96 MODEL SUZUKI VİTARA İÇİN ÖN CAM RÜZGARLIĞI ARIYORUM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AV83 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,236

Etiketler
Ynt: 96 MODEL SUZUKI VİTARA İÇİN ÖN CAM RÜZGARLIĞI ARIYORUM

ön camlar için 150 200 tl istiyorlar çiftine bence 30 tl yl ye bir hundai h 100 minibus ruzgarlıgı alıp ufak oynamalarla takın derım kullanışllı ve şık oluyor

96 model kasaya uyuyor mu bu dediğiniz rüzgarlıklar ben hepsiburada sitesinde buldum takım halinde 100tl belirtmişler birebir resmi olmadoğı için ürünün güvenemedim yeni gelmş gözüküyo siteye belli model aralığı girmemişler kararsız kaldım çok faydası oluyo rüzgarlığın sizce napmalıyım h100 dediğinizden de var ama uydurmasyon bişe olmasın istiyorum

hocam ben uydurma eskı aracıma yaptım cabuk kırılıyor gıdın saygılı otodan orjınal alın tas gıbı kırılmıyor cıkmıyor camıda sıkıstırmıyor bıraz fazla olsun saglam olsun hergn dua okumayın ;) ;) ;) ;)

dediğiniz yer istanbulda mı tel no yada sitesi mevcut mu şimdiden teşekkürler

AV83' Alıntı:
dediğiniz yer istanbulda mı tel no yada sitesi mevcut mu şimdiden teşekkürler
saygılı otoaksesuar
Bostancı E-5 Köprüsünden
Bostancı Tarafına inerken
50 Metre İleride sağ Köşede
Plazanın Altında
Tel : 0 216 362 00 03 - 05
Cep: 0 532 274 16 67

uydurma yapılanı ben 2 sene kullandım hiç birşey olmadı ama aracın rengıne boyamıştım muaynede goruş açısını daraltıyor diye sorun oldu söktüm sökerkende zorla kırmak zorunda kaldım hala taşgibiydi. ;D

dediğiniz yerde yok hepsiburadadan alacağım galiba

merhaba benim aracımda 92 5k vitara eğer alıp ta uyum sorununu aşarsanız banada bilgi verirseniz sevinirim
bende almayı düşünüyorum saygılar

ben trabzonda ir cam cıdan almıştım kendısı uretıyor 5 kapı vıtara ıcın zekplas diye bır fırma tanıdklarınız varsa ordan alabılırler.

sonunda aldım çok uyumlu oldu takım halinde ön camlara çok ufak bi yontma işlemiyle süper oldu hepsiburada.com dan aldım takım halinde 105tl ama iyi kalitede bişe taktırdım yakında fotosunu atarım.

Ynt: 96 Model Suzukı Vitara İçin Ön Cam Rüzgarlığı Arıyorum

Baran 54' Alıntı:
ön camlar için 150 200 tl istiyorlar çiftine bence 30 tl yl ye bir hundai h 100 minibus ruzgarlıgı alıp ufak oynamalarla takın derım kullanışllı ve şık oluyor

selam..
internette aradım taradım bende bulamadım cam rüzgarlığı 2000 model vitara 3k için ..bu hundai h 100 nasıl olur size tekrar sorayım dedim..takılmış bir resmi varsa gönderebilirmisin..

Merhaba
Üye olduğum başka bir forumda Emrah arkadaşımız paylaşmış.Zekplast/Trabzon imali imiş 4 cam içinde varmış.Kargo yapıyorlarmış TEL : 0462 328 13 26 CEP: 0535 487 10 37 ENES OTO AKSESUAR ORHAN SALİH

Selam herkese trabzondaki ustayı aradım biz toptan çalışıyoruz bi tane kargo yapamam elimizde mevcut trabzonda adamın varsa gelip alsın kargoda kırılıyor sıkıntı oluyor diye belirtti fiyat takım 85 tl ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR