Anket: Gps / Navigasyon Cihaz Tercihleri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan boraoztunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,166

boraoztunc

Yeni Üye
Mesajlar
17
Tepkime Puanı
12
Herkese merhaba,

Ülkemizde gps, navigasyon cihaz ve uygulama kullanım alışkanlıklarını daha iyi analiz edebilmek adına 10 soruluk ufak bir anketimiz var, katılarak konu hakkında fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Burada amacımız geliştirdiğimiz mobil uygulamanın özelliklerini tam olarak istediğimiz seviyeye getirebilmek ve gezilerimizde daha güvenilir yerli üretim bir alete çevirebilmek. Şimdiden çok teşekkür ediyorum katılacak olanlara. Form hakkında düzeltilmesi ve eklenmesi gereken birşey olduğuna da inanıyorsanız belirtebilirsiniz.

GPS / Navigasyon Cihaz Tercihleri Anketine Katıl
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Mesajlar
1,517,860
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst