Ah Şu Kadınlar...............

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,683
Ynt: Ah Şu Kadınlar...............

Topiğimizin dayanılmaz. kadın ruhundan anlayan, kadife huylu erkeği ile birde evlensin ondan sonra tartışalım bu konuyu bekara k.. boşamak kolay

Etiketler

cesuregelim' Alıntı:
ne kadar ince bir mesele. bence sevgi herşey için tek anahtardır. ayrılırken bile sevgi vardır. bunu bilerek söylüyorum.hiç değilse ben böyleydim. ayrılıklarımiz birleşmelerimiz sevgi odaklı oldukça her mesele mutlaka yıpratıcı bir süreç içinde devam ederken bile ayrı bir zevk verir. acı mı acı. her iki taraf içinde olduğunu bilirim. ve ona da üzülürüm.üzülür insan ..ama hayat devam eder. ve de perde....

Saim bey öncelikle size tamamen katıldığımı belirtmek isterim..
Evet kesinlikle yıpratıcı bir süreçtir iki karşı cinsin anlaşamaması ve hatta iki karşı cins yani kadın-erkek değil sadece,
zıt düşüncelerin ve huyların her iki taraf için anlaşılabilmesi ancak o sihirle kelime, o his , yani '' SEVGİ ''....
Bütün zorlukların üstesinden gelen o muhteşem niyet...
Sevgi vicdandır, umursamaktır, merhamettir ve de herşeyin başıdır bence..
Ayrılıkların o yıpratıcı sürecini bile zevk veren bir olgu olduğunu düşünmeniz, bence sizin ne kadar iyimser ve sevgi dolu olduğunuzun kanıtı bence..
Sevginin gücüne inanan size sevgilerimle.....

Unutmuşum birde feministler varki aşkın,sevginin,sadakatin,kadın erkek ilişkisinin kitabını yazan. nedense en çok onlar bu işin madurları bir türlü memnun olmazlar

Feministin f'sini bile duymak istemiyorum :smiley: antipatik şeyler :smiley:

Tanju Okan'ın bu parçasına bayılırım öteden beri...Nerdeyse erkek olup bu şarkıyı söyleyesim gelir dinlediğim zaman :smiley: :smiley:

http://youtu.be/CIWIf_HwgRc

Bir de bikaç ay önce ilk defa dinleyip çok çok beğendiğim,çok romantik çok etkileyici bulduğum bir parça sizler için geliyor :smiley:

http://youtu.be/Mco7tykIHT4

Bu parçaya bi takıldığım zaman onlarca kez dinliyorum ve şimdi gene takıldım :-\ :-\ günü bu parça döngüsüyle kapatırım artık :smiley: :smiley:

ict3055' Alıntı:
Ben Çamuruma geri gidiyorum ;D
bendeeeee ;)

KADIN
Kalıp değil bir fikir...
Elmas sorguçlu fakir;
Açıkta sırrı bakir;
Kadın...

Çölde kaçan bir serap;
Yönü kementli mihrap...
Madeni som ıstırap;
Kadın...

Dipsiz hasrete tuzak;
En yakınken en uzak....
Tadı zehrinde erzak;
Kadın...

Bir işaret, bir misal;
Ayrılık remzi visal...
Allah'a yol bir timsal;
Kadın...
N.F.K.

dopamin' Alıntı:
Dostum para varda ben senin anladığın anlamda anlaşılsın istememiştim

söylemek istediğim armut,un iyisini ayı oğlu ayılar yemekte anlamında söylemek istemiştim
bakıyorum nerede güzel bir hatun kolunda bir ayı ben ona içerliyorum yani hem paralı hemde ayı olmak lazım

ilginç bi başlık cidden bende dayanamadım bu yoruma şöyle bi cevap yazmak isterim. acaba bi erkek diyelim bir kadınla tanışır arkadaş olur dost olur o kadının dört dörtlük mükemmel oldugunu kabullenir ama iş aşka felan gelince dönüp bakmaz o dört dörtlük hatuna ama elindeki hep şikayet ettiği bir sürü kadınsı tavrından usanıp bıktıgıbir hatun olur. eee o mükemmel ARMUT ta hep paralı ayılara kalır :D kıymet bilin kadının iyisini mutlu edin o zaman ;D ;D

cidowsky' Alıntı:
ilginç bi başlık cidden bende dayanamadım bu yoruma şöyle bi cevap yazmak isterim. acaba bi erkek diyelim bir kadınla tanışır arkadaş olur dost olur o kadının dört dörtlük mükemmel oldugunu kabullenir ama iş aşka felan gelince dönüp bakmaz o dört dörtlük hatuna ama elindeki hep şikayet ettiği bir sürü kadınsı tavrından usanıp bıktıgıbir hatun olur. eee o mükemmel ARMUT ta hep paralı ayılara kalır :D kıymet bilin kadının iyisini mutlu edin o zaman ;D ;D

( Emredersiniz efendim)

Yazdıklarımın tamamını okudunuzmu çiğdem hanım ?
Eğer okumadınız ise lütfen anlayarak tekrar okuyunuz sorunuzun cevabını orada bulacaksınız. hayat bazen insanların istediği Doğrultu,da seçenekler sunmayabiliyor. sahip olduğunuz değerlerin elinizden uçup gidişi,ne çaresizce seyirci kalabilyorsunuz. bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum zira iyi armut olamamış ile ayı olamamışın daha fazla konuşacak nesi olabilirki
Umarım sizin hayatınızda her şey istediğiniz gibi mükemmel ve keşke,siz olur.

mirkan' Alıntı:
İyi'ki bizde timsah yok ;D ... hiç aç kalmazdı hayvancıklar ;D ...

;D ;D ;D evet,ayılar kendini onların önüne attıkça ne doyarlardı ama :smiley: :smiley: onlar da atar mı kendini,onlar yakınır mı kadınlardan acaba? :smiley:

Bizde ''timsah'' haberi şu başlıklar ile çıkardı ;D

''Karısıını parçalayıp timsahlara yedirdi''
''Şanssız timsah zehirlendi''
''Tonlarca timsah eti yakalandı''
''Bursaspor taraftarı timsah kurbanı oldu''
''Polis her yerde timsahı arıyor''
vs.
vs.

;D

mirkan' Alıntı:
Bizde ''timsah'' haberi şu başlıklar ile çıkardı ;D

''Karısıını parçalayıp timsahlara yedirdi''
''Şanssız timsah zehirlendi''
''Tonlarca timsah eti yakalandı''
''Bursaspor taraftarı timsah kurbanı oldu''
''Polis her yerde timsahı arıyor''
vs.
vs.

;D

;D aynennn.....

Kadına sormuşlar "Erkek mi para mı? diye, "Farketmez ikisinide harcarım" demiş.:smiley:

dikkat etmek lazım )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR