Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,024

Etiketler
Ynt: Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

PIKACU' Alıntı:
MERHABALAR ONCELIKLE HAYIRLI OLSUN.BENDEDE 96 BLAZER VAR.4.3 VORTEC.40 LT GAZLA 125 MIL YOL YAPIYOR SEHIR ICINDE.GECEN HAFTA DAGDA BAYIRDA KULLANDIM.ARACTA 5 KISI VARDI VE TAVAN DAHI YUKLUYDU.130 MILDE 65 LIRA YAKMISTI.BU ARACA BINIYOSAN YAKITI PEK DUSUNMEYECEKSIN.SUPER KEYIFLI KONFORLU ARAC.OLAN OZELLIKLER COGU 3-5 YASINDAKI ARACTA YOK.ESKI KASALARI VE AVRUPA ICIN URATILMIS OLANLARI HAKKINDA PEK BIR BILGIM YOK.

3000 LIRALIK NE MASRAFI YAPTINIZ ACABA.ILK DEFA BOYLE BIR ARACA BINIYORUM.YAPMAM GEREKEN BAKMAM GEREKEN BIR PARCA DEGISIKLIGI FALAN VARMIDIR.BOSTANCI JEEPGARAGE DA BAKIMLARINI YAPTIRDIM.YAG BALATA HARICINDE BISEYE GEREK OLMADIGINI SOYLEDILER.AMA GAZLA ILGILI ROLANTI SIKINTIM VAR COK DEGISKEN ROLANTI BAZEN DUSUYO BAZEN STOP EDIYO.BOLE BI SIKINTIM VAR SADECE..

Bu araçlar bizim CJ ler gibi karbüratörlü mü acaba? Eğer öyleyse karbüratörün otomatik jikle ayarından olabilir benim başıma gelmişti. kendim ayarladım sonra :smiley:

yok enjeksıyonlu bunlar.ya kafa kaldırma yapamıyorum.gaza bastımmı cekmemem lazım.bastınmı devam yanı.yoksa stop edıyo.herzaman dııl gercı.ama sıklıkla yapıyor.acaba rolantı duzenleyıcısındenmıdır.muhtemelen hıc degısmemıstır temızlenmemıstır.bı onu temızlıyım en ıyısı.bulabılırsem tabı:smiley:ramazanda ıyı vakıt gecırırız boylece...ugras bulduk yanı kendımıze..guzeeel ;D

Bencede güzel uğraş...
Enjeksiyonlu ise bişe diyemicem yeni nesil motorlardan pek anlamıyorum en güzeli düz karbüratörlü motor benim için...
Çoğu arızasını kendiniz bile giderebiliyorsunuz :smiley:

Size kolay gelsin. Saygılarımla...

merhabalar ben yeni üye oldum siteye ama uzun zamandır takip ediyordum:smiley:
benim de 91 model satılık siyah-gri bir blazer'ım var.çok vaktim olmadığı,sizin kadar araziye gidemediğim için satıyorum

ilgilenenler olursa resimlerini ekleyebilirim...

saygılar....

peki gönderiyorum o zaman bende :D

163253273od

N615932356 953984 9558

Güzel makineymiş...
Ben olsam satmam. Ben de araziye girmiyorum ama Cj yi bile günlük kullandığıma göre sizinki günlük kullanımda bi hayli rahat olur :D
Fırsat bulsam ama sokcam araziye ;D ;D

sevgili panzerci benden ziyade eşim kullanıyor zaten :D ama benzini çok yakıyor tüp de taktırıp orjinalini bozmak istemiyorum,bir de her akşam park sorunumuz var bizim garaja girmiyor da :D

beğenmenize sevindim,teşekkürler....

pıkacu sizin de beğenmenize sevindim:smiley: dundaralp 15 e almış 3 milyar da masraf etmiş(bakımları kendi yerimizde yapıldığı için aracın bakım sorunu olmadı hiç)tabi arkadaşımızınki 95 model..ben 13 e satışa çıkardım sadece tüp taktırmak isteyen olursa o masrafı olacak..lastikleri bile yeni...

herkese merhaba, ben izmir den yeni üyenizim siz değerli arkadaşların katılımı ile mükemmel bir site olmuş. Ben 95-98 arası CHEVROLET Blazer 4.3
almak istiyorum. Sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum.(piyasası,yakıt durumu,kronik arızaları,yedek parça bulunurluğu ve fiyatlarnın derecesi, satarken kolay elden çıkar mı....

Hoşgeldiniz..BEnde 95 blazer var daha yeni sayılır 2 aydır kullanıyorum...En son devirdaimini 140 liraya aldım değiştirdim...Şu ana kadar bir sorun çıkarmadı aldığımdan beri 5.000 km yol yaptım..135.000 km idi araç...Yakıt konusunda benzinli uzun yolda 0.50 kuruş yakar şehir içinde 0.80'e kadar çıkabilir..Ben lpg taktırdım böylece yakıt tüketimi 0.30 lere düştü...Elden kolay çıkaramazsınız fiyatı düşük tutarsanız satabilirsiniz tabi...95 model olmasına rağmen epey bi ilgi çekiyor :smiley:)

vergileri ne kadar araçlarınızın merak ettim.%5 düzenlemesinden sonra ne kadar ödüyorsunuz..teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR