Arkadaşımız Gezmen'in (Cavid sezen) Doğum Günü Kutlu Olsun

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah-34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,724

seyyah-34

Zirve
Yer
istanbul
Cavid sezen beyi'n 57 . yaş gününü tebrik eder,bir ömür boyu yıllarını ailesi ve tüm sevdikleri ile birlikte sağlık,sıhhat ve mutluluklar içinde geçirmesini dilerim.Ayrıca kendisinden edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri içinde teşekkürler ederim.
saygılarımla
Kemal

[attachment=1]

NCE YILLARA

Etiketler

Ynt: Arkadaşımız Gezmen'in (Cavid sezen) Doğum Günü Kutlu Olsun

Cavid hocam,
Doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu yıllar, uzuuuun uzun ömürler diliyorum. İyi ki varsınız. İyi ki sizin gibi değerli öğretmenleri olmuş bizim kuşağımızın. İşlerin her geçen gün kötüye gittiği şu günlerde değeriniz her geçen gün daha da artıyor.

Cavid bey doğum gününüz kutlu olsun, nice sağlıklı uzun ömürler dilerim, sevgiler

Cavit hocam doğum gününüz kutlu olsun

Nice nice uzun, sağlıklı, güzel bol gezmeli günler diliyorum :smiley:

Cavit Bey,
Doğum gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Cavit Bey, doğum gününüz kutlu olsun. Karavanınızla beraber nice mutlu senelere diliyorum.

Doğum gününüz kutlu olsun Cavit Hocam,ruhen bedenen sağlıklı günler ve (elinizdekinden memnun da olsanız) daha iyi bir karavan sahibi olmanız dileğiyle.İzmirden selamlar sevgiler.

Cavid Hocam,

Aileniz ile birlikte nice mutlu yıllar diliyorum.

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...

Cavid Hocam;
Nice mutlu yıllara.. Doğum gününüz kutlu olsun.

Cavid Bey,
Doğum gününüz kutlu olsun, sağlıkla nice gezmeler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR