Bıktım Artık Araç Bakmaktan Birisi Yardımcı Olsun:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kadir_61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,278
Ynt: Bıktım Artık Araç Bakmaktan Birisi Yardımcı Olsun:smiley:

Saygın Kardesim Git Kaportacıya Cj'nin Ölcülerini Alsin Dogru Durust Kalın Saçtan Yada Mika Benzeri Plastiklerden Yani Hardtop gibi ama degil Bence Tek Parça Tak Sök Sistemini Uygula Benimkinin Son Haline Bak http://l1311.hizliresim.com/1h/t/uvxdg.jpg Bu Tenteden Memnunum Güzel Duruyor Ama Keşke Yaptirmisken Ömürlük Bir Şey Yaptirsaydım Diye Düşünüyorum Ayrıca Çok Güzel Sıcacık Oluyor İçi :smiley:) Şikayet Etmiyorum Ama Bununla Off-Road Korkusu Var Cali Cirpi Deler Meler Diye Bir Ara Satmazsan Mutlaka Yan Yana Gelelim Malum Fenerbahçeliyim Sari Mavi İyi Olur :smiley:))

Etiketler

ozanyur' Alıntı:
bak bu daha mantıklı :smiley:

Parayı bulur bulmaz mantığı uygulayacağım ;D

ferxkon' Alıntı:
Saygın Kardesim Git Kaportacıya Cj'nin Ölcülerini Alsin Dogru Durust Kalın Saçtan Yada Mika Benzeri Plastiklerden Yani Hardtop gibi ama degil Bence Tek Parça Tak Sök Sistemini Uygula Benimkinin Son Haline Bak http://l1311.hizliresim.com/1h/t/uvxdg.jpg Bu Tenteden Memnunum Güzel Duruyor Ama Keşke Yaptirmisken Ömürlük Bir Şey Yaptirsaydım Diye Düşünüyorum Ayrıca Çok Güzel Sıcacık Oluyor İçi :smiley:) Şikayet Etmiyorum Ama Bununla Off-Road Korkusu Var Cali Cirpi Deler Meler Diye Bir Ara Satmazsan Mutlaka Yan Yana Gelelim Malum Fenerbahçeliyim Sari Mavi İyi Olur :smiley:))

Hardtop banada mantıklı geliyor fakat yerin olucak ki çıkartınca koyup koruyasın.Senin cj de çok gergin duruyor bu arada ;D Benim offroad la işim yok su soğuk yedirtmesin yeter ;D Valla tentesi olan sensin gel yemeğimi ye çayımı ben yaptırırsam yanına gelirim ayrı mesele ;D Beşiktaşlıyım ama seni mi kıracağım ;D

Hahah :smiley: süper fikir ben gelirsem seni mutlaka haberdar ederim merak etme numaran var zaten iş tenteye degil başka şeylere bakıyor malesef ki :smiley:) kılımı kıpırdatacak zaman bulamıyorum ayrıca yağmurda yağışta da hiiç bir yere gidesim gelmiyor :smiley:)

ferxkon' Alıntı:
Hahah :smiley: süper fikir ben gelirsem seni mutlaka haberdar ederim merak etme numaran var zaten iş tenteye degil başka şeylere bakıyor malesef ki :smiley:) kılımı kıpırdatacak zaman bulamıyorum ayrıca yağmurda yağışta da hiiç bir yere gidesim gelmiyor :smiley:)

Benim iş tenteyle bitiyor kaşınasım yok hiç ;D Bana bir mesaj atarmısın yada numaranı gönderir misin? Benim tente olsun İzmir' kar yağsa bile hareket ederim ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,155
Kaydolan Son Üyemiz
yusbay9

Çevrimiçi üyeler

Geri