Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,386

Etiketler
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Bir kaç kar fotografı da biz ekleyecektik ama, Uludag fenaydı bu gün. 4-5 aracı kurtardık. Bir o kadar da kendimizi kurtardık. Çok şiddetli tipi ve rüzgar birleşince, fotograf makinamızı sadece, yol verdiğimiz araç kayıp bize yaslanıp, bizim aynayı, kendi camlarını patlatınca, hasar tespiti için kullanabildik...

MBA' Alıntı:
Bir kaç kar fotografı da biz ekleyecektik ama, Uludag fenaydı bu gün. 4-5 aracı kurtardık. Bir o kadar da kendimizi kurtardık. Çok şiddetli tipi ve rüzgar birleşince, fotograf makinamızı sadece, yol verdiğimiz araç kayıp bize yaslanıp, bizim aynayı, kendi camlarını patlatınca, hasar tespiti için kullanabildik...

Sağlık olsun. Yinede macera dolu bir gün olmuşa benziyor.
Diğer hafta sonu ben de Uludağ dayım umarım hava daha güzeL olur o zaman...

MBA' Alıntı:

Geçmiş olsun dostum birdahaki sefere ,nşallah.

güzel resimleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim,ben bu aralar yol dışı yapamadım FAKAAAATTTT
Sağ olsun fotğraçı arkadaşımız ,Esra Akeroğlu beni festivalde görüntülemiş ,kendisine buradan'da teşekkür ediyorum,
işte o kareler.(bolu, aladağ)[attachment=1][attachment=2]

2s9uihh

308886u

merhaba suat, sende benim gibi tek takılıyorsun galiba :D kar ve araç çok güzel, ben şimdilik çamur ve sis'ler içindeyim :D[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC00504

DSC00505

DSC00506

merhaba suat, sende benim gibi tek takılıyorsun galiba :D kar ve araç çok güzel, ben şimdilik çamur ve sis'ler içindeyim
[/quote]merhaba orhan bey malesef yanıma arkadaş bulamıyorum genelde tek araç gidiyorum kendi köyüme yakın yerlerde takılıyorum traktör çabuk geliyor. :smiley:

hoş gedin bora selamlar,maşallah tüm mahalleyi takmışsın peşine, ;D ;D ;D güzel kareler,[attachment=1]

DSC00524

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

SON KONULAR

Geri