3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 785
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,775
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

aahhkatibim_34' Alıntı:
selam herkese gezenbilir aile fertlerine, güzel bir kamp olacağı belli, ancak her katılan aracıyla katılıyor peki benim gibi araçsız arkadaşlar varmı acaba, aracına yol arkadaşı olarak kabul edecek, biri, (iyi bir yol arkadaşı olduğumu söyleyebilirim,)Kampta Adnan beye yemek yapımında yardımcı olacakbiri lazım, olur belki, sabah kahvaltıya tereyağlı muhlama yapacak , yanında tavada hoplatıp pişirilen akıtma(siliğto deriz ) yapacak, kam ateşi etrafnıda otururken çay demleyip , servisi yapacak biri olmalı bunları yapmayada adayım ama , ilk defa bir kampa katılmak istiyorum ama, hiç bir araç gerecim yok desem katılamazmıyım, orda konaklıyacağımız bir çadır veya tesis olurmu, dışarıda kalmam herhalde, avrupa yakasından aracıyla katılacak arkaaşlar , veya aileler varsa bu konuda yardımcı olurlarmı acabaa????
avrupa yakasında araç bulamazsanız anadoludan bize katılabilirsiniz

Etiketler
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

şekerşey0606' Alıntı:
Adnan Abicim lütfen ama lütfen senin yiyecek stokuna ortak olalıımmm:smiley:)Geçen festivaldeki ızgara balıklarının tadı hala damağımda ;)Hatta geçen düzenlemeyi düşündüğümüz ama iptal edilen kamp için hazırladığın yiyecek listesi hala gözümünönünde,o liste cidden masal gibiydi yaa,saklıyorsan tekrar göndersene,sadece okumak bile güzeldi yani ;D ;D
Işıl bak ne buldum gerçi o liste 20 kişilikti burda olacak 1000kişi başımıza iş sarma ama yinede kimseyi merakta bırakmayalım hiç değilse fikir olur.
.Alıntı sahibi: mezeci_67, Tarihi: 27 Ekim 2009, 11:57:35
Efe, Murat geçmiş olsun geçmiş olsun siz kamp yeri ararken bende yemek listesine son halini vermeye çalışıyordum
akşam üstü Murat'tan üzücü haberi alınca çok üzüldüm bayağı morali bozuktu pazartesi görüşmek üzere diye telefonu kapattık buluştuğumuzda durum değerlendirmesi yaptık herşeyde bir hayır vardır dedik daha kötü birşey olmadığı için şükrettik cuma akşamı kamp alanına geç varacağımız ve yol konusunda sıkıntı yaşayacağımız çadır kuracak düz alan olmaması ve Efe Bey o haldeyken kamp'ında neşesiz geçeceğini düşünerek etkinliğimizi ileri bir tarihe ertelemeye karar verdik.(Bizde telefonu kayıtlı arkadaşlarımızı arayarak görüşlerini aldık onlarda bizim gibi düşündükleri için teşekkürler iyiki varsınız.)
Bu arada yemek listesinide şuracığa iliştireyim o kadar uğraştık boşa gitmesin her zaman lazım .

MALZEME LİSTESİ 20 KİŞİ

49-MEYVA(MUZ,ELMA,KİVİ.ANANAS)
1-EKMEK—35 50- KUZU ETİ -4KG
2-TEREYAĞ—500GR 51-PUL,K BİBER
3-KÖY PEYNİR—1.5KG 52-YUMURTA- 45 TANE
4-ZEYTİN—500GR 53-MARGARİN-1
5-HELVA—1KG 54-KARİDES-1KG
6-PLASTİK BARDAK-100 -----------------------------------------------------------------------------
7-PLASTİK TABAK 3 LÜ- 100 CUMA AKŞAM: EVDEN HAZIR ŞEYLER
8-PLASTİK TABAK BÜYÜK-100 CUMARTESİ SABAH
9-PLASTİK ÇATAL- 100 PASTIRMALI YUMURTA,KÖY PEYNİRİ,REÇEL,ZEYTİN
10-PLASTİK KAŞIK-100 TEREYAĞ,HELVA,ÇAY,BAL
11-SIVI SABUN—1
12-YOĞURT—2X1.5KG CUMARTESİ ÖĞLEN
13-ÇEREZ KARIŞIK
14-SIVI YAĞ-1KG MANTI,SALATA,İÇLİ KÖFTE
15-ZEYTİN YAĞI –500GR
16-MANTI—3KG CUMARTESİ AKŞAM
17-SİRKE SARIMSAK
18-PATLICAN SALATA-2 SAC KAVURMA,SALATA,BULGUR PİLAVI,MEYVA,HELVA
19-KÖZLENMİŞ BİBER-2 PATLICAN SALATA,KÖZ BİBER,ÇEREZ + İŞKEMBE ÇORBA
20-BARBUNYA PİLAKİ-1 TEREYAĞDA KARİDES ,KÖZDE HELVA , KÖZDE KAHVE
21-PASTIRMA-1KG PAZAR SABAH
22-REÇEL-1KG
23-BAL-1KG SOSİS KIZARTMA,ÇAY,MELEMEN,KAŞAR PEYNİRİ,REÇEL
24-BULGUR-1KG TEREYAĞ,ZEYTİN ,BAL
25-İŞKEMBE ÇORBA-6 ADET
26-SOSİS- 1KG PAZAR ÖĞLE
27-ESKİ KAŞAR-1KG
28-KAĞIT HAVLU-2 PAKET MANTAR KAVURMA,KIZARTMA YOĞURTLU (PATATES,
29-BULAŞIK SÜNGER-3 KABAK,PATLICAN,KARNIBAHAR)
30-TUZ,BİBER-
31-ÇAY-500GR
32-ŞEKER-1KG
33-MANGAL KÖMÜRÜ-4 PAKET
34-SU-5X5 KG
35-MASA ÖRTÜSÜ-1 PAKET
36-KAHVE-1
37-YUFKA-1KG
38-DOMATES-5KG
39-SALATALIK-2KG
40-BİBER-1.5KG
41-SOĞAN-2 KG
42-MAYDONOZ-2
43-LİMON-10
44-PATETES-2 KG
45-KARNIBAHAR-1KG
46-KABAK-2KG
47-PATLICAN-2KG
48-MANTAR-3KG
Hepinize sağlıklı ve kazasız günler dilerim mutluluğunuz eksik olmasın herşeye rağmen yaşam devam ediyor.

