AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aybars233 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 185
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,315

Akaryakit Zamlarini Protesto Icin Konvoy Yapilirsa Katilirmisiniz ?

• Evet

Kullanılan: 39 78.0%
  • Hayir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

Uffff bahaneler bahaneler ne yani halimize sukurmu edelim allahim iyiki 4liraya mazot aliyoruzmu diyelim ne yapmaya calisiyorsunuz anlamiyorumki

Etiketler

Merhaba arkadaşım,
Benim şükretmem KARPUZ FİYATLARINA acaba diyorum bir gemi doldurup göndersek satabilirmiyiz diye düşünmeye başladım.
Malum karpuz bizim ülkemizde tarlada kalıyor.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Bizim ulke insanimizda ayrica su mantik var mesela benim 4000motor veya ustu bir aracim var goren vatandas diyorki madem o araca biniyor benzinin fiyatida koymaz vergiside koymaz odesin i.bne.bu bakis acisinin degismesi lazim ayri bir zamanda bunuda protesto edlim

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşım,
Benim şükretmem KARPUZ FİYATLARINA acaba diyorum bir gemi doldurup göndersek satabilirmiyiz diye düşünmeye başladım.
Malum karpuz bizim ülkemizde tarlada kalıyor.
Niyazi bey yok oyle birsey ya bunlar yapilan zamlari savunan insanlar.enerji bakaniyla ayni kafadaki insanlar.bakana soruyorlar ne olacak bu zamlar e dunya devi diger ulkelerde zam yapiyor diyor.yav arkadas sayin bakan senin nasil bir mantigin var allah askina o diger dunya devi olan ulkelerle bizim refah seviyemiz birmi.yapin iscinin emeklinin maasini 4bin 5binlira ozaman diyelimki eyw mazot 4tl olsun.ben akpartiye saldirmiyorum chp de mhp de kim gelirse gelsin habire zam habire zam.birtek erbakan hoca efendi beyin zamaninda isciye memura rekor zamlar yapildi diye hatirliyorum

Durumumuzun kötüye gittiğini neden kabullenmiyorlar anlaşılmaz ,evin tüpünü bitirip değiştirene kadar 3 defa zam geliyor ,millet artık otogaz bastırıyor ev tüplerine canını hiçe sayıyor yaşayabilmek için ,günahtır bir çok şey eksik bu ülkede insanlık da dahil.

mardin47' Alıntı:
iyide kıyaslamayı yanlıs yapmıssın amerikada 1 dilim karbuz 100 dolar en kötü ev kirası 1500 dolar araba akaryakıt ucuz ama orda soludugun havanın vergisini dahi ödüyorsunuz gida cok pahalı kıyaslaman yanliş ucuz bir ülkede yaşıyoruz ...
beverly hills he?

Merhabalar,
Ben ülkemin insanını artık anlayamıyorum.Hepimiz hayat pahalılığından şikayet ederiz hadi tolanıp protesto edelim deriz kimse gelmez.
Bu ülkede insanlar aç bırakılıp sonra gerektiği zaman bazı şeylerle gözleri boyanıyor herşey o anda olup bitiyor.
Ne zaman bu ülkede zenginden vermesi gereken vergi adam gibi alınır işte o zaman herşey düzelir.Bizler neden pahalı yakıt kullanıyoruz, işte o vergisini vermeyenlerin yüzünden.
O anlı şanlı iş adamı (derlerya ben adam olduklarına hayatta inanmam) işini büyütmek için malzeme alır vergiden düşer, karı kızla alem yapar faturayı şirkete alır vergi düşer, dostuna araba alır vergiden düşer.
Adam gibi olan iş adamları bunların dışında dır onların yeri başkadır.
Bu ülkede butür harcamalar vergiden düşürülürse ve diğer vergilerde toplanmazsa bir şekilde af edilirse biz çoook daha yakıtı ve diğer ürünleri pahalı kullanırız.

aybars233' Alıntı:
Niyazi bey yok oyle birsey ya bunlar yapilan zamlari savunan insanlar.enerji bakaniyla ayni kafadaki insanlar.bakana soruyorlar ne olacak bu zamlar e dunya devi diger ulkelerde zam yapiyor diyor.yav arkadas sayin bakan senin nasil bir mantigin var allah askina o diger dunya devi olan ulkelerle bizim refah seviyemiz birmi.yapin iscinin emeklinin maasini 4bin 5binlira ozaman diyelimki eyw mazot 4tl olsun.ben akpartiye saldirmiyorum chp de mhp de kim gelirse gelsin habire zam habire zam.birtek erbakan hoca efendi beyin zamaninda isciye memura rekor zamlar yapildi diye hatirliyorum
kendiniz inanmıya bilirsiniz sizi inandıracak halimde yok tabi oraları hayal edemedigin için belkide kusursuz bir ülke olarak gürdügündendir tabi insanın ön yargılarını yıkmak atomdan daha zordur
ha bide dilerseniz ben 2013 haziranda yine gidiyorum sizde vizeyi alın görün ... oyle net üzeri bişeyler yazıpta sanal alemde orayı görmeden sallama yapmayın arkadaslar belkide sizin ikdidara olan öfkenizdendir o sizin kişisel bakış acınızdır beni ilgilendirmez sadece ülkemizin deyerini bilin diye yazdım

mardin47' Alıntı:
ee o gülen arkadaslar nerede ?
Sayin mardin 47 benim vizelerle ugrasmama gerek yokki benim zaten amerikan vatandasligimda var babamdan oturu ;D ayrica babam surekli isi geregi texas ve newleans arasinda gidip geliyo.dun aradim baba dedim bir arkadas amerikada en ucuz ev kiralarinin 1500 dolar oldugunu ve bir dilim karpuzunda 100 dolar oldugunu soyledi ne diyorsun dedim.kaziklamis olmasinlar onu dedi.ayrica amerikada farzedelim karpuzun dilimi 100 dolar bu bizim ulkede yapilan zamlarin dogru oldugunumu gosterir ne alaka yani ;D?

bende new jersey de oturdum vize falan gerekmiyor benim içinde greencard ım var size bi iyi güleyim gene :D :D :D :p :p :p :p baban oranın koylerindemi yaşıyor anlamadım
?

mardin47' Alıntı:
bende new jersey de oturdum vize falan gerekmiyor benim içinde greencard ım var size bi iyi güleyim gene :D :D :D :p :p :p :p baban oranın koylerindemi yaşıyor anlamadım
?
Koydede oturabilir koylu olmak ayip bir seydegildir hatta (koylu millet in efendisidir) sayin mardin47.ama kendisi makina muhendisi bas muhendislik yapiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

SON KONULAR

Geri