81 model cj 8

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alphonsEray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,892

alphonsEray

ÇAMUR VAR DEDİLER GELDİK :)
Yer
MALATYA
merhabalar arkadaslar bir 81 model cj 8 ile anlaşmıs durumdayım normalde bu hafta gidecektım getirmeye yanlız araçın satışı alınmıs ruhsatı alınmamıs onu halletmem lazım dedı karsı taraf bende hafta ıçınde hallet dedım haftaya pazar gelecez dedim adam ok.

bende cj 8 teslım almadan once sızlere sormak ıstıyorum acaba dıkkat etmem gereken nedir
veya cj8 alma cj 5 yada 81 ii degildir su model bak dedıgınız varmıdır

aracın ozellıklerı
araç çekme belgeli askeri çıkışlıdır
4,2 orjınal motro
onler dısk
hıdrolık degil dıreksıyon
elektoronik ateşleme
adamın soyledıgıne gore motoru supermıs :D
bu arada araba da hatop ve kapıları mevcuttur
araç tüplü

sormak ıstegim şeyler
araç tüpte ne kadar yakar
araçı bıraz kısaltmak istiyorum şahse yi kesince ruhsata işletmek mumkun mu muayende n felan geçer mı

Etiketler
Ynt: 81 model cj 8

ne kadar yakar konusu biraz karışık net bir cevap bulmak zor etki eden bir sürü faktör var
kısaltmaya gelince bence kısaltmayın ama kısaltırsanız da muayenede falan hiç bir yerde sorun olmaz zaten aradaki farkları bilmiyorlar ;D ;D ;D

ozanyur' Alıntı:
ne kadar yakar konusu biraz karışık net bir cevap bulmak zor etki eden bir sürü faktör var
kısaltmaya gelince bence kısaltmayın ama kısaltırsanız da muayenede falan hiç bir yerde sorun olmaz zaten aradaki farkları bilmiyorlar ;D ;D ;D

neden kısaltmamayayım kötu muoluyor
tahmını ne kadar yakar acaba :smiley: nasıl etkenler var

şase aracın temelıdır bence hazır kısaları warken ne gerek war uğraşmaya yakıt olayına gelince ayağınıza bağlı diyelim 15lt yakar 20lt yakar

bende diger arkadaşlara katılıyorum..aracın orj.bozmamak gerek..off-road amaçlı degıl cj-8 ler. alıp kısaltmak yerıne cj-7 alabılırsınız..kendım aracım cj-8 ..arazıde tek sıkıntısı arkasının uzun olması ve bazen yere degmesii :smiley: yoksa kullanımı cok zevkli ve içi geniş. bir araç...ayrıca yakıt sormussunuz..ortalama 35 -40 krş yakıyo.fakat...lastık ebatları gaz ayarı vb..gibi unsurlar da önemli..ayrıca bızım arabada bor sistemi takılı..yakıta katkı..

TÜRKİYEDE ORJİNAL CJ.7 BULMAK ZOR PİYASADAKİ CJ.7 LERİN ÇOĞU YA KISALTMA VEYA UZATMA İŞLEMİNDEN GEÇMİŞTİR...
YİNEDE SİZ BİLİRSİNİZ AMA TOPLADĞINIZ ARAÇ SİZİN KENDİ ZEVKİNİZ OLACAK........

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77812.msg1001810#msg1001810 buradaki ..araç yenı toplanmiş.orjinal. kasa .cj-7..2,8 turbo dizell..

cj serisi içerisinde ön arka dingil genişliği en fazla olan cj-8 dir.. alırken birkere diferansillerden kara geçiyorsunuz... Büyük lastik taktığınızda makaslara sürtmesiyle uğraşmayacaksınız.. Artı bir özellik..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR