Antalya- Marmaris Arası Kamp Alanları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan crn1980 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,446

crn1980

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar. kamp alanlarını araştırırken sitenizi buldum ve bana yardımcı olabileceğinizi sanıyorum. temmuz ayının ortasında 10 gunluk bir seyahat planlıyorum. antalyadan cıkıp sahilden marmarise kadar gidip döneceğim. bu güzergahta çadırla konaklayabileceğim kamp alanları konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Etiketler
Ynt: Antalya- Marmaris Arası Kamp Alanları

bu güzergah zaten kamp yapmaya cok uygun yani heryerde kamp yapabilirsiniz ama tesis olarak soruyorsanız akyaka orman kampı(gökova)güzel biryer ayrıca marmaris datça arasındada birkaç yer var.aklıma gelirse tekrar yazarım ;)

Aslında bildiğiniz yerden başlarsak,Adresan,olimpos,Kaş, kaşcamp,Marmaris hisarönü evcan kamp .3 er günden 10 gün doldu.Bunlar çadır kurabileceğiniz tesisler.

temmuz ortalarında15-20 gün üç arkadaş çadırla kamp yapmayı düşünüyoruz. öyle kamping merkezlerine para vermek te istemiyoruz antalyamarmaris arasında güvenlik açısından bi problem olur mu. serseri falan nasıl oraların güvenlik durumu

o güzergahta hemen hemen her ilçede birer kamp yeri var benim tavsiyem hiçbirini atlama ben geçen sene 2 günde geçmiştim o yolu

Merhaba :smiley:
Ben de Ağustos ayında Antalya-İzmir arasını kıyı yolunu izleyerek motorsikletle katetmeyi düşünüyorum.Benim de tercihim çadırdan yana olacak.Kamp malzemeleri her bütçeye göre temin edilebiliyor.Antalya'dan sonra Adrasan,Çıralı ve Olimpos'ta kalınabilir.İnternetten yaptığım araştırmada da Muğla ile Marmaris arasında Gökova ve Marmaris ile Datça arasında Çabucak kamp yerleri mevcut.Özellikle Datça -Kızkumu bölgesini çok met ettiler ama kamp yeri var mı bilemiyorum.Ayrıca gideceğiniz bölgede Likya yürüyüş yolları bulunuyor.

Bizide atlamayın

crn1980' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. kamp alanlarını araştırırken sitenizi buldum ve bana yardımcı olabileceğinizi sanıyorum. temmuz ayının ortasında 10 gunluk bir seyahat planlıyorum. antalyadan cıkıp sahilden marmarise kadar gidip döneceğim. bu güzergahta çadırla konaklayabileceğim kamp alanları konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

metin7' Alıntı:
bilgi verebilirmisiniz :smiley:

Yerimiz Tekirova Merkezde yer almaktadırAntalya merkezini 60 Km
* Kemer'e 15 Km
* Olimpos'a 17 Km
* Çıralı(Yanartaş) 3 Km
* Phaselis Antik kentine 3 Km
* Tahtalı Teleferik 3 Km

mesafededir.

200 Açık ve kapalı duş(Sıcak su)
* 200 Modern WC
* 100 Adet çamaşır makinesi ile ütü yerleri
* 100 Adet Buzdolabı
* Pişirme ve bulaşık üniteleri

mevcuttur

Tek Çadır da 2 kişilik konaklama Kişi başı 7.50 TL
Tek Çadırda 2 kişi üzeri konaklama kişi başı 6.00 TL
Aylık kalanlara Uygun fiyat
9 yaşa kadar 1 çocuk ücretsiz
Karavan Konaklama 2 kişi 25 TL
Karavan konaklama 2 kişi üzeri kişi başı 7.50 TL

Kampımızın yannda bulunan Otelimizin Her şey dahil siteminden faydalanmak (Sabah,öğlen, akşam açık büfe yiyecek ve içecek, Havuz, Bar (24 Saat) kişi başı Çadır fiyatı +45 TL

0533 510 74 60

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR