Araç Stickerları 4x4 ve Diğer Araçlar için Sticker üretimi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrlates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 151
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,502
Ynt: Araç Stickerları 4x4 ve Diğer Araçlar için Sticker üretimi.

dogan oto' Alıntı:
nurullah kardeşim defender için G4 CHALLENGE yan stikırlarını yapabilirmisiniz fiatı ne olur saygılar

Tam ölçü verirsen en boy fiyat söylerim. iki alternatif var. Folyo kesim olan yada dijital baskı olan.
bunlardan hangisini istesen ona göre söyleyeyim.

Etiketler

ncmsrn' Alıntı:
Nurullah bey mrb.
Hilux umun sol ön çamurluk ve soför kapısı bitimine kadar gelecek şekilde aşağıdaki gibi bir çalışma düşünüyorum. Resmin çok net olması sağlanabilirmi Danger authorized vsvsvsv tabelası biraz daha belirgin yapılabilirmi.
Sizden ve diğer arkadaşlardanda görünüm hakkında yorum rica ediyorum.

Görselin yüksek kaliteli orjinal hali olmadan bu çalışma zor yapılır

deepfish' Alıntı:
merhaba , resimde gorunen aracimdaki stickerin 10x55cm ne ihtiyacim var , arka camurluk uzerine dusunuyorum , kasa kismina . adet 2 , tesekkurler .

trd.jpg

Bu yazı çizilerek istediğiniz yapılır. iki renkli folyo kestirilir. Ancak elimde hazır çizimleri olmayan işler biraz zaman alıyor ve ilk yaptıran için biraz fiyatlı oluyor. Bu yazıyı çizdikten sonra 10x55 cm ölçüye denk gelmeebilir. Örneğin bir tarafki ölçü alınır diğer taraf ne gelirse olur. tahminin 55 cmyi ele alırsak diğer taraf 15 cm gibi gelir. bununda fiyatı 60 TL gibi olur.

Yaptırmayı düşünürseniz resmi tam karşısından orantılı birşekilde yakın çekim yapıp bana gönderin.

Nurullah bey iyi günler,acaba aşağıda ölçüleri ile birlikte belirttiğim sticker lerden yapabilirmisiniz,İmzamda bulunan römorka uygulamak istiyorum,Çözünürlükte sorun olurmu acaba sonuçta orjinali yok

50*100 cm gibi,yada yakın ölçüler,birer adet
15 1

1 1

40*45 yada 40*50m ölçüleri gibi,sağlı sollu iki adet
2

21

[SIZE=78%] [/SIZE]

feroza 4x4 ,yazıları varmı örnek görebilirmiyim,teşlekkürler.

Selam,ben Mirhan Tosun.Siyah renkte 2008 l200 sahibiyim. Pajero stepnesine benzer bir çalışma acaba kaput üstüne veya arka tekerlek ile bagaj kapağı arasındaki boşluğa yapılabilir mi? Bir de sizin ohhroad grubunda gördüğüm Grand Cherokee nin üzerindeki lastik izi uygulama nasıl durur?

izci stickerlarını nerden bulabilirim yardımcı olursanız memnun olurum

Nurullah abicim Yaban'ın stickerlarındaki gibi küçük pençe izlerinden istiyoruz. Aracın arka tamponundan başlayacak ve arka cama kadar çıkacak.
1. araç siyah renk vitara 5k JLX
2. araç 1996 model beyaz renk hilux, arkası tavan hizasına kadar kapaklı.

mirtos' Alıntı:
Selam,ben Mirhan Tosun.Siyah renkte 2008 l200 sahibiyim. Pajero stepnesine benzer bir çalışma acaba kaput üstüne veya arka tekerlek ile bagaj kapağı arasındaki boşluğa yapılabilir mi? Bir de sizin ohhroad grubunda gördüğüm Grand Cherokee nin üzerindeki lastik izi uygulama nasıl durur?

İstedikleriniz yapılabilir nereye yapacağınıza karar verip ölçü verin. Lastik izini ben yaptım elimde var ama aynı çalışma ile birleştirerek renk uyumu yapmak lazım.

Hakan555' Alıntı:
Nurullah abicim Yaban'ın stickerlarındaki gibi küçük pençe izlerinden istiyoruz. Aracın arka tamponundan başlayacak ve arka cama kadar çıkacak.
1. araç siyah renk vitara 5k JLX
2. araç 1996 model beyaz renk hilux, arkası tavan hizasına kadar kapaklı.

En ve boy ölçüsü verirsen yapan logosu var onu yaparım.

nrlates' Alıntı:
İstedikleriniz yapılabilir nereye yapacağınıza karar verip ölçü verin. Lastik izini ben yaptım elimde var ama aynı çalışma ile birleştirerek renk uyumu yapmak lazım.
Cevap için teşekkür ederim. Stickerlerin yeri konusunda tam bir karar vereyim sizi haberdar ederim.

Nurullah bey selamlar,
Bu işi yaptığınızı yeni öğrendim :smiley: yeriniz tam olarak nerededir, veya telefonunuz nedir? pajerom için yanınıza uğramak isterim.. sade ama güzel bir sticker bende isterim.

selamlar
Kemal Sarıgül
0533.954 30 40

nurullah abı çiftbaşlı kartal frontera 5 kapı için düşünüyorum nasıl olur

ImagesCAF5F9M411

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR