9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,169

Assasin

110 inches of pure pleasure.
Yer
Kocaeli/İzmit
Evet arkadaşlar , aktif olmadığından yakındığımız Kocaeli Grubu için bir tanışma buluşması yapmaya karar verdik.Buluşmamız 09 / 07 / 2011 Tarihinde , Yahya Kaptan - Kahve Dünyasında gerçekleşecektir. Cumartesi günü tüm kafeler kalabalık olacağından dolayı bir liste yapalım. Ben de listedeki kişi sayısına göre yer ayırtacağım.Tüm Kocaeli'li arkadaşlarımızı aramızdan görmekten mutluluk duyarız.

Listeyi başlatalım ;

1) Deniz Temizce

Etiketler
Ynt: 6 Temmuz'da Buluşuyoruz.

Başlığınınız 6 temmuz idi.. değiştirdim.. ;D

7sinde çekimim var. belki haftasonu Yuvacık'a annemlere gelirsem bende atlar gelirim. ama listeye yazmayalım. kısmet

Ynt: 6 Temmuz'da Buluşuyoruz.

eftaLYa' Alıntı:
Başlığınınız 6 temmuz idi.. değiştirdim.. ;D

7sinde çekimim var. belki haftasonu Yuvacık'a annemlere gelirsem bende atlar gelirim. ama listeye yazmayalım. kısmet
Teşekkür ederim Esra Hanım , bekleriz herzaman.

Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz.

Yahya Kaptan biraz ters olmuş ama bakalım =) Şimdilik askıda tutayım kendimi, gün yaklaştıkça duruma göre bilgilendiririm seni Deniz.

Listeyi başlatalım ;

1) Deniz Temizce
2) Erkan Durmuş

tatile çıkmaz isem orada olacağım ama kesin değil..

LeoneKG' Alıntı:
Yahya Kaptan biraz ters olmuş ama bakalım =) Şimdilik askıda tutayım kendimi, gün yaklaştıkça duruma göre bilgilendiririm seni Deniz.

aytuLe' Alıntı:
tatile çıkmaz isem orada olacağım ama kesin değil..
Tamam arkadaşlar , katılım durumunuza göre listeye eklersiniz adınızı.Yahya Kaptan olayına gelince , vallahi ben bekledim herkesin fikrini , bana sadece Alican abi döndü.Biz de Yahya Kaptan'da karar kıldık.

İsmimi ekleyebilirsin o tarihte burada olacağım..

Aytaç Şenoğlu

1) Deniz Temizce
2) Erkan Durmuş
3) Aytaç Şenoğlu

Tamam öyle olsun. Bugün Kahve Dünyasındaydım. Malum , Özsüt Fırın açılınca Kahve Dünyası müşterilerini kaybetmiş.Kafeden çıkan son kişiler bizdik , Özsüt'te boş yer yoktu.

alican4153' Alıntı:
Aynen Özsüt fena patlattı Bizim için iyi oldu yer sıkıntısı çekmeyiz,gerçi şu an çok sıkıntı çekecek gibii gözükmüyoruz
Aynen , ben 6-8 kişi oluruz diye planlamıştım. 4 kişi olursak Joven'de bile yer buluruz.

alican4153' Alıntı:
Bence 8 kişiye ulaşırız
Bakalım , buluşma Cumartesi günü olacağından dolayı babamın adını eklemedim listeye. Katılabilecek durumu olursa cuma günü eklerim.

Şunu da ekleyelim ; Tek gelmeyecek arkadaşlar olacaksa kaç kişi geleceklerini belirtirlerse iyi olur. Malum ona göre yer ayırtacağım.