Benim Karavanım. BEYAZSARAY

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan a.yilmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 297
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,559
Ynt: Benim Karavanım. BEYAZSARAY

Bugün kayar kapı ve arka çift kapı iç izalasyonları yapıldı. Ostimde güneş panelleri için destek ayakları takıldı. Ostime kadar gitmişken. Sn. Seyfettin hocamı ziyaret edip sohbet ettik. Kendisinin hazırlattığı GEZENBİLİR sticker ımıda aldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Beyazsaray'ıma takıp gezeceğim günleri bekliyorum.

S7300057

S7300082

S7300080

S7300060

S7300062

Etiketler

a.yilmaz' Alıntı:
SnAhmet Özdemir bey; Çok teşekkür ederim zamanlama konusunda haklısınız. 31 mart 13 bizim aracın doğum günü, o gün yeni bir kimlikle yeniden doğar inşallah.
Merhaba; Ali bey,
Motokaravanınız istediğiniz gibi, gönlünüzce olsun. Bülent ustayı çaysız bırakmayın, aç durur, çaysız duramaz,tiryakidir.
Çayı içmeden soğutur, işini yapar.Sıcak sıcak içmesini hatırlatmak gerekir.
Size ve Bülent ustaya kolay gelsin.
Selamlar.

Hayırlı olsun. Çok güzel ilerliyor. Bir an önce bitirip mutlu gezilerde kullanmanızı dilerim. Selamlar.

Yeni gördüğüm için ancak yazabiliyorum. Aracınız hayırlı olsun. Bülent usta ve size kolay gelsin. En kısa sürede sağlıcakla yollarda olmanız dileğiyle.

Sn. Levent bey(Buralpdi), Sn.M.Ali Birsen; Sn.Tanju Çallı; Sn. Özgür bey (Zantoz) iyi dileklerinize çok teşekkürler. Ağır ama emin adımlarla ilerliyoruz.
Bugün zemin yalıtımında mebran döşenmesi ve osb kaplaması bitirildi.
Sn. Apdullah bey ALBATROS ile
ziyaretimize geldi. Fikir alışverişinde bulunduk. Güzel ikramı ile hem gönlümüz hemde içimizi ısıttı.
Esen kalın.

S7300093

Ali bey kolay gelsin,iyi çalışmalar.Konuyu yeni gördüm,takip ediyorum ve biz ne zaman yapacağız diye hayıflanıyorum.Sizleri takip ederken büyük bir mutluluk duyuyorum.Sanki bende orada işin yanındayım gibi geliyor.Çok iyi bir iş çıkartacağınız mutlak.Keyifli çalışmalar ,başarılar diliyorum.SEVGİ ve SAYGILAR.

Ali bey kolay gelsin . benim size bir sorum olacak aracınızın kabin kısmı ile panel bölümünü ayıran ara bölme varmıydı . bunu şu sebeble sordum ara bölmeyi kaldırınca kabin kenarlarıda kalan açığı kapatan plastik gidirmeyi ben bulamadım sizin aracınızda bahsettğim aralık orjinal giydirme ile kapalı bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

mustang 68' Alıntı:
Ali bey kolay gelsin . benim size bir sorum olacak aracınızın kabin kısmı ile panel bölümünü ayıran ara bölme varmıydı . bunu şu sebeble sordum ara bölmeyi kaldırınca kabin kenarlarıda kalan açığı kapatan plastik gidirmeyi ben bulamadım sizin aracınızda bahsettğim aralık orjinal giydirme ile kapalı bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.
Sn. Mustang68 (İsminizi bilmediğimden böyle hitap ettim); Teşekkür ederim; sanırım benzeri bir aracınız var. Benim araçta şöfer kabini ile yük bölümünü ayıran saç yoktu.. Onun yerine şöförün arkasında yük bölümünden herhangi bir yük devrilip şöförü etkilemesin diye yuvarlak profilden merdiven benzeri bir koruyucu vardı biz onu söktük. Resimlerde görünen kabin ile yük bölümü arasındaki yan direk plastik kaplamaları.orjinalinde vardı.

metin0035' Alıntı:
Ali bey kolay gelsin,iyi çalışmalar.Konuyu yeni gördüm,takip ediyorum ve biz ne zaman yapacağız diye hayıflanıyorum.Sizleri takip ederken büyük bir mutluluk duyuyorum.Sanki bende orada işin yanındayım gibi geliyor.Çok iyi bir iş çıkartacağınız mutlak.Keyifli çalışmalar ,başarılar diliyorum.SEVGİ ve SAYGILAR.
sn: Metin bey; Sevinçler paylaştıkça artar, sıkıntılarsa paylaştıkça azalır. Olumlu yazılarınızla benimde mutluluğum artıyor. Mutluluk haberlerini paylaşan bol yazılarınız olsun dileklerimle. Yapım aşamasında Ankara'ya bilahare Balkesir'e her zaman bekleriz. Siz hangi aşamadasınız.
Esn kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR