Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,041

Etiketler

Ynt: Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

MERHABALAR ONCELIKLE HAYIRLI OLSUN.BENDEDE 96 BLAZER VAR.4.3 VORTEC.40 LT GAZLA 125 MIL YOL YAPIYOR SEHIR ICINDE.GECEN HAFTA DAGDA BAYIRDA KULLANDIM.ARACTA 5 KISI VARDI VE TAVAN DAHI YUKLUYDU.130 MILDE 65 LIRA YAKMISTI.BU ARACA BINIYOSAN YAKITI PEK DUSUNMEYECEKSIN.SUPER KEYIFLI KONFORLU ARAC.OLAN OZELLIKLER COGU 3-5 YASINDAKI ARACTA YOK.ESKI KASALARI VE AVRUPA ICIN URATILMIS OLANLARI HAKKINDA PEK BIR BILGIM YOK.

3000 LIRALIK NE MASRAFI YAPTINIZ ACABA.ILK DEFA BOYLE BIR ARACA BINIYORUM.YAPMAM GEREKEN BAKMAM GEREKEN BIR PARCA DEGISIKLIGI FALAN VARMIDIR.BOSTANCI JEEPGARAGE DA BAKIMLARINI YAPTIRDIM.YAG BALATA HARICINDE BISEYE GEREK OLMADIGINI SOYLEDILER.AMA GAZLA ILGILI ROLANTI SIKINTIM VAR COK DEGISKEN ROLANTI BAZEN DUSUYO BAZEN STOP EDIYO.BOLE BI SIKINTIM VAR SADECE..

Bizim aracımız 135.000 km de ilk sahibinden aldım..Ancak rot başları rotiller, radyotör, disk ve balata , radyatör fanı aklıma gelmeyen ufak tefek şeyler yapıldı..BEn de aracı yeni kullanmaya başladım gerçekten çok keyifli, aracım koldan vites arazide nasıl kullanacağım hakkında pek bilgim yok, Daha dün 4 çeker ağıra (4lo) alıp 1.vitese taktığımda rampa aşağı hiç hızlanmadan yavaş bi şekilde indiğini keşfettim..Bunun gibi bildiğiniz şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim..

Bi kaç resim

Grnt012

Grnt014

Grnt021

Grnt015

Grnt024

AGIR 4 CEKER ZATEN DELI BISEY YAA.INSANA GUC VERIYO CIKAMIYACAGIN INEMIYECEGIN HICBIRYER YOKMUS GIBI GELIYO.YUKSEK KALDIRIMMIS DIK BAYIRMIS HAKKATEN HIKAYE GELIYO.EN AZINDAN BIYERDE KALMAYACAGINI BILMEK GUZEL.ILK DEFA 4 CEKER BIR ARAC KULLANIYORUM.ACEMILIGIMIDE BIRAZ BAGISLAYIN.ARAC 6 AYDIR BENDE ILK ALDIGIM GUN KULLANAMAMISTIM.BUYUKLUGU KORKUTMUSTU.AMA SIMDI COK UFAK GELMEYE BASLADI.HERHALDE BU ISIN SONU TAHOE YADA SUBURBANDA BITECEK.

VITES OLAYLARINI TAM BILMIYORUM GECEN GUN DIK RAMPAYI 2. VITESTE CIKAMADIM YARI YOLDA KALDIM.AMA KUCUK D DE CANAVAR GIBI CIKTI.NERDE HANGI VITESI KULLANMAMIZ GEREKIYOR BILMIYORUM.O YUZDEN HEP KUCUK D DE KULLANIYORUM.SENINKINDEN FARKLIMI BILMIYORUM AMA BENDE 1-2-3-D-VE KARE ICINDE KUCUK BI D VAR.BEN HEP KARE ICINDEKINDE KULLANIYOM.

HANGI SERVISE GIDIYOSUN VE MEMNUNMUSUN SERVISTEN.

Maslakta Karonda yaptırdım memnun kaldım...Ben normal D'de kullanıyorum otoban veya hehangi sabit hızla gidebileceğim bi yola girdiğimde 90 veya 120 ye sabitleyip kare içinde ki D'ye alıyorum vitesi böylece devir 2000 lerden 1500 e düşüyor..Geçen gece çimenden çıkamadım ıslak olduğu için 4 çeker ağıra almama rağmen farketmedi hatta arkalar patinaja düştü..

LASTIKLERLE ALAKALI BIRSEYMI ACABA RESIMDEN GORUNDUGU KADARIYLA OYLE YERLERDE SIKINTI YARATABILIR O LASTIK.ILGINC GELDI BANA HIC DENEMEDIM OLE BISEY BENDE DENEYEYIM BI BAKALIM.DENEYELIMKI ONA GORE HAREKET EDELIM REZIL OLMAYALIM BASKALARININ YANINDA ;D SAPKADAKI ISIKLAR COK SIK DURUYOR.BENIMDE AKLIMDA YAPTIRCAM BIGUN.

Daha yeni olduğum için anlamadım neden lastik mi başka bi sorun mu var..Tecrübeli biri de yok sanırım deneye deneye burda paylaşacağız artık :smiley: Şapka yaptırabilirseniz yaptırın çok güzel duruyor özelikle gece sürüşlerinde ışıl ışıl :smiley:

PIKACU' Alıntı:
LASTIKLERLE ALAKALI BIRSEYMI ACABA RESIMDEN GORUNDUGU KADARIYLA OYLE YERLERDE SIKINTI YARATABILIR O LASTIK.ILGINC GELDI BANA HIC DENEMEDIM OLE BISEY BENDE DENEYEYIM BI BAKALIM.DENEYELIMKI ONA GORE HAREKET EDELIM REZIL OLMAYALIM BASKALARININ YANINDA ;D SAPKADAKI ISIKLAR COK SIK DURUYOR.BENIMDE AKLIMDA YAPTIRCAM BIGUN.

Hocam büyük harflerle yazmasan iyi olur. Hem okunması zor oluyor, hem de büyük harfle yazmak "bağırmak" anlamına geliyor.

EVET SAPKA VARDA ISIKLARI YOK. BENDE EKLERIM BI KAC GUNE KADAR FOTOLARI.BU ARACLAR 15 YASINDA AMA HALA DIKKAT CEKIYOR BI RANGE BI CHEROKEE GIBI DIIL.BENCE COK IYI.YA ACAYIP HOSUMA GIDIYOR 14 YASINDAKI BIR ARACTAN BU KADAR KEYIF ALACAGIMI TAHMIN ETMEZDIM. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR