60 YAŞINDA SIRT ÇANTASI İLE İRAN, PAKİSTAN, HİNDİSTAN GEZİSİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mkcengiz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,994
Ynt: 60 YAŞINDA SIRT ÇANTASI İLE İRAN, PAKİSTAN, HİNDİSTAN GEZİSİ

Yolunuz açık olsun :smiley: umarım sorunsuz bir gezi olur sizin için.. benimde en büyük hayalim Hindistan gezinizin detaylarını merakla bekliyorum :smiley: herkes gibi =}}

Etiketler

Öncelikle Böyle bir özgüven için tebrik ediyorum.. görsellerinizi merak içinde bekliyorum.. Hindistan benimde çok görmek istedigim bir yer... kazasız belasız yolculuklar diliyorum... yolculugunuz detaylarını paylaşırsanız sevinirim..

Umarım seyahatiniz amacınızı ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde sorunsuz tamamlanır.

Seyahat bütçenizi nasıl kullanacağınıza dair detaylı bilgi vermeniz mümkün mü? Bu kadar kısıtlı bir bütçe ile nasıl seyahat etmeyi düşünüyorsunuz?

yolculuğunuzla ilgili belki işinize yarıyacak birkaç öneriyi burada bulabilirsiniz

http://ucuzseyahatfikirleri.blogspot.com/

İyi günler
Hayırlı yolculuklar,gezinizin iyi ve huzurlu geçmesi dileğiyle
Saygılar

Hayırlı yolculuklar :smiley: gezinizi zevkle takip edeceğim.

Cesaretinize şapka çıkarmak gerekir.Hem gidilecek rota,kısıtlı bütçe,yanlızlık ve yaş.İlgi ile izlemeye çalışacağım.Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim.Herşey gönlünüzce olsun.Ben aynı güzergahı karavanla düşünmekteyim.Ya nasip.

valla abi ye helal olsun.. ??? kendi adıma böyle bir şeye kalkışmak için balatayı sıyırmam gerek ... ama olay budur.. kimsenin yapamadıgını yapıp noktayı koymak.. benim gibilerede vay be dedirtmek.. vallahi bu abi ile karşılaşırsam elini öpecegim..

Ynt: 60 Yaşında Sırt Çantası İle İran, Pakistan, Hindistan Gezisi

Beni takip eden ve iyi dileklerini yollayan butun arkadaslara selamlar gezimin ikinci ayini bitirdim ve donus yolunda pakistandayim. pakistan secimleri sebebiyle quetta taftan arasindaki sinira giden yolun guvenli olmamadigindan quettada bekliyorum eger bir aksilik olmassa ayin 15 inde iranda olucagim turkiyeye dondugumde gezi anilarimi sizinle paylasicagim hepinize cok cok selamlar. M.K.CENGIZ.

Ne oldu abi dönmedin mi daha ? Aynı rotayı bende çok merak ediyorum, İran'da geçirdiğiniz süre boyunca ki maliyetleriniz ortalama ne kadardı ? Hindistan vizesinin süresi ne kadar ?

Heyecan ve bir o kadarda merakla gezi anılarınızı bekliyoruz..

anı ve resimleri merakla bekliyoruz,
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR