Arabayla Akçay-ayvalık-dikili-çandarlı Hattı..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drankara Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,710
Ynt: Arabayla Akçay-ayvalık-dikili-çandarlı Hattı..

Hakkında hayırlısı olsun inşallah...

Etiketler

Bundan sonra yaşayacağım yer ile ilgili Kararımı verdim ve 5 Ağustos tarihinde Ankara'daki görevimden ayrılıp 6 Ağustos 2013 tarihinde Dikili de yeni işime başlıyorum..

Hayirlisi olsun sizin adiniza...yillar önce candarlida pansiyonsa kalmistim sabah kahvaltisinsa ev yapimi zeytinyagi icirmislerdi tadi halen damagimdadir

lg ile uydudan

Teşekkür ederim.. Benim için radikal bir karardı.. ancak memleketime gitmek tabii ki her zaman planlarım arasındaydı.. Çandarlıda oldukça güzel bir yer.. Otobüs biletimi dün akşam aldım.. Pazartesi akşam 21 de ankara'dan ayrılıyorum.. Sabah da Dikilide işime başlıyorum.. eylül ayı gibi de evi taşımayı düşünüyorum..

drankara' Alıntı:
Teşekkür ederim.. Benim için radikal bir karardı.. ancak memleketime gitmek tabii ki her zaman planlarım arasındaydı.. Çandarlıda oldukça güzel bir yer.. Otobüs biletimi dün akşam aldım.. Pazartesi akşam 21 de ankara'dan ayrılıyorum.. Sabah da Dikilide işime başlıyorum.. eylül ayı gibi de evi taşımayı düşünüyorum..

yenı yerınız hayırlı olur ınsallah, buralar guzel yerler sıkılmazsınız ınsanlar buralara tatıl ıcın hem zaman hem maddı ımkan arıyorlar buralarda olabılmek ıcın sızın ayagınıza gelmıs sımdıden hayırlı olsun..

Süper görseller ellerinize sağlıkk
bende bayram sonrası akçaydayım tavsiye etdiğiniz yerleri bende gezeyim ;D

Bayram dönüş yolculuğuna denk gelen 11 Agustos 2013 tarihli acil nöbetimde ve 17 Ağustos 2013 Ct tarihli nöbetimde çok sayıda trafik kazası geldi.. Ayrca bize gelmeyip durumu daha ağır olanlar 112 ile Bergama Devlet Hastanesine gitmiş.. Bize gelen ağır yaralanmalarındailk müdahelesini yapıp Bergama Devlet hastanesine 112 ile intikalini sağladık.. Ne yazık ki insanlarımız hala traktör kasasında yolcu taşınmayacağının bilincinde değil.. hemde gecenin 1 inde... biri oldukça ağır 5 yaralıya maloldu bu kaza.. birde tabii onlara arkadan çarpan bir başka kişinin yaralanmasına yol açtı.. yazık bu insanlara.. nezaman akıllanacağız bilinmez.. daha neler var...
Bayramda bu kadar yaralanmalı kaza olduguna göre yollar oldukça kalabalık olmalı, uykusuzluk hız ve dikkatsizlik ile kazalarda özellikle bayram dönüşlerinde artış oluyor.. ama traktör kasasında insan tasıyarak gecenin 1-2 sinde gitmek bile bile ölüme gitmekle es degerdir..
Dikili acilde göreve başladıgımdan beri Özellikle araç ile motorsikletin karıştığı agır yaralanmalı kazalar, motorların konrolden çıkarak motordan düşmeler sık geliyor.. Ne yazık ki motorisiklet sürenlerin çoğunda kask, koruyucu kıyafet olmadığından ciddi yaralanmalara yol açıyor.. hemen hemen her nöbette bir motor kazası geliyor diyebilirim. Birisinde salihliden motorlarıyla grup olarak cıkan motorsikletli grup sinyal yakmadan birden dönen bir arac yuzunden motorlarıyla araca carpmıslar.. neyseki hem kaskları hemde kıyafetleri, koruyucu dizlikleri vb tamdı.. kaza buyuk olsada kucuk yara bere ve eziklerle kazayı atlatmışlardı.. Onlar dısında koruyucu kullanan görmedim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR