Harita Ve Pusula Mı Yoksa Gps Cihazı Mı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doganizm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,599

doganizm

Kamp I
Mesajlar
113
Tepkime Puanı
30
Yer
İzmir
Harita ve Pusula mı yoksa GPS Cihazı mı?
ve neden?

Kamp, Gezi, Trekking için siz hangisini tercih edersiniz, 1/25.000 ölçekli pusula ile kullanmak için gideceğimiz yerin bölge haritasının temini nasıl yapılır
 

Etiketler


Iphone 6s GPS alıcısı ile Garmin GPS cihazının birbirlerine olan üstünlükleri nelerdir? Doğada veya ormanda iphone garmin gps cihazına tercih edilir mi? Iphone cihazın gps sine güvenilir mi, her ikiside aynı işi yapar mı?
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,406
Mesajlar
1,517,649
Kayıtlı Üye Sayımız
172,064
Kaydolan Son Üyemiz
turquoisevan

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst