Ankara'da Amerikan 4x4 ler için tampon ve vinç montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barbecue Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,815

barbecue

Araçsız - Ankara
Yer
Ankara
Sevgili Ankaralılar,
Ankara'da Blazer, tahoe için sactan on tampon imalatı ve vinç montajı yapacak, yaptığı işin arkasında sonuna kadar duracak, tanıdık bildik imalatçılarınız var ise, benim ile paylaşmanızı önem ile rica ederim.

Sevgi ve saygılarımla,

Etiketler
Ynt: Ankara'da Amerikan 4x4 ler için tampon ve vinç montajı

Evet benim tanıdığım birisi var bu işleri layıkıyla yapmakta olan ancak şu an iletişim bilgileri yanımda değil gün içerisinde mutlaka paylaşıyor olurum

Hocam,
Cok memnun olurum, Ankara dısında degerli bir cok usta ve sanatkar arkadaslar var ama malum iş hayatı vs derken, Ankara dısına makinayı gotur getir uzun zaman gerektiriyor.
Paylasabilirseniz sevinirim.
Sevgi ve saygılarımla

barbecue' Alıntı:
Hocam,
Cok memnun olurum, Ankara dısında degerli bir cok usta ve sanatkar arkadaslar var ama malum iş hayatı vs derken, Ankara dısına makinayı gotur getir uzun zaman gerektiriyor.
Paylasabilirseniz sevinirim.
Sevgi ve saygılarımla

Hilmi Usta tam bizim kalemimiz bir adam eli de yatkın bilgisi görgüsü de özellikle arazi araçları ve klasik araç restorasyonu yapıyor.

Hocam;
Hilmi Ustayı bilemediğim için bilenler kusuruma bakmasın, bu işlerde malzeme heryerde aynı, 5 mm DKP sac dediniz mi dünyanın her yerinde benzer kalitede malzeme bulabilirsiniz.
Ama söz konusu işçilik olunca her şey değişiyor. Yapılan işçilik, özellikle kaynak ve boya işçiliği, boya da yüzey hazırlığı, ıslak kalınlık, kuru kalınlık, bunlar kişiden kişiye, uygulamadan uygulamaya değişebiliyor. O yüzden sizin deneyimleriniz ve bilgilerinzi bu noktada onem arz ediyor.
Selamlar, saygılar

Kusura bakmayın geciktim biraz Hilmi Ustayı forumdan arkadaşlar muhtemelen tanımazlar bir kaç arkadaşım kendisine bir kaç CJ restore ettirdi bizim de muhabbetimiz ordan gelir hatta Alfonse atölyeye özellikle içindeki araçlara hayran kalmıştı telefonunu aşağıya yazdım adres yanımda yoktu kusura bakmayın

Evet sonuçta kaynak aynı kaynak malzeme aynı malzeme demir aynı demir çelik aynı çelik ancak ustanın işçiliği ve tecrübesi bu konuda bence de çok önemli siz kendisiyle bir görüşün tanışın ben sonucun çok iyi olacağından eminim benim de bu aralar orada başka iki projem var onun için hazırlık yapıyorum

0532 205 90 55

Necmi Hocam,
Bilgilendirme için cok teşekkür ederim.
Hilmi usta ile muhtemelen b u haftasonu cumartesi öğleden sonra iş konusunda bir terslik olmaz ise, tanışmaya giderim.
Hem tanışır sohbet eder, hemde fikirlerini alırım.

Selamlar, saygılar

Çarşamba günü makinanın beyni iflas edince benimde Hilmi Usta ziyaretim suya duştu.
Uzunca bri süre daha gidemeyeceğim gibi.
Amerika'dan sipariş ettiğimiz beyin en erken 10 gün içinde elimizde olacak.
Bu arada da sanayi yok.
Selamlar, saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR