Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 706
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 192,664
Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

yavuz abi ellerine sağlık çok güzel oldu gerçekten bu hafta içi uğruycam ferhata, biraz yakından inceleyim tornavidayla bi etrafından dolaşıyım :D :D :D

bu arada benim ortağa cj virüsü enjekte etmiştim benim cj'den inmiyodu şimdi bunu gördü yakından, ben defender istiyorum diyo :D :D

Etiketler

Camcı kelek çıktı , camların fabrikadan gelmesini bekliyoruz, pazartesi teslim alacaktık salı takılacaktı hala arayan soran yok ondan bekliyorum.

Yakup sen ne bekliyosunki görende seni arazide sanacak C-maxci seni :D

Evet bende cidden merak içindeyim bu kadar emek bu kadar zaman harcandı proje çok büyük bir proje ve tüm standartları alt üst etti bitmiş haliyle görseydik artık bir

Selamlar. Konuyu yeni farkettim ve başından sonuna kadar soluksuz okudum. Mükemmel bi calısma. Emeklerinize sağlık. Cogu arkadasın belirttiği gibi benimde feci şekilde canım cekti ve okurken boyle bir defender sahibi olmanın hayalini kurdum. Madem ki zeytin ağacı gibi bi araç hemen bitene almalı. Babam bize zeytinlik bıraktı ee bizde oglumuza defender bırakırız. Abicim fotoların devamını sabırsızlıkla bekliyoruz, allah yardımcınız olsun...

.com' Alıntı:
Yakup sen ne bekliyosunki görende seni arazide sanacak C-maxci seni :D

Evet bende cidden merak içindeyim bu kadar emek bu kadar zaman harcandı proje çok büyük bir proje ve tüm standartları alt üst etti bitmiş haliyle görseydik artık bir
abi şuanda focus'cu olabilirim ama yavuz abilerin projesi tam benim aklımdaki proje. şu evin borcunu biraz hafifleteyim aynı projeye bende imza atmak istiyorum tabi bu arada yavuz abi'nin başını biraz ağrıtacağım ;D

acaip emek var resimlerden de gözüktüğü gibi... resmen aşık oldum araca:smiley:
ama maliyetinin boyutu da ürkütücüdür gibi geldi:smiley:
aşağı yukarı kaporta boya kısmı için ne kadar harcama yaptığınızı öğrenebilir miyim çok özel değilse?

merhaba yavuz bey..
gerçekten o kadar güzel bi defender topluyorsunuzki hayran kalmamak mümkün değil. elinize sağlık daha doğrusu bu projeye emek veren herkezin eline sağlık. sayfanın güncellemesini anı anına takip ederek heyecanla izliyorum.. benimde 92 model 300 tdi defenderim var bende toplamak istiyordum. araştırmalar yapıyordum ama sizin bu sayfada çok bilgi sahibi oldum. hayellerin ötesinde birşey bu. sevtap hanımın dediği gibi keşke land rover toplama sanatı diye açsaydınız bu sayfayı çünkü sanat ötesi bi proje yapıyor ve bizim gibi defender sevdalılarına çok iyi bilgiler veriyorsunuz. Elinize sağlık hayırlı olmasını dilerim. Alllahım kazasız belasız binmenizi nasip etsin saygılar.

abi bide bu arkadaşın dediği sayfayı banada gönderirmisiniz ?

nordic1903 [[[[[[*** Aylar evvel Yavuz Bey'e Defender ile ilgili bir konuda danışmıştım.O da sağolsun bana kendi photobucket linkini yollamıştı O gün bugündür kasap kedisi gibi izlerim gelişmeleri hayranlıkla ****]]]]]

Bir türlü doğamadı bu alet

Acaba diyorum yoksa yokmu gerçekte böyle bir şey gidip Ankaradaki tüm kaportacıları boyacıları mekanikcileri teker teker basasım geldi dün bir ara bi tane dif gördüm acaba omu diye yakından inceledim bizim boyacı boyamış ve bir daha tövbe boyamam diyordu bir benzerlik var dedim ama o da değilmiş maalesef ;D ;D ;D

.com' Alıntı:
Bir türlü doğamadı bu alet

Acaba diyorum yoksa yokmu gerçekte böyle bir şey gidip Ankaradaki tüm kaportacıları boyacıları mekanikcileri teker teker basasım geldi dün bir ara bi tane dif gördüm acaba omu diye yakından inceledim bizim boyacı boyamış ve bir daha tövbe boyamam diyordu bir benzerlik var dedim ama o da değilmiş maalesef ;D ;D ;D

ben gördüm necmi abi essahtan var dev gibi bişey hemde :D :D :D

Ozan son dönemlerde buraya takılan kişiler aslında senin de var olmadığın yönünde iddalarda bulunuyorlar bende diyorumki yok olurmu hiç Ozan aslında vardır iyi bir arkadaştır ama kendilerini sahalarda pek sık göremiyoruz CJ sini de garajda ne kadar zamamnda çürüyecek diye bir teste tabi tutuyor diyorum ;D ;D ;D

.com' Alıntı:
Ozan son dönemlerde buraya takılan kişiler aslında senin de var olmadığın yönünde iddalarda bulunuyorlar bende diyorumki yok olurmu hiç Ozan aslında vardır iyi bir arkadaştır ama kendilerini sahalarda pek sık göremiyoruz CJ sini de garajda ne kadar zamamnda çürüyecek diye bir teste tabi tutuyor diyorum ;D ;D ;D

abi ben caddeci oldum tunalı bahçeli geziyorum :p :p :p şaka bi yana gerçekten işlerim çok karışık yoksa çok özledim çamuruda sizleride ilk fırsatta katılıcam tekrardan aranıza. cj'de çürürse çürüsün bende yavuz abi gibi sıfırdan toplarım hatta cj 7 ye bile çeviririm :D

3-5 gün önceki hali

101 7573

101 7574

101 7575

101 7576

101 7577

101 7578

101 7579

101 7580

101 7581

101 7582

101 7583

Sadece ön cam kaldı, iç yalıtım, iç döşemeler, koltuklar ve tamam ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR