Avrupa'nın En Güneyinde Ki Kayak Cenneti Pamporovo

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gezenthi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,912

Gezenthi

Çok okuyan değil... Çok Gezenthi bilir.
Mesajlar
9
Tepkime Puanı
3
Yer
izmir
Web
www.gezenthi.com
Kayak sporlarıyla uğraşanların dışında belki de bir çoğumuzun duymadığı Pamporovo gün geçtikçe popülerliğini arttırmakla beraber pistlerini de aynı oranda güzelleştirmeye başladı. Dünyanın günümüzde giderek küçüldüğünü de göz önüne aldığımızda direkt uçuşların gerçekleştiği Bulgaristan da en bilinen kayak merkezlerinden ve ülkemize en yakın bölgede konumlanmış Pamporovo günden güne insanlarımızı cezbetmeye başlamış bulunmakta.

Pamporovo Kayak Merkezi'nin avantajlarının bir bir anlatmayıp direkt olarak istediğiniz her bilgiye ulaşabileceğiniz kaynağı sizlere iletiyorum. blog.gezenthi.com adresinden Pamporovo hakkında ki bütün bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pamporovo Turları ile hayatınızda hiç yaşamadığınız deneyimleri fazlasıyla yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü henüz yaygınlaşmamış olan bu destinasyon Aralık ve Nisan aylarında 1.7 metre kar kalınlığı ve güneşin berraklığıyla beraber sizlere eşsiz bir kayak deneyimi sunmaktadır.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,447
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst