Adapazarı Pamukova - Ercova Yaylası Off-Road Kamp Duyurusu (23 - 25 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sefer67 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,646
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Adapazarı Pamukova - Ercova Yaylası Off-Road Kamp Duyurusu (23 - 25 Ekim 2009)

Sevgili Dostlar,Olup bitenleri öğrenmek için Sosder'i arayabilirsiniz.Ben ulaşamadım.

Iletiim

Ynt: Adapazarı Pamukova - Ercova Yaylası Off-Road Kamp Duyurusu (23 - 25 Ekim 2009)

bir yanlış anlama var galiba ben hiç bir kurum ve kuruluş için davetim olmadı, erciova etkinliği için hazırlık yapıyorduk isoff iptal edince bizde kendi aramızda ortam hazır baktık isoff iptal emiş biz de gider kamp yaparız dedik ama başkalarının bir etkinliği varmı bilmem. bazı arkadaşların da orda olma gibi arzuları var biz ordayız, araçların durumuna göre ya erciova veya inönü zaten aralarında fazla bir mesafe yok ve bu yüzden orda bizi gören olurashiç çekinmeden yanımıza gelir çayımız, kahvemizi içer.ve bu arada sosder kulübümüzün bir etkinlik içinde olduğunu zannetmiyorum olsa haberim olurdu.

Sinan arkadaşım merhaba,

Başlıkta "Off-Road Oyunları" deniliyor, böyle bir oyun organizasyonu var mı?.. Bilgi verirseniz sevinirim.

bildiğim kadarı ile yok, bende bu konuşmalardan sonra araştırma içerisine girdim her hangi bir net bilgiye ulaşırsam sizinle paylaşırım mustafa ağbi saygılar

Teşekkür ederim Sinan...

Off-Road Oyunları organizasyonu yok ise, yanıltıcı olmaması için bu konu başlığını değiştirmemiz gerekir çünkü. ;)

sefer kardeş anadolu kulüpler birliği aynı tarihlerde off road oyunları hazırlığında olduğunu ve bu öğlen sosder,kosder ve diğer kulüp yöneticilerinin toplantı yapacağını biliyorum ayrıntılı bilgiler yakında kulüp web sitelerinden bildirilecek. bu oyunların sakarya ve yakın illerin talebi doğrultusunda karar alındı. yasal aşamalrın bittiği sadece nasıl etkinlikler ve oyunlar hakkında bilgileri bu sitelerden öğreneceğimizi öğrendim. orda görüşmek üzere

yapılan organiasyonun adı anadolu off road kulübleri off road şenliği olarak yapılacaktır. ayrıntılı bilgileri www.sosder.net adresinde bulabilirsiniz.
edindiğim biligilere göre sakarya,izmit,zonguldak,samsun,giresun ve bir çok ilden off road severlerin geleceğini öğrendim. sosderin web sitesine muhakkak göz atın.

Evet arkadaşlar sosderin resmi bir açıklamasıdır ercova yaylasına OFF-ROAD KULÜPLERİ OFF-ROAD ŞENLİĞİ adı altında toplanıyoruz buraya herkez davetlimizdir

öncelikle herkeze selamlar. ben sosder yönetim kurulu başkanı şener özkay,evet 24-25 ekim 2009 tarihinde ercovada büyük bir organizasyon var ama bu organizasyon sosder'in organizasyonu değil tüm anadolu offroad kulüplerinin ve guruplarının ortak organizasyonu. sosder bu organizasyona evsahipliği yapıyor,organizasyonun adı'da anadolu offroad şenlikleri. bu büyük organizasyonun ikincisi'de bu organizasyona katılan ve talip olan kulüpler arasında çekilecek kura ile belli olacak.şuanki duruma bakılırsa gerçekten yoğun katılımlı büyük bi organizasyon olacak evsahibi olarak tüm offroad severleri ercova'ya bekleriz.detaylı bilgiyi (www.sosder.net) ten öğrene bilirsiniz.

hay ağzına sağlık sener abim kimse inanıyoru siteyede koymşunuz resimleri inşallah güzel ve büyük bi etkinlik olur

evet artık sakarya pamukova erciovada anadolu off road kulüpleri off road şenlikleri yapılacağı artık kesinlik kazandı. bütün off road sevenler ile orda buluşuruz. açıklamalarında dolayı sosder başkanı şener özkaya teşekkürler.

SEFER KARDEŞ AFİŞİ KOYMUŞSUN ELİNE SAĞLIK

Etkinliklere katılacaklara duyurulur !!!

23-24-25 EKİM 2009 ERCOVA YAYLASI PAMUKOVA/SAKARYA

23 Ekim 2009 Cuma Organizasyonda görevli araçların yola çıkışı.

24 Ekim 2009 Cumartesi Off-Road oyunlarına katılacak ekiplerin kamp yerine gelmeleri ve kamp
kurulması.

Saat:18:00 Kayıtların açılışı
Saat:20:00 Kayıtların kapanışı
Saat:20:30 Yarışmacı brifingi
Saat:21:30 Grup ve Kulüp temsilcileri tanışma toplantısı

25 Ekim 2009 Pazar
Saat:01:00 Geleneksel Kamp Çorbası İkramı
Saat:09:00 İlk aracın 1.Etap startı
Saat:10:30 Son aracın 1.Etap finişi
Saat:11:00 2. Etabın startı
Saat:15:00 Ödül töreni
Saat:16:00 Oyunların kapanışı

Oyunların Tarifi :
Yolculuk, oyunlar ve kamp süresince meydana gelebilecek olaylarda organizasyonun hiçbir yükümlülüğü yoktur.
Bu seneki oyunlar 2 etap üzerinden yapılacaktır.25 Ekim Pazar sabahı saat:09:00 da start alacak oyunlar,
25 Ekim Pazar günü saat:16:00 da sona erecektir.

Amaç :
Türkiye genelinde bulunan Off-Road meraklılarının bir araya gelerek birbirleri ile karşılıklı fikir alışverişini
ve Off-Road ruhunu canlandırmak ve her sene geleneksel hale getirip katılımı Türkiye geneline yaymak ve bu organizasyonda belirlenecek, yaz ve kış dönemi olmak üzere iki off-road şenliğini çekilecek kura ile tertip etmek.

Oyunların parkuru :
Kamp alanı bölgesinde kapı direkleri, kukalar ve bantlama yapılarak oluşturulacak bir parkurda iki değişik oyundan oluşacaktır.
Off-Road Kupası’na katılacak araçlar ve pilotlarıyla ilgili şartlar :
Traktör lastiği tabir ettiğimiz lastikler,Kesik Ok 144 lastikler,Kaz ayağı diye bilinen yapma lastikler ayrıca daha önce herhangi ulusal veya mahalli bir yarışta yarışmış kişilerinde Off-Road Oyunları’na girmesi yasaktır.

Kamp ve konvoy kuralları :
Oyunlara katılan her ekibe kamp ve konvoy kurallarının, uzun seneler sonucu edilinen tecrübelerden oluştuğunu hatırlatır, hem ekip hem de doğa ve çevre sağlığı açısından faydalı olacağını zannetmekteyiz. Bu yüzden katılan her ekibin sorumlusu kuralların uygulanmasından ekibi adına sorumludur.

Yiyecek ve yatacak yer :
Oyunlara katılacak ekipler yemek çadır ve kamp malzemelerini kendileri temin edecektir.

Katılım Ücreti :
Kamp Giriş Ücreti: Araç Başına 20 TL
Oyunlara Kayıt Ücreti:Araç Başına 50 TL

Katılım listesi ve taahütname :
Oyunlarla ilgili her türlü bilgi için 0532 236 60 33 nolu telefondan Şener ÖZKAY; 0531 369 91 62 nolu telefondan Bülent ERDEM ‘ile bağlantı kurulabilir.

Merhaba,
ercova yaylasını valilik izin vermiyormuş bu sene
köylüler geçen seneki organizasyonda çayırlık alanda hayvanlarını otlatacak alan kalmamış.

gibi sebeplerle oyunlar bu sene Tekirdağ'a taşındı diye biliyorduk.

Peki bu etkinliğe valilik izin veriyor mu?
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi adama!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri