455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,905

Etiketler
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

AOCENKER' Alıntı:
;D ;D ;D Abi sana her zaman çay var beklerim çook ta memlun olurum....araba da yatmak ne demek misafirim olursun......

sorun yatacak yerde değil arabadan uzaklaşmak zor gelirse diye dedim

unal' Alıntı:
motor boya araç aksesuar vs vs vs derkennnnnnnnnn benim en cok hoşuma giden konuyu paylaşmadan edemeyeceğim ...tamam araç gercekten cok güzel rengi motoru aksesuarları vs vs vs ama bu jeep sayesinde uzun zamandır unuttuğumuz heycanı tekrar yakaladık..bu araç sayesinde dostluklarımız arkadaşlıklarımız sanki daha kuvvetlendi şöyleki hiç tanımadığımız insanlar bile cat kapı gelip abi usta arkadaşım diyerek konuya girip bu aracı görmeye geldik diyorlar sadece istanbuldan değil çeşitli vesilelerle istanbul dışından bile gelen arkadaşlarımız oldu

ve bu işin en güzel yanlarından birtaneside çeşitli ustalar geliyor ceşitli fikirler cıkıyor tartışılıyo düşünülüyo herkes elinden geldiğince en iyisini düşünmeye yapmaya calışıyor bana kalırsa bu araç uzun zamandan sonra ölmeye yüz tutan bircok değeride beraberinde getirdi ruhsatına bence gönülden arazi taşıtı sevenler yazdırmak gerek :smiley:))

ağzınla bin yaşa ,gönül verenleri bir arada görmek ne güzel

Aynen Katılıyorum Ünal Abi.
Bu aracın yapımına her baktığımda sanki kendi arazi taşıtımı yapıyormuş gibi heyecanlanıyorum.
CJ gerçektende arazi taşıtları içerisinde çok özel bir model.
Türkiye'de bu tarz projelerin geliştirilebilmesi ise ayrı bir güzel.
Bu AŞK paylaşılmaya değer :smiley:

unal' Alıntı:
motor boya araç aksesuar vs vs vs derkennnnnnnnnn benim en cok hoşuma giden konuyu paylaşmadan edemeyeceğim ...tamam araç gercekten cok güzel rengi motoru aksesuarları vs vs vs ama bu jeep sayesinde uzun zamandır unuttuğumuz heycanı tekrar yakaladık..bu araç sayesinde dostluklarımız arkadaşlıklarımız sanki daha kuvvetlendi şöyleki hiç tanımadığımız insanlar bile cat kapı gelip abi usta arkadaşım diyerek konuya girip bu aracı görmeye geldik diyorlar sadece istanbuldan değil çeşitli vesilelerle istanbul dışından bile gelen arkadaşlarımız oldu

ve bu işin en güzel yanlarından birtaneside çeşitli ustalar geliyor ceşitli fikirler cıkıyor tartışılıyo düşünülüyo herkes elinden geldiğince en iyisini düşünmeye yapmaya calışıyor bana kalırsa bu araç uzun zamandan sonra ölmeye yüz tutan bircok değeride beraberinde getirdi ruhsatına bence gönülden arazi taşıtı sevenler yazdırmak gerek :smiley:))
Ünal çok güzel bir konuya deyinmişsin ... Araç mükemmel , yapılan iş mükemmel ama hepsi biryana yaşanılan anlar kurulan yeni dostluklar süper :smiley: Unutmaya yüztutan değerleri tekrar yaşattı bize ... Saygılar

unal' Alıntı:
erçektende kendi aracım gibi heyecenla bu gün neler yapıldı acaba diye bekliyorum :smiley: Emeğinize, yüreğinize sağlık...
G

abi bu kadar yaptın hiç makasları söküp helezon takmayı düşündünmü acaba artısı nedir eksisi ne aracı daha bi güzel göstermezmi tam bilmiyorum sadece fikir

yusuf emre ese' Alıntı:
abi bu kadar yaptın hiç makasları söküp helezon takmayı düşündünmü acaba artısı nedir eksisi ne aracı daha bi güzel göstermezmi tam bilmiyorum sadece fikir

Artısı eksisi nedir hiç bilmiyorum yurt dışında orjınal kitler var incelemek gerekir ihtiyaç duyulacağını hiç sanmıyorum ;D

ccanlioglu' Alıntı:
erçektende kendi aracım gibi heyecenla bu gün neler yapıldı acaba diye bekliyorum :smiley: Emeğinize, yüreğinize sağlık...
G

Çok teşekkür ederim ilginize farkındayım bir gelişme olmayan günlerde bekleyenler olduğunu bildiğim için bilgisayarı açmadan önce kara kara düşünüyorum... Mesala bugün görsel açıdan bir değişiklik yok sadece özel olarak yapılacak olan radratör üzerine konuştuk..... ufak tefek birkaç tane daha siyah aksesuar takıldı :(

unal' Alıntı:

Usta Usta ..... Ünal Usta....Ama Gönül Ustası.. Nede güzel yazmış kardeşim.....

Taşıdım bile..
Nasıl güzellik??

T 1IMGP1205

T 1IMGP1207

T 1IMGP1209

T 1IMGP1211

T 1IMGP1215

ahmetozduman' Alıntı:
Ünal cok şık çıkmışsınız , gercek kahraman arka planda kalmiş ;) sohbet ekibi önde

Evet ama asıl kahramanlar medyada pek görünmezler saklı ve sessiz kalmayı severler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR