Bir Defender da Bursa'dan.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmeyen? Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,694

gezmeyen?

Yeni Üye
Herkese Merhabalar,

Bir çocukluk hayalinin gerçekleştirilmesi hikayesi de benden...

Selamlar,

MP

Etiketler
Ynt: Bir Defender da Bursa'dan.

Aracınız çok güzel görünüyor, güle güle kullanın.

Ayrıntılarda boğmak istemedim, direk mutlu son.

Hayırlı olsun. Ben de Bursa da yasıyorum ve defender arıyorum. Aracı Bursa da mı buldunuz ? Araçla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? Model , özellikler, fiyat vs.

Hayırlı olsun, Allah kurtarsın. Aracın dışı mat kaplama mı?

olsa olsa bu hikaye değil fıkra olur hemde nasrettin hoca fıkrası güldüren ve düşündüren ;D

yasakşehir07' Alıntı:
olsa olsa bu hikaye değil fıkra olur hemde nasrettin hoca fıkrası güldüren ve düşündüren ;D

Sen düşünme kısmını hallet, biz de gülme kısmını...

x-man' Alıntı:
Hayırlı olsun. Ben de Bursa da yasıyorum ve defender arıyorum. Aracı Bursa da mı buldunuz ? Araçla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? Model , özellikler, fiyat vs.

1988 2500 dizel, mat siyah, Çelik jant, offroad lastik, vinc, sis lambaları, özel yapım Çelik tampon, port bagaj, motor elden gecmis orta seviyede vs...fiyat 24000 tl...

Aracı Rize'den aldım. Ben de Bursa'da çok aradım, ama Bursa da bulunan araçlar genelde ağır offroad gormus oluyor.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Araç satılıkk mı?

yok abi degil, sanırım karşılaştırma yapmak icin sordu arkadas...yada benim ne kadar kazık yediğimi anlamak istedi : )

gezmeyen?' Alıntı:
yok abi degil, sanırım karşılaştırma yapmak icin sordu arkadas...yada benim ne kadar kazık yediğimi anlamak istedi : )
Hayırlı olsun, alış hikayesi, yapılış hikayesi vs. anlatım olsa konu daha manidar olacaktı, devamında bekliyoruz Nokta.