Adnan abi... kamp iptal oldu ya, olsun, ben genede sizi bi ziyaret edeyim

Adnan abicim adını buralarda duyuyorum sürekli , yardımcı olmak isterim. Gelirken bizden de istediğin bir şeyler varmı yardımcı olayım gelirken. Ortak pazar olsun :D

dogan oto' Alıntı:
listeye bnaşlayalım

001...... DOĞAN OTO Selahattin, Kazım DOĞAN.. DEFENDER

selahattin usta konvoy yapalım giderken

Teşekkür ederim Adnana Abi.Karidesten tutta ananasa kadar....Tebrik ediyorum gerçekten seni.Yani yiyecek konusundaki hayal gücü benimkindende geniş bir insana pek rastlıyamıyorumda ;DYine masabaşı hoşsohbetleri bol,mangalları dolu,yüzler mutlu,gönüller hoş bir kampta daha görüşmek üzereeee :smiley:

Geçen seneki festival fotoğrafları ve özet sayfası benimle açılıyor , ne kadar eğlendiğimizi orda da söylemiştim..Bu seneki festivale yine aynı ekiple katılıyoruz.
Yine güzel fotoğraflar çekmeye, gece yürüyüşüne eşlik etmeye, mangalda sucuk yemeye, off-road parkurunda yarış izlemeye ve kano yarışında göle düşmeye niyetimiz var :smiley:

Ama bu kez en çok sevindiğim noktalardan ikisi istersek araçlarımızı çadırlarımızın yakınına getiricek olabilmemiz vede tüm çadırlara yetecek kadar gölge alanın oluşu netekim geçen sene festivale katıldığımdan habersiz iş arkadaşlarım haftasonunu plajda geçirdiğimi düşünmüşlerdi :smiley: Bol faktörlü koruyucu kremlerinizi mutlaka yanınızda getirmenizi öneririm ..

Benim hazırlıklar tamam , Görüşmek üzere ;)

Mehmet Altun

8)

Merhaba, :eek:

İlk kez katılacağım.Daha önce katılanların heyecanına bakılırsa çok hareketli ve eğlenceli gececeğe benziyor.
acaba konaklama ile ilgili bildirim olacak mı ?

Merhabalar,
Bir aksilik olmazsa ailece katılmak niyetindeyiz.Bizim araba sürekli dolu gezer de sanırım biraz küçük gelmeye başladı.Acaba araç büyüyünce ekipman artıyor ondanmı?Aslında fazlada birşeyimiz yok.Bozcaada dönüşü Gelibolu yakınlarında domates satın almak için durduğumuzda semaverimizi gören ve çok beğenen bir tarım emekcisi amcaya hediye etmiştik.
Düşüncemiz önce festival ardından Trabzon ve orda yaylalar, dağlar, binbir renkli çicekler, böcekler bizleri bekliyor.Ordaki yayla şenlikleri o günlerde başlayacak yavaş yavaş.
Kalın sağlıcakla.

Selamlar
Bizde İstanbul dan 5-6 kişi ilk defa katılmayı düşünüyoruz. hatta düşündük, katılacağız :smiley: kendimize göre yiyecek, kamp hazırlıkları dışında yapmamız gereken birşey var mı acaba? çadır vs. biz alacağız değil mi? orada konaklayacağımız hazır bir yer yok galiba. birde bilmiyorum doğru mu yanlış mı ama alkol alınabiliyor mu? açık hava falan malum?

Zonguldaktan gelecekler için düzce tarafından gelmekmi daha uygun olur yoksa yeniçağa gerede den mi

Burdan göz atarsanız yol güzergahına kolay olur.

http://www.haritalar.net/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri