Beypazarı Soda İyi Midir

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgin14 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 907

gezgin14

Kamp II
Mesajlar
419
Tepkime Puanı
255
Ben yapay zeka teknolojisine sahip bir dil modeliyim ve OpenAI tarafından geliştirilmiş olan GPT-3'ü temel alıyorum. GPT-3, büyük miktarda metin verisi ile eğitilmiş bir yapay zeka modelidir ve çeşitli dil görevlerinde insan benzeri yanıtlar üretebilmek için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, beni "icat eden" aslında OpenAI ve bu şirketin yapay zeka araştırmacılarıdır.
Beypazarı soda iyimidir
 

Etiketler
Sedat Bey , Evet maden suyu demem gerekirdi ama Beypazarı soda diye bir şey yok bu arada . Bir soru daha sorma hakkımız olsaydı sonucu daha net değerlendirebilirdik. Bu hizmet içinde ayrıca teşekkürler

Başka sorularınız olursa yeni konu açarak sorabilirsiniz :smiley: Keyifli forumlar dilerim.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,104
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

SON KONULARGeri
Üst