Bolu Kartalkaya Kamplı Gezi (29-30 Mayıs 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mfthk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 294
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,547
Ynt: Bolu Kartalkaya Kamplı Gezi (29-30 Mayıs 2010)

ferdane kulaktan fısıldaşmaya gerek yok.Konu ile ilgili fikirleri ayan beyan yazdık zaten.mesajlardada gerekli vurguları yazmışız zaten.

sevgiyle kal.

Etiketler

yavuz-çelikel' Alıntı:
ferdane kulaktan fısıldaşmaya gerek yok.Konu ile ilgili fikirleri ayan beyan yazdık zaten.mesajlardada gerekli vurguları yazmışız zaten.

sevgiyle kal.
Yavuz,en küçük kelimede bile uyarı alınan bir forum olan Gezenbilirde modlar beni zaten 1800 küsür mesajımdan tanıdıkları için uyarı göndermeyi bile düşünmemişler saolsunlar,algılama ve yorum farkı her konuda olabilir:( ...Sende cümlelerinde bunu açıklamaya çalışmışsın saol;ama benim haberimin olmadığı için haberdar edilebilirdim demek istedim ki bu da fısıldaşma olarak yorumlanabilir mi ??? yorum farkı diyelim...
Selamlar...

mesajının olduğu konuyu takip etmiyorsun demekki.Her yazılanı çizileni birbirimize özeldede yazacaksak işimiz var demektir.

yavuz-çelikel' Alıntı:
mesajının olduğu konuyu takip etmiyorsun demekki.Her yazılanı çizileni birbirimize özeldede yazacaksak işimiz var demektir.
Ben hem ilk yazımda hemde bu hafta yazdığım yazılarda da belirttiğim gibi sadece yazdığım bölümleri değil,etkinlikleri de takip edemeyecek derecede internete giremiyordum.Normalde takip edebildiğim zamanlarda her üye gibi 1-2 gün içinde cevap yada açıklama yapardım;ben onun için özel mesajı vuguladım .Aslında özel mesajı bende çok tercih eden biri değilim ama foruma girmeyince yüzlerce konu içinde bu topic altlarda kalmış,farkında bile değildim...taki,dün akşam yazılan cevapla en üste konu çıkana kadar.Gerçektende hepimizin bir sürü işi gücü var,uzatmayayım sanırım konu yeterince açıklığa kavuştu :smiley:,iyi pazarlar.... :smiley:

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
13. sayfa temiz yavuzbey zavallı ineği biftek yaptılar herhalde :D
Orhan ve Yavuz bey dikkatiniz ve düzeltme işlemini sağladığınız için tşk.ler ben o fotoğrafı göremedim ama kasıt olmadığına inanıyorum .. zaten sizden önce görseydim dahada sert tepki verebilirdim...
selamlar / keyifli paylaşımlar ...

ferdane gül' Alıntı:
Ben hem ilk yazımda hemde bu hafta yazdığım yazılarda da belirttiğim gibi sadece yazdığım bölümleri değil,etkinlikleri de takip edemeyecek derecede internete giremiyordum.Normalde takip edebildiğim zamanlarda her üye gibi 1-2 gün içinde cevap yada açıklama yapardım;ben onun için özel mesajı vuguladım .Aslında özel mesajı bende çok tercih eden biri değilim ama foruma girmeyince yüzlerce konu içinde bu topic altlarda kalmış,farkında bile değildim...taki,dün akşam yazılan cevapla en üste konu çıkana kadar.Gerçektende hepimizin bir sürü işi gücü var,uzatmayayım sanırım konu yeterince açıklığa kavuştu :smiley:,iyi pazarlar.... :smiley:

;)

Off_Road' Alıntı:
Orhan ve Yavuz bey dikkatiniz ve düzeltme işlemini sağladığınız için tşk.ler ben o fotoğrafı göremedim ama kasıt olmadığına inanıyorum .. zaten sizden önce görseydim dahada sert tepki verebilirdim...
selamlar / keyifli paylaşımlar ...

Seni temsilen ben gördüm say ;) ,bendemi bir sorun var bilmiyorum ,anlaşılamamaktan daha kötüsü yanlış anlaşılmakmış :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.