Bu Araç Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SolakSelim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,261

Etiketler

Ynt: Bu Araç Alınır Mı?

Fantastic Light' Alıntı:
Selam,

2006 ya kadar olan eski kasa L200 lerin motorları L300 motorunun aynısıdır (Turbolu ve Turbosuz modelleri mevcut.).

Bu motora deyim yerindeyse yağ koysan yine yakar bu nedenle kalitesiz yakıt motora zarar vermez.

Mevcut aracın motorunu sadece yağsızlık, yani bakımsızlık öldürür onada siz alırken bakacaksınız zaten.

Not: Aracın eli yüzü düzgünse bu paraya kesinlikle kaçırmayın derim ..
2003-2004 modellerde bende magnum almayı düşünüyorum fakat turbolu ve turbosuz modellerinin olduğunu bilmiyordum. Bunu ayırt etmenin kolay bir yolu varmı acaba, bilgisi olan arkadaş paylaşırsa memnun olurum.

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşşekür ederim.çok yardımcı oldunuz. aracı salı günü görmeye gideceğiz. kafamıza yatarsa alıp geleceğiz. ben kocaeli'deyim araç tekirdağ'da. bi gün de hallederim diye düşünüyorum. aracı daha öncede dediğim gibi iyi ustalara gösterdim. dedikleri şuydu: aracın motorunda 2.000 liralık masraf var. bir de kaportada onarılacak bir kaç yer var. ben bunları göze alarak size sundum zaten. aracı aldıktan hemen sonra bursa karacabey sanayiine bırakıcam. yakın bir ahpabımız ilgilenecek. araba gıcır gıcır olunca gidip alacağım. bu kadar arkadaşlar. inşallah hayırlısı olur. bir senedir arıyorum daha önce de bu tip konular açtım. insan fıtratı dalga mı geçiyor her hafta başka araç gösteriyor bu adam diyebilirsiniz :smiley: ama gerçekten öyle bir şey yok. 4 çeker hatta doğa yaşam vb. anlamında hiçbir şey bilmezken herşeyi bu siteden sizler sayesinde öğrendim. herşey için teşekkür ederim sağolun.aracı aldıktan sonra aranızda olacağım inşallah.

SolakSelim' Alıntı:
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşşekür ederim.çok yardımcı oldunuz. aracı salı günü görmeye gideceğiz. kafamıza yatarsa alıp geleceğiz. ben kocaeli'deyim araç tekirdağ'da. bi gün de hallederim diye düşünüyorum. aracı daha öncede dediğim gibi iyi ustalara gösterdim. dedikleri şuydu: aracın motorunda 2.000 liralık masraf var. bir de kaportada onarılacak bir kaç yer var. ben bunları göze alarak size sundum zaten. aracı aldıktan hemen sonra bursa karacabey sanayiine bırakıcam. yakın bir ahpabımız ilgilenecek. araba gıcır gıcır olunca gidip alacağım. bu kadar arkadaşlar. inşallah hayırlısı olur. bir senedir arıyorum daha önce de bu tip konular açtım. insan fıtratı dalga mı geçiyor her hafta başka araç gösteriyor bu adam diyebilirsiniz :smiley: ama gerçekten öyle bir şey yok. 4 çeker hatta doğa yaşam vb. anlamında hiçbir şey bilmezken herşeyi bu siteden sizler sayesinde öğrendim. herşey için teşekkür ederim sağolun.aracı aldıktan sonra aranızda olacağım inşallah.

Selam,

Selim bey araçtan yüksek offroad performansı olarak çok fazla şeyler beklememeniz gerektiğini size hatırlatırım.

Malum araç turbosuz ve 70 veya 75 hp gücünde.

Aracı alıp masraf ettikten sonra araç minimum 16.000 TL civarına maal olacak.

Piyasada 2001 sonrası magnumlar 18500 TL başlayan fiyatlara bulunabiliyor ve iki araç kıyaslanamayacak gibi.

Bu mesajım sadece uyarı niteliğindeydi yinede tercih sizin ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-l-200-mitsubishi-l-200-4x4-ciftkabin-37165615/detay

Siz beni dinleyin bütçenizi zorlayın hatta gerekirse az biraz borca girin bu linkteki veya bu emsal bir araç alın.

Emin olun iki araç arasında her klasmanda dağlar kadar fark var.

Fantastic Light' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-l-200-mitsubishi-l-200-4x4-ciftkabin-37165615/detay

Siz beni dinleyin bütçenizi zorlayın hatta gerekirse az biraz borca girin bu linkteki veya bu emsal bir araç alın.

Emin olun iki araç arasında her klasmanda dağlar kadar fark var.

yorumunuz için teşekkür ederim.dediğiniz aracı daha önce incelemiştim şimdi bir kez daha baktım. Dediklerinizin tamamına katılıyorum çok haklısınız. Ancak bu aracı veya alacağım 4 çeker başka bir aracı ağır off-road değil, hafif off-road da bile kullanmayacağım. bağ-bahçeme gidebilmek için,yükümü,eşyamı,ailemi taşıyabilmek için ve hatta ev inşaatı için çimento tuğla ne bileyim demir gibi malzeme götürebilmek için mutlaka 4 çeker bir araca ihtiyacım var. Çünkü yol 5 km ancak çok dik ve çamur batak bir yol. bu aracı sadece ve sadece arazime çıkıp inmek için alıyorum. bu aracın yeterli olacağı kanısındayım o yüzden. salı günü görmeye gidicem yakından inceleyeceğim. kafama yatmazsa almam zaten şu anda bile araştırmalara devam ediyorum. ben 2000 model ve aşağısını düşünüyorum vergi ve dediğim sebeplerden dolayı.ilandaki araç 2006 benim için vergi çok yüksek.zaten bu vergi kazıklaması olmasa ben biz ve bizim gibilerin çok daha iyi araçlara bineceğini yüzde yüz eminim. uyarılarınız için çok teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR