ama Erdek de çok güzeldir.
 

Bir karavanınız olursa hangi kampa gideceğinizi şaşırabilir sonuçta sadece evinizin önünde içinde kahve içerek de takılabilirsiniz. Her zaman dediğim gibi bir karavan sadece içinde kahve içmek için bile alınabilir...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Mesajlar
1,517,841
Kayıtlı Üye Sayımız
172,074
Kaydolan Son Üyemiz
rusAhmet

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst