Ankara - Kızılcıhamam - Soğuksu Milli Parkında Piknik (09 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,829

rtulun

güzel, güzeldir !
Yer
Ankara
hikmet (raptor)arkadaşımızın teklifi ile toplandık.iki araç,dört aile birkaç piknik alanını kontrol ederek nihayetinde kızılcahamama ulaştık.
1-raptor
2-zaloğlu
3-rtulun
4-recep bey(hikmetin kamçı arkadaşı)ve eşi .onlarıda tanımaktan mutlu olduk.

Etiketler
Ynt: Ankara - Kızılcıhamam - Soğuksu Milli Parkında Piknik (09 Şubat 2011)

yapılacak ilk iş ısınma eylemine hazırlık

SAM 0919

SAM 0921

SAM 0922

SAM 0923

SAM 0924

ısınmadan sonra etkinliğe anlam katan eylem,yemek faslı ;D

SAM 0925

SAM 0926

SAM 0927

SAM 0928

SAM 0929

hemen yanımızda akan suyun sesi, buz gibi hava,sıcacık sohpetler ile güzel bir gün geçirdik.

SAM 0920

SAM 0930

SAM 0931

SAM 0932

SAM 0933

Güzel bir piknik olmuş. Ateş güzel, Etler güzel, Çay güzel muhabbet güzel eee daha ne olsun?.
Devamı olsun...

Arkadaşlar hepinize afiyet olsun .Çokgüzel görüntüler. Bu etkinlikleri herkese iştirak etmesi için burada mı? haber veriliyor (çünkü dikkatle takib ettiğim halde rastlamadım) ;yoksa spontane olay, hadi işte ..soğuk suya gidiverelim diye bir kararlamı oluyor..karavancı arkadaşların birbirine haberli şekilde bir etkinlik yapılırsa dahamı iyi olur acaba diyorum ..bizim ülkede gördüğüm kadarı arkadaşlar ile iletişimler çok zayıf gibi görünüyor ya da ben yanılıyorum ..sevgiler ve gönülce eğlenceler...

Esinti35' Alıntı:
Güzel bir piknik olmuş. Ateş güzel, Etler güzel, Çay güzel muhabbet güzel eee daha ne olsun?.
Devamı olsun...
şeref bey,teşekkürler.
nurevci' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize afiyet olsun .Çokgüzel görüntüler. Bu etkinlikleri herkese iştirak etmesi için burada mı? haber veriliyor (çünkü dikkatle takib ettiğim halde rastlamadım) ;yoksa spontane olay, hadi işte ..soğuk suya gidiverelim diye bir kararlamı oluyor..karavancı arkadaşların birbirine haberli şekilde bir etkinlik yapılırsa dahamı iyi olur acaba diyorum ..bizim ülkede gördüğüm kadarı arkadaşlar ile iletişimler çok zayıf gibi görünüyor ya da ben yanılıyorum ..sevgiler ve gönülce eğlenceler...
Nurettin bey hoşğeldiniz.belirtiğiniz gibi spontane gelişen birliktelikti.ankara gurubu olarak yeni yeni hareketleniyoruz.planlı organizasyonları forumda görebilirsiniz.
sağlıkla kalınız.

Kış günleri için güzel bir faliyet, havanın soğuğunu sohbetin sıcaklığı azaltmış gibi görünüyor...

atiladi' Alıntı:
Kış günleri için güzel bir faliyet, havanın soğuğunu sohbetin sıcaklığı azaltmış gibi görünüyor...
sohbetin sıcağı olmazsa donacaktık. ;) eteşin sıcağı hanımların hizmetindeydi. ;D

Herkes dışarı çıkmak için yaz aylarını bekliyor oysa kış aylarının güzelliği bence bambaşka hele birde yanınızda dostlarınız olunca.[attachment=1]

SDC12767

SDC12775

SDC12772

SDC12769

Rıfat ağabey,Nihat ağabey semaverle biraz güreştiler, yoruldular, terlediler fakat mağlup olmadılar.

SDC12784

SDC12785

SDC12789

Güzel bir piknik olmuş.Her zaman olduğu gibi çay ve ızgara yapma işi beylere,keyif yapma işi de hanımlara olarak adil bir şekilde paylaşılmış.. :D ;D

Rıfat bey, gezinizi zevkle izledik. Kar ve ateş yanyana olunca bir başka güzel oluyor :smiley:

Arkadaşlar, kar kampına hazırlandığımız günlerde sizlerden gelen fotograflar motivasyon için olumlu katkı yapmaktadır. Tebrikler ve teşekkürler.
Levent

Allahım bu ne güzellik böyle... Nasıl da bereket bolluk geldi karlı kışlı karavan gezilerine. :smiley: Nasıl yapsak da karavanların sadece yaz aylarında Akdeniz Ege turu için kullanılan araçlar olmadığını göstersek diye düşünüp duruyorduk. Böyle giderse kış karavancılarının sayısı da katlanarak artacak. Ne mutlu bizlere..

Piknik olsun, günübirlik olsun, panelvan olsun, minibüs olsun, köfteci arabası olsun. Hiç önemli değil. :smiley: Hiç kimse full donanımlı karavanla başlamıyor bu işlere. O çok özendiğimiz Avrupalılara da gökten zembille inmedi Hymerler, Reimolar, Westfalialar...Böyle böyle artacak bu işin heveslileri. Haydi hep birlikte karlarda yuvarlanmaya... Ne güzel :smiley: Hele bayanların da katılımı çok daha ayrı güzel :smiley:

Teşekkürler paylaşım için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.