Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,387
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

adana, mersin ve tarsustan katılımlarla güzel bir oluşum içindeyiz :smiley:

DSC00429

DSC00423

156305 1769511677258 1223213677 32039898 4704100 n

156305 1769511757260 1223213677 32039900 8081586 n

DSC00498

Etiketler

egeli 34' Alıntı:
ağaç parçasımı kaçmış yanaktan ???

Ahmet'cim merhaba.
sayfama koyduğun o güzel foto için teşekkür ederim. sayende bu güzel jant ve lastiklerin sahibi oldum fakat artık eskisi gibi hoplayıp zıplayamayacağım galiba :D :D
tek noktadan değil 5-6 ayrı noktadan kaçırıyor,sorun değil şimdilik hallettim. sen spacer'leri halledebildinmi? arazide arka lastikler sürtüyor haberin ola ???

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Ahmet'cim merhaba.
sayfama koyduğun o güzel foto için teşekkür ederim. sayende bu güzel jant ve lastiklerin sahibi oldum fakat artık eskisi gibi hoplayıp zıplayamayacağım galiba :D :D
tek noktadan değil 5-6 ayrı noktadan kaçırıyor,sorun değil şimdilik hallettim. sen spacer'leri halledebildinmi? arazide arka lastikler sürtüyor haberin ola ???
spacer'ler yapılıyor bu hafta ilk çıkan parti gelir 35mm olarak yaptırdın et kalınlığını ilk gelenler senin kardeşim merak etme :smiley:

egeli 34' Alıntı:
spacer'ler yapılıyor bu hafta ilk çıkan parti gelir 35mm olarak yaptırdın et kalınlığını ilk gelenler senin kardeşim merak etme :smiley:

salı günü tayyip bey maaşımı ödesin yanındayım. öpüldün.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR