Ankara Gaye Land Rover Şikayet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barrettm82a2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,894
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet

barrettm82a2' Alıntı:
Hata kimde o zaman sayin yavuz ç? 8000 tl vermeyip 50 tl ye isini hallettiren son kullanici bendenizde mi? Yoksa benim isimi bir saatte 50 tl ye halleden usta da mi?

abicim halen tutturmuşsun 8000tl diye :smiley: ben senden 8000tl istemedim ki. zarar verdiğine kapak sökülmeden bakılmaz kapak açılıp gömlek zarar gördümü ne oldu onların tespiti yapıldıktan sonra fiyatı belli olur dedim. sende en fazla ne olur dediğinde o fiyatı söyledim ve kendin söyledin zaten o parayı veremem şimdi diye. bende sana defalarca söyledim fan devreye girsin öyle bakmak lazım diye. konuyu bu kadar uzatıp hatalı arama bence..

Etiketler

Valla yavuz hirsiz misali konuyu uzatip duran sensin. Biz fanin neden calismadigini tespit edemedik, motorun inmesi lazim dedin. Iscilik 2000; parca durumuna gore de 5-6000 gider dedin. Ben de toplayin arabayi bu parayi veremem dedim. Sonucta sen onceden husumet yasadigim birisi degilsin. sana da seni aniloto dan bildigim icin geldim. Yasin usta da babamin oglu degil. Adam tik diye musuru degistirdi fan calisti. Illa dolandiricik masasina mi basvuralim. Ses kaydi mi alalim sanayidr. Kimseye guvenemeyecek miyiz?

barrettm82a2' Alıntı:
Valla yavuz hirsiz misali konuyu uzatip duran sensin. Biz fanin neden calismadigini tespit edemedik, motorun inmesi lazim dedin. Iscilik 2000; parca durumuna gore de 5-6000 gider dedin. Ben de toplayin arabayi bu parayi veremem dedim. Sonucta sen onceden husumet yasadigim birisi degilsin. sana da seni aniloto dan bildigim icin geldim. Yasin usta da babamin oglu degil. Adam tik diye musuru degistirdi fan calisti. Illa dolandiricik masasina mi basvuralim. Ses kaydi mi alalim sanayidr. Kimseye guvenemeyecek miyiz?
Hocam, şikayetinizi dile getirdiniz, arkadaş da cevap verdi. Bu konu bundan daha fazla bir noktaya varmaz. Ne istiyorsunuz bundan başka anlamadım ki?? Başımıza neler neler geldi her seferinde bunları yazmaya kalksak delirirdik herhalde. Harbiden bu noktadan fazla uzadıkça iletişimsizlik konusuna geliyor konu... Bir şekilde anlaşamamışsınız işte, adam tazminat mı ödesin ne yapsın??

Ben surekli bana yalanci dedigi icin cevap yaziyorum. Sonucta ben bahsi gecen meblaglari uydurmuyorum. Kendisinin soyledigi paralar bunlar. Ben zaten arabayi yaptirdim, biniyorum. Derdim baskalari yanmasin. Hani forum paylasim mantigi uzerine kurulu ya. Derdim o. Yoksa ne gibi bir talebim olabilir.

barrettm82a2' Alıntı:

ismim Arda.. sadece " en fazla ne kadar masraf çıkar" dediğindeki rakama takılı kalmış kafan. beni bilen biliyor...

Arkadaslar
ne Arda beyi tanirim, ne de barretm82a8 i.. Samimi olarak ikisinin de 'kotu niyetli' olduguna inanmiyorum. Konu yukarida da belirtildigi gibi 'iletisim problemi' ve yine belirtildigi gibi, bu tartismayi "ayni argumanlar ile uzatmanin" bir faydasi yok gibi geldi bana da.. reha

Simdi ben de Arda beyi ve Gaye otomotiv i cok yakından tanirim bu konu tamamen insanlarin birbirini yanlis anlamasindan kaynakli gorunuyor sebebine gelirsek bakiniz Gaye otomotiv kuruluş tarihine 1959 yılından bu yana hizmet veren ve sektörde olan bir firma Serdar bey in yani konuyu açan arkadasin iafadesiyle dolandirici olabilirmi sizce ddiyelimki oyleler bunca zaman bunu tek farkeden Serdar arkadasimiz mi acaba ?

misal geçtiğimiz yillarda Jeep GC 2.7 CRD WJ arabamin fren sistemindeki sorunu Antalyadaki yetkili servis dahil kimse çözemedi ve 5000TL para tutabilir dedi ama Ankarada Akgun Aydin 15 dk giderdi simdi bunu dolandiricilik yada beceriksizlik olarak kabul etmek yanlis olur ki Serdar Bey zaten daha önceden de servisi ve Arda beyi tanidiginizi belirtmişsiniz madem bu kadr kotuydu bu servis ve Arda neden düne kadar tercih ettiniz ?

kakyol' Alıntı:
Simdi ben de Arda beyi ve Gaye otomotiv i cok yakından tanirim bu konu tamamen insanlarin birbirini yanlis anlamasindan kaynakli gorunuyor sebebine gelirsek bakiniz Gaye otomotiv kuruluş tarihine 1959 yılından bu yana hizmet veren ve sektörde olan bir firma Serdar bey in yani konuyu açan arkadasin iafadesiyle dolandirici olabilirmi sizce ddiyelimki oyleler bunca zaman bunu tek farkeden Serdar arkadasimiz mi acaba ?

misal geçtiğimiz yillarda Jeep GC 2.7 CRD WJ arabamin fren sistemindeki sorunu Antalyadaki yetkili servis dahi çözemedi ve 5000TL para tutabilir dedi ama Ankarada Akgun Aydin 15 dk giderdi simdi bunu dolandiricilik yada beceriksizlik olarak kabul etmek yanlis olur ki Serdar Bey zaten daha önceden de servisi ve Arda beyi tanidiginizi belirtmişsiniz madem bu kadr kotuydu bu servis ve Arda neden düne kadar tercih ettiniz ?

Zaten ben oraya arda arkadasi aniloto doneminden "iyi" hatirladigim icin gittigimi belirtmistim. Onceki referansi iyiydi zaten.

Bakin Serdar bey simdi bu cevaba istinaden önceden iyiydi simdi kotu anlami cikiyor iste size yine bir yanlis anlasilma ornegi bence kimse kotu niyetli değil alti ustu bir yanlis anlaşılmadan ibaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri