Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cetay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,432

Etiketler

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

İzogrand' Alıntı:
Kocaman bir MAŞALLAH diyorum , keyifle,kazasız, belasız,iyi günlerde kullanın inşallah
Teşekkür ederim İzzet bey,Rabbim hepimizi kazadan beladan korusun inşallah

lüla' Alıntı:
Kampçılık ve uzun soluklu geziler için aracınız mükemmel olmuş, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilecek bir marka seçmişsiniz. Ayrıca listenize şnorkel eklenebilir ve de (yalnızca bir tavsiye) mevcut bull bar, ARB tampon kadar olmasa da kullanışlıdır aslında...
İstediğiniz gibi kullanmanız dileği ile
Teşekkür edrim Süha bey,Bull barı ARB tampon gelene kadar geçici yaptım zaten ,nisan ayında elimize ulaşacak tampon.Snorkel şimdiye kadar diğer araçlarımdada çok işe yaramadı ama görselliği tartışılmaz :smiley:

Murat_38' Alıntı:
Maşallah Çok Güzel Olmuş ALLAH Kazasız Eğlenceli Geziler Nasip Eder İnşallah...
Teşekkür ederim hemşerim :smiley: daha iyileri senin olsun

abi çadırın kaç kişikik eger ikiyse maraşta beraber yatabiliriz ama erkek eşşeklerden hoşlanmıyorsan o zaman tek kalmanı tavsiye ederim. ;D ;D ;D

takomistik' Alıntı:
abi çadırın kaç kişikik eger ikiyse maraşta beraber yatabiliriz ama erkek eşşeklerden hoşlanmıyorsan o zaman tek kalmanı tavsiye ederim. ;D ;D ;D
Mustafa orayı İrfan rezerveledi tek başına yatmaktan korkuyormuş bende yanımda yatırıyorum :D :D

irfan rezerve ettiyse erkek eşege perhizim var ben yatmam o zaman en iyisi ben kendi aracımla geleyim. ;D

Tamer dostum bu aralar formu pek takip edemiyorum. ama buradan da kacamaan bir MAŞALLAH diyeyim.
Kazasız belasız binmeyi nasip etsin rabbim. Allahım nazarlardan saklasın.

PIKE' Alıntı:
Tamer dostum bu aralar formu pek takip edemiyorum. ama buradan da kacamaan bir MAŞALLAH diyeyim.
Kazasız belasız binmeyi nasip etsin rabbim. Allahım nazarlardan saklasın.
Sağolasın dostum benim Allah hepimizi görünür görünmez kazalardan korusun.

Mad-Line' Alıntı:
oooo Tamer abimizinde başlığı varmış :smiley:
abicim kazasız belasız ağız tadıyla, Ömer'le birlikte banada aşıladınızya Hilux sevgisini bilmem artık :smiley:
Sevgili Mustafa'cığım bir atasözü derki :''Offroad heveslisi her birey birgün Toyota sahibi olmak zorundadır'' :smiley: :smiley: Hepbirlikte keyifle kullanalım inşallah yakışıklı kardeşim..

Allah kaza bela vermesin,iyi günlerde kullanın

Ayna mahruti dün Amerika'dan yola çıktı bakalım nezaman gelecek.
ARB bullbar Avustralya'dan yola çıktı Nisanda burda..

9955306db6ce845b1a7da34b282afdf8 image 315x330

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR