AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aybars233 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 185
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,647

Akaryakit Zamlarini Protesto Icin Konvoy Yapilirsa Katilirmisiniz ?

• Evet

Kullanılan: 39 78.0%
  • Hayir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

bu arada sabah haberlerinde izlediğime göre sigaraya paket başına 1.5 tl sağlık vergisi geliyormuş.sevgili büyüklerimiz akaryakıttan 1,5 kr indirim yapıp bire bin katarak geri alma derdindeler.

Etiketler

küfür eder gibi indirim yapmışlar yekilinin konuşmadı daha da komik. cok eskilerden bildiğiniz bir marş hediye ediyorum bizi bu hale getirenlere ceddin deden ceddin baban diye başlıyordu tam olarak adını bilimiyorum...

Nasıl bir ülke olduk anlamıyorum?
En pahalı benzini kullanan 2. ülke Norveç, ama vekil maaşlarına ve milli gelire baktığımızda acı tablo daha kolay anlaşılabiliyor...

Dünyada milletvekili maaşları (Kaynak:14 Nisan 2012, Cumartesi / Sabah)

Türkiye
Kişi başına düşen milli gelir($): 10.094
Milletvekili aylık maaşı($): 5.920

Norveç
Kişi başına düşen milli gelir($): 84.538
Milletvekili aylık maaşı($): 7.500

Benzin ve motorinde indirim... guzel bir adim keske hic durmadan devam etse http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20504130.asp

aybars233' Alıntı:
Benzin ve motorinde indirim... guzel bir adim keske hic durmadan devam etsehttp://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20504130.asp
sevindirici haber inşallah dahada düşer diycem ama,şnşallah çıkmasın'da,buda iyi.

Biri vurgunu vurdu hocam.Boşversenize.Düşünsenize benzinin 4,40 tan 4,80 e fırladığı an benzine 1-2 milyon dolar yatıranın kazancını:smiley: Hey yavrum hey.Ne ala.Eşşek gibi çalışıyoruz:(

outlaw06' Alıntı:
Biri vurgunu vurdu hocam.Boşversenize.Düşünsenize benzinin 4,40 tan 4,80 e fırladığı an benzine 1-2 milyon dolar yatıranın kazancını:smiley: Hey yavrum hey.Ne ala.Eşşek gibi çalışıyoruz:(
Acaba benzinin ve motorinin dayanma yani bekleme suresi nedir ? Hazir yakit fiyatlari dusmusken soyle sayisaldan 5-6 trilyon para cikicak gidip drek akaryakita yatirim yapicaksin ;D

aybars233' Alıntı:
Acaba benzinin ve motorinin dayanma yani bekleme suresi nedir ? Hazir yakit fiyatlari dusmusken soyle sayisaldan 5-6 trilyon para cikicak gidip drek akaryakita yatirim yapicaksin ;D
Benzin için çok sıkı önlemler alınmazsa uçar.Yeni araçlarda durum nedir bilmiyorum ama 15-20 senelik araçlarda 1-2 sene sonra benzin falan kalmaz depoda. :D Mazotun saklanması gayet kolaydır,kolay kolay uçmaz.Kaçakçıların kullandığı varillerde 4-5 sene rahat kalıyor. :smiley:

Her türlü fiil i eyleme gelirim geleceğim istanbul içinde olan,araçla olan konvoy yine onun benzini olacağı için araçları iterek götürmek gibi bir eylemin daha mantıklı olacağını düşünüyorum.Forum da olan arkdaşların sitelerinde varsa medya kuruluşu ile daha eniş kitlelere yayılırsa daha iyi olacağı kanaatindeyim,lakin önce neyi protesto ettiğimiz konusunda ve fiyat önergesinde yüzdelik dilim hakkında talebimiz e karar vermemiz daha önemli bir adım olacaktır,bu sadece bu konu için.bezili araca benzinli motor dizele sadece dizel motor değişimleri de ayrı bir sebep.Karar verelim gerçekleştirelim herkes fikir beyan etsin ilk preoesto bu günden 10 gün sonra ışık söndürme eylemi olarak başlar sa medya takipini sağlayacaktır,sonra konvoylu eylem yapılması daha doğru olacaktır,araç itme şeklinde o halde 4HAZİRAN PAZARTESİ AKŞAMI 22.05 TE IŞIK SÖNDÜRME VE YAKMA EYLEMİ UYGUN MUDUR?FACE PROFİLLERİMİZDEN DE PAYLAŞALIM.protesto da istek şartlarını oluşturalım!!!6 HAZİRAN ÇARŞAMBA YAKIT ALMAZSAK GEREKLİ YERLERE ULAŞILACAKTIR.TEŞEKKÜRLER.10 HAZİRANDA SABAH SAATİ SULARINDA TRAFİKTE KONVOY VE KONTAK KAPATMA EYLEMİ MANTIKLI OLABİLİR GÜZARGAH BELİRLERNMESİ LAZIM!!TEŞEKKÜRLER.site yöneticileri bunu siteye raklam yaparak başlatabilirler.teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR