Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feeling Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,499
Ynt: Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi..

Satcam en son benim miniği alcam bi cj o olcak ya,,,çok güzel olmuş elinize sağlık kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Etiketler

zevkli bir arac olmuş elinize sağlık..
kenardaki mustang de dikkatimden kaçmadı , çok güzel bir araca benzer.

feeling' Alıntı:
Teşekkürler.
Mustang 1967 model ve fabrika kondisyonunda.

Mustang' ı satmayı düşünürseniz 1- 2 aydır kardeşim orjinal bir tane arıyor saygılar....

çok emek harcamışsınız ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle kullanın balıkesir bigadiç teyim ben ismail gürlek tanışmak isterim...[attachment=1]

Vitaram

kopela' Alıntı:
araç çok güzel duruyor emeğinize sağlık.
Çok teşekkür ederim.

balkan' Alıntı:
çok emek harcamışsınız ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle kullanın balıkesir bigadiç teyim ben ismail gürlek tanışmak isterim...[attachment=1]
Memnun oldum İsmail Bey, beklerim merkeze yolunuz düştüğünde.

balkan' Alıntı:
İsmail bey Bandırmayada bekleriz.
Bigadiçte 4 yıla yakın çalıştım. Çok sevdiğim ve halen arada uğradığım bir yerdir.

teşekkür ederim arkadaşlar yolum düştüğünde mutlaka temas kurmaya çalışacağım sizlerle balıkesir ve bandırmaya sevgiler saygılar....

modifiye edilince çokk güzel olmuş

emeği geçen herkesin eline koluna sağlık

iyi günlerden kullanmanız dileğiyle...

Çağatay bey çok güzel yapmışsınız siz aldıktan sonra.Ancak gözüme çarpan birşey arka koltuğun yüksekliği.Sanırım sırt dayama kısmının kısaltılması gerek hem araç içerisinde abes durmuş hhemde iç dikiz aynasını öldürmüş sanırım.Bence kısaltmanız görünüm ve işlevsellik açısından iyi olur ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR