74 model cj yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alphonsEray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043

alphonsEray

ÇAMUR VAR DEDİLER GELDİK :)
Yer
MALATYA
arkadaslar sonunda 7 bin tl ulaştım son noktadayım ..

bi araç buldum arkadaslar

yorumlarınızı bekliyorum acılen
motorda sorun yokmus
hidrolik direksiyon muayenisi var
arazi çalışırdurumda

acaba sızce eder mı bu kadar degerli fikirlerinize ihtiyacım var

şimdiden tşkelr

Etiketler
Ynt: 74 model cj yardım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-fenerbahce-jeep-cj5-50336293/detay/

ÖZUR DİLERİM ARKADASLAR LINK I VERMEMISIM

kaporta yeniden boyatacam renk değişimi çamurluk felan on tamponu kendım yapacam jant lastık yukseltme felan ypacam
daha dorusu motor felan karısmayacam sımdılık biinp daha sonradan yapmayı dusunuyorum

alphonsEray' Alıntı:
kaporta yeniden boyatacam renk değişimi çamurluk felan on tamponu kendım yapacam jant lastık yukseltme felan ypacam
daha dorusu motor felan karısmayacam sımdılık biinp daha sonradan yapmayı dusunuyorum

yapmak istediklerinizle araç size iyi yapılı 79 -80 model bir cj parası harcatır. bence toplanmışlara bakın derim en azından cj lerin tutulan modellerinden birine sahip olursunuz
74 modeller açık şase olması, disk fren olmaması gibi bir kaç sebeb den pek tutulmaz.

ozanyur' Alıntı:
yapmak istediklerinizle araç size iyi yapılı 79 -80 model bir cj parası harcatır. bence toplanmışlara bakın derim en azından cj lerin tutulan modellerinden birine sahip olursunuz
74 modeller açık şase olması, disk fren olmaması gibi bir kaç sebeb den pek tutulmaz.

açık şase olmasında sıkıntı ne oluyor .

disk fren e çevirme ihtimalımız var mıdır acaba

aslında dogru soyluyorsunuz masrafım olack ama hanı bırden para veremem zaman la ypamka istiyorum

sakın bu hatayı yapmayınn 7.250 tl ye ben 77 cj aldımm 15 bine mal oldu adam olmadı daha sonra 8.500 e sattım yap yp bitmezzz 10 12 bin tl yi bastıgınızda kuzu gıbı cj alırsınızz.ACELE ETMEYİNN SAKIN hata cok yapaarsınız vizeye yıllık bandrolee şase we motor numaralarına bakın.kaporta we orjnal aksamlar( tamponlar , jeep yazısı,göğüslükde delikler olmamsna 6 adet tus wrdır 1 adet km saati we 2 adet gösterge) LPG olması iyidir çeki demirde tabi ruhsata işli olması hepsnden ıyıdır.Tenteye ddıkt edın bı ton demırle tuturlmus cj almayn ıskelette 2 adet demır wardır.9 adet vidayla ksaya tuturlur.Ön camın öne yatmasına dikkit edın.Motor orjınal motoru her zaman daha avantajlıdır.2500 motor dizel = 3.8 lpg lı orjnal motoru.Şnzuman t 19 ( 4 ileri ) t 150 (3 ileri) en cok tutuln sanzumanlardır. motorda üfleme yag yakması su damlatması (egzostan deıl motordan) ilerde basınıza sorun acacaktır.Döşemeye tekerlere aldanmayn görünüşe bkmayn yürüyen sorunsuz olsun kupa da orjnal orjnal olsn ytr.gerisi yplr saygılar

SaygınOzdemir' Alıntı:
sakın bu hatayı yapmayınn 7.250 tl ye ben 77 cj aldımm 15 bine mal oldu adam olmadı daha sonra 8.500 e sattım yap yp bitmezzz 10 12 bin tl yi bastıgınızda kuzu gıbı cj alırsınızz.ACELE ETMEYİNN SAKIN hata cok yapaarsınız vizeye yıllık bandrolee şase we motor numaralarına bakın.kaporta we orjnal aksamlar( tamponlar , jeep yazısı,göğüslükde delikler olmamsna 6 adet tus wrdır 1 adet km saati we 2 adet gösterge) LPG olması iyidir çeki demirde tabi ruhsata işli olması hepsnden ıyıdır.Tenteye ddıkt edın bı ton demırle tuturlmus cj almayn ıskelette 2 adet demır wardır.9 adet vidayla ksaya tuturlur.Ön camın öne yatmasına dikkit edın.Motor orjınal motoru her zaman daha avantajlıdır.2500 motor dizel = 3.8 lpg lı orjnal motoru.Şnzuman t 19 ( 4 ileri ) t 150 (3 ileri) en cok tutuln sanzumanlardır. motorda üfleme yag yakması su damlatması (egzostan deıl motordan) ilerde basınıza sorun acacaktır.Döşemeye tekerlere aldanmayn görünüşe bkmayn yürüyen sorunsuz olsun kupa da orjnal orjnal olsn ytr.gerisi yplr saygılar

Merhaba arkadaşım
bu aracı ben topladım biraz ama ilk sahibiyim yanii :smiley:)
ama sonra bazı özel sebeplerden satmak zorunda kaldım yoksa çook işi vardı

ilker5276' Alıntı:
Merhaba arkadaşım
bu aracı ben topladım biraz ama ilk sahibiyim yanii :smiley:)
ama sonra bazı özel sebeplerden satmak zorunda kaldım yoksa çook işi vardı

merhablar haklsınız cok işi war.mekanık bılemem kupa hakkında konusuyorum ama toplansa adam olacak bır cj kupası mekanıgı bılmıyorum yorum yok.

Şanzımanda sorun vardı bakılması lazım
0532 6381636 (ilkay)ararsanız daha detaylı bilgi verebilirim

SaygınOzdemir' Alıntı:
merhablar haklsınız cok işi war.mekanık bılemem kupa hakkında konusuyorum ama toplansa adam olacak bır cj kupası mekanıgı bılmıyorum yorum yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR