Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alphonsEray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,297

alphonsEray

ÇAMUR VAR DEDİLER GELDİK :)
Yer
MALATYA
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1956-model-jeep-54395054/detay/

arkadaslar sızden ricam bu araca bakıp yorumlarınızı istiyorum

araç çekme belgeli
akü motoru yoktur araçın
arazı iptal şanzımanı yok defransiyeli istersen veririm dedi
araç 56 model acaba bana ne gibi sorun acabılır
bu araçı temıze çıkarmam 10 tl yi geçermı

şimdiden teşekkurler değerli yorumlarınız ıçın

Etiketler
Ynt: Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 lira araba 10 lirada harcasan o paraya daha düzgün seni üzmeyecek çok cj bulursun

bua masraf yapıcağına cj almasanız bile güzel temiz jeepler bulunur villisy falan..

öncelikle teşekkur ederım aslında bende bılıyorum bunu ama imkanlarım kısıtlı oldğu için bu alalıcek durumdayım

56 model olmasın bana sıkıntı yaratırmı bılmıs kısı olarak sıze sorayım

56 model olması bi çok sorun demek ve siz açıklamıisınız zaten arazi şanzımanı yokmuş falan filan size durmadan masraf açıcaktır bence yürüyen güzel bi jeep bakın derim internet fiyatları malum biraz yüksek oluyor hangi şehirdesiniz?

ewt internet çok bunalttı benı o fiyatları gorunce ben malatya dayım

merhaba arkadasım ben bu durumda 3 yılımı sahibinden.com 'da geçirdim uzun araştırmalar yaptım internette senede 2 kere kupon dıye tabır edılen ucuz kaliteli ilanlar düşüyor acil oluyor ve CJ alırken hep acık ara pazarlık vardır.Sizin duurmunuzu cok ıyı anlıyorm bende dusuk maliyttn arac aldım cok pısmanım toplanırken zewk alcagınıza sinir stres oluyorsunuz değmez.bir 10.000 tl yi gözden cıkarmanız şart ne alırsanız 10.000 tl kesın dir sonra modifyesini zaman icerısnde yaparsınız 77 78 79 model cj ler düşüyor nete onları kacırmayın bende tekrardan araştırma yapıyım bılgı ıcın sıze ulasırm saygılar :smiley:

SaygınOzdemir' Alıntı:
merhaba arkadasım ben bu durumda 3 yılımı sahibinden.com 'da geçirdim uzun araştırmalar yaptım internette senede 2 kere kupon dıye tabır edılen ucuz kaliteli ilanlar düşüyor acil oluyor ve CJ alırken hep acık ara pazarlık vardır.Sizin duurmunuzu cok ıyı anlıyorm bende dusuk maliyttn arac aldım cok pısmanım toplanırken zewk alcagınıza sinir stres oluyorsunuz değmez.bir 10.000 tl yi gözden cıkarmanız şart ne alırsanız 10.000 tl kesın dir sonra modifyesini zaman icerısnde yaparsınız 77 78 79 model cj ler düşüyor nete onları kacırmayın bende tekrardan araştırma yapıyım bılgı ıcın sıze ulasırm saygılar :smiley:

öncelikle ilginize teşekkur ederım bana yardımcı oldugunz için sizlerin tecrübenize ınanıyorum galiba biraz daha nakit bırıktırıp oyle baslamam lazım kuponları beklemem lazım galiba yürüyeni saglam kaportası saglam tüplü arazi saglam 77 78 79 model bi araç bakıyım kendime .

zaten bende hesapladım az çok sanayının içindeyım araçı adam edeyım desem o fiyata gelecek ;D en iisi yapılı bırsey olmak

teşekkur ederım rastlarsanız ve bana bilgi verirseniz memnun olurum teşekkurler tekrar

alphonsEray' Alıntı:
öncelikle ilginize teşekkur ederım bana yardımcı oldugunz için sizlerin tecrübenize ınanıyorum galiba biraz daha nakit bırıktırıp oyle baslamam lazım kuponları beklemem lazım galiba yürüyeni saglam kaportası saglam tüplü arazi saglam 77 78 79 model bi araç bakıyım kendime .

zaten bende hesapladım az çok sanayının içindeyım araçı adam edeyım desem o fiyata gelecek ;D en iisi yapılı bırsey olmak

teşekkur ederım rastlarsanız ve bana bilgi verirseniz memnun olurum teşekkurler tekrar
Ne demek Size yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :smiley: Bencede en dogru karar bu olacaktır yüsek model her zaman iyidir Cj nazlı gelin biraz pahalı bir hobi yapıcak bişi yok sanayininde içindeymıssınızz zaten vizeli kaportası düzgün araç alıdıgınızda ufak tefek işleri olr bir bakım yaptgınızda raahat raht binersınız saygılar ;)

sevgili alphonsEray;
öncelikle aramıza hoşgeldin burda istedigin her bilgiye ulaşabilirsin cok degerli abilerimiz bizleri burda hiç yanlız bırakmıyor.
ilana gelince bencede daha modelli bi araç bakmalısın 1977 ve ustu araclara bak bence,şimdiden kolay gelsin.

bay25' Alıntı:
sevgili alphonsEray;
öncelikle aramıza hoşgeldin burda istedigin her bilgiye ulaşabilirsin cok degerli abilerimiz bizleri burda hiç yanlız bırakmıyor.
ilana gelince bencede daha modelli bi araç bakmalısın 1977 ve ustu araclara bak bence,şimdiden kolay gelsin.
v

ewet dogru soyluyorsunuz 77 model bakmaya basladım artık ve nakit bıiktirmeyeçalısıoyrum şimdi

herkese teşeekkur ederım ilgilendiğiniz için jepp ımı aldıktan sonra basınızı agrıtacam :smiley:

herkese tşkler

alphonsEray' Alıntı:
v

ewet dogru soyluyorsunuz 77 model bakmaