BAFRADAN 1969 MODEL TUZLA EFSANESİ 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ismail55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 202
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,101
Ynt: Bafradan 1969 Model Tuzla Efsanesi 2013

12012014659

Etiketler

flaşları kullanıdnmı? bende ugrastım ama degecek eminim:smiley: aracımı kopmle söktüm şaseden topladım.

CIMG0593

CIMG0590

CIMG0584

biraz oynama yaptım benim tuzlamda. dedimki bu araca 31*15 lastik takcam dedim 43/8 defransıyel taktım. dedimki bu lastikler kasadan dışarı taşsın dedim defransiyeller 10 cm kadar genişlettim. kaynaksız şekilde. fren pompalamıcam dedim westenhause koyddum. sürüş testimde az daha makasları kırıyodu alışmışım yüklenmeye :smiley:) sonra el freni koydum. motoru açtık sekman attık makasları tek tek açtık çatlakları kırıkları çıkardık degiştirdik amörsörler degişti burçlar degişti egzosu yeni baştan yaptık.. geleelim kasaya. benim kasa sıkıntılıydı komple alt taban sacı degiştirdim. yanlarında etekleri degiştirdim.fotoda lastikleri daha takmadım bunlar eski lastikler. he birde benzin deposu takmadım :smiley: serum gibi duruyor garibin önünde:D yakında macun işine ve boyaya girecez kısmetse çok ugraştık ama degcek.

IMG 20150402 135733

IMG 20150402 135712

Fotoraf0029

bu renkmi kalsınyoksa ustamın yaptıgı kırmızıdan mı olsun? ya birde ruhsata işletmesi var. gerçi çekme belgeli şu an prosüdürü bilen varsa yazabilirmi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri