455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 213,240

Etiketler
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

AOCENKER' Alıntı:
güzel yorumlarınız için çok teşekkürler..... Bilen bilir gerçekten fiyat maliyetinin çok altında..... farklı bir fırsat geçti elime onu değerlendirmek için kısa bir süreliğine satılığa çıkardım.... kaçırırsam zaten satmaya hiç niyetim yok :smiley:
onuR kayboldun?

ahmetozduman' Alıntı:
hayırdır, yavruyu satıyorsun? aklından yine neler geçiyor?
Başka işler var.... Proje için satmıyorum..... Bundan sonraki tek proje RUBİKON olur :smiley:

helalinden bi 20000 lira vereyim gazeteye sardıralım onur abi ;D

şaka bi yana hakkaten şöyle bir araç hemde otomatik al koy garaja dursun gerçekten. ilerideki araba garajımda kesinlikle bulunmasını isteyeceğim güzellikte bir araç. tabi bunun için de çok zengin olmak gerek. benim cj bütçem 15-20bin.. ben biraz daha para kazanıp geleyim madem :smiley:

alana da satana da hayırlı uğurlu olsun diyelim şimdiden...

Valla geçen gün servis bekliyorum sabah 07:00
Araç yanımdan geçti uykum açıldı valla ve ben le bekleyen herkesin kafa 90 derec döndü taki araç kaybolana kadar o kadar diyorum:smiley:

oobeterbocekoo' Alıntı:
helalinden bi 20000 lira vereyim gazeteye sardıralım onur abi ;D

şaka bi yana hakkaten şöyle bir araç hemde otomatik al koy garaja dursun gerçekten. ilerideki araba garajımda kesinlikle bulunmasını isteyeceğim güzellikte bir araç. tabi bunun için de çok zengin olmak gerek. benim cj bütçem 15-20bin.. ben biraz daha para kazanıp geleyim madem :smiley:

alana da satana da hayırlı uğurlu olsun diyelim şimdiden...

Allah daha iyisini sana versin.....

ayazağa' Alıntı:
Valla geçen gün servis bekliyorum sabah 07:00
Araç yanımdan geçti uykum açıldı valla ve ben le bekleyen herkesin kafa 90 derec döndü taki araç kaybolana kadar o kadar diyorum:smiley:

:smiley: :smiley: :smiley:

......

IMG 0394

içimden bir ses bu aracın yakında el değiştireceğini söylüyor :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR