Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zentoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,555
Ynt: Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

İşte çalışıyor...

[attachment=1]

Fotoraf16

Etiketler

Özgür Usta kolay gelsin.

Bu karavan sevdasına usta olmayan kalmadı :D bakalım becerebilirsek bu hafta sonu ben de karavanıma cam montajı yapacağım ;) :smiley:

buralpdi' Alıntı:
Özgür usta kolay gelsin, eline sağlık, güle güle kullan :smiley:

yaybek' Alıntı:
Özgür usta kolay gelsin ellerine sağlık,demekki uğraşınca oluyor ;) :D

Abilerim ne güzel usta yaptınız beni :smiley: Daha öğreniyorum ama galiba fena iş çıkarmıyorum :smiley:

aslanahmet' Alıntı:
Özgür Usta kolay gelsin.

Bu karavan sevdasına usta olmayan kalmadı :D bakalım becerebilirsek bu hafta sonu ben de karavanıma cam montajı yapacağım ;) :smiley:

Aynen bu karavan sevdasına. Ama işe daldıkça kafa göz oluyor galiba :smiley: tek bir gerçek var işe girmeden önce bol bol araştırma :smiley: Okumadığım yer kalmadı ..... :smiley:

Bu arada bir şey eklemek isterim. Fransa'da indirim dönemi ve yakında bitmek üzere. ! Türkiye'deki fiyatları bilemiyorum ! ama ben geçen gün Regülatör, 6 metre kablo, Sikaflex yapıştırıcı ve temizleyici, montaj ayakları, tavan giriş kapağı ile birlikte 100 wattlık bir solar panel setini 370 euroya gördüm haberiniz olsun.

Cuma günü yoğun geçti. Tatil günüm olduğu için biraz sıkı çalıştım. Önce ruhsat işlemlerini hallettim ve yeni plaka takıldı.
[attachment=1]
[attachment=2]

Aynı zamanda Eminönü'nden Levent abinin önerisiyle aldığım led lambalara leğim yaptım. Hayatımda ilk kez leğim yaptım (buda usatlığa bir adım) fakat Çin mali makina birinci leğimden sonra bozuldu :smiley:

[attachment=3]

Yatak bölümünün ve ön tarafının temizlğini yaptım cillop gibi oldu birde yeni yatak aldım. eşimin beli rahatsız ince eleyip sık dokudum :smiley:

[attachment=4][attachment=5]

1

2

5

7

6

Bizim karavanda klima olmadığı için yolda giderken ek bir kuvvet olsun diye karşıma çıkan ucuz bir vantilatör aldım. Aynı zamanda GPS'ide bağlayacağım için çakmak çoğaltıcı da ekledim.

[attachment=1][attachment=2]

4

3

Eh bu kadar yorulunca eşimin bana d.günü hediyesiyle biraz neşe buldum adrenaline doydum :smiley:

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Ar1

Ar2

Ar3

Ar4

hayırlı olsun diyorum hayallerinizi gerçekleştirmenin verdiği mutluluk kadar olamaz benimkisi. fotograflarınızı bekleriz ,)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR