Ballıkayalarda Doğa Yürüyüşüne Ne Dersiniz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gazze Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,393

Gazze

Kamp I
Yer
istanbul
Web
www.sehidler.com
Bugün eşimle gezecek yer ararken ballıkayaları gördüm ve istanbulada yakın.Aslında gitmek isteyen ve organize bekleyen birçok yeni arkadaşımız var.Eskilerden :smiley:) böyle bir organizasyona öncülük etmelerini istiyorum.

Etiketler
Ynt: Ballıkayalarda Doğa Yürüyüşüne Ne Dersiniz ?

Gazze' Alıntı:
Bugün eşimle gezecek yer ararken ballıkayaları gördüm ve istanbulada yakın.Aslında gitmek isteyen ve organize bekleyen birçok yeni arkadaşımız var.Eskilerden :smiley:) böyle bir organizasyona öncülük etmelerini istiyorum.

Ben de o yeni arkadaşlardan biri olarak sizi destekliyorum. Ben ve eşim şimdiden varız.

Bu hafta veya diğer hafta içi 1 grup düşünüyoruz eşsiz olarak gitmeyi.Önce bir keşif yapıp ondan sonra aileleri götürelim diyoruz.Ama hala çıkmadı tecrübeli doğa yürüyüşçüsü arkadaşlardan bir ses.

Merhaba
Ben de bu konuda tecrubeli degilim ama bir org yapilirsa katilmayi cok isterim

Selamlar

yarın 3 erkek arkadaş yola çıkmayı düşünüyoruz ama hala bize yön,yol gösterecek arkadaşlardan ses seda yok.

Ballıkayalara birkez gittim. Vadiden yukarı doğru yürüyüş yaptık. Kısa bir yürüyüş oldu. Aşağıdaki linkte kısa bir rapor yazmıştım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23199.0

Aslında geniş bir bölge olduğunu biliyorum. Ballıkayalar kaya tırmanışçılarının ilgisini çok çekiyor. Forumda da bu konuda paylaşımlar oldu geçmişte.

Siz hafta içi gideceksiniz anlaşıldığı kadarıyla. Yürüyüş mü yapacaksınız sadece, yoksa kaya tırmanışı mı?

Forumda Ballıkayalar diye arama yaparsanız çeşitli başlıklar altında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi faaliyetler

Selamlar

Efe

merhabalar,

uzun zaman geçmiş üzerinden ama yine de yazayım dedim. ballıkayalara çok sık gittim ve genelde ayda bir kere farklı insanlarla gidiyorum.

zorluk seviyesi genellikle orta olarak tabir edilen bir parkur ancak biraz tecrübeli ve daha önce yürüyüş yapmış biri için kolay ve kısa olarak tanımlayabilirim ama yine de eğlenceli...

doğalgaz boru hattından ana yola çıkmıştık biz.Yani geri dönmedik.Yanımızda orta yaşlı biri olunca haliyle biraz zorlandı.O yüzden geri dönmeyip ana yoldan geri geldik girişe.Ama gidilebilir bir yer.

Ballıkayalar bizim sıkca gittigimiz yerlerden birisi.
gitmek isterseniz bana haber verin, bilgilendirme yapip organizasyonu yapalim.
Bu bolge yuruyusun yani sira kaya tirmaisi ve iple inis egitimi yaptigimiz bir bolge. Dileyenlere ucretsiz olarak iple iniside ogretebilirim.
facebookta resimleri gorebilirsiniz. ugur sutcu

güzel olur yeni arkadaşlarda bu vesile ile doğa ile daha iç içe olmuş olurlar ve benim gibi tırmanış yapmamış (profesyonelce) biri için böyle bir eğitim çok güzel olur.istanbula gelince organize için bir çalışma yapalım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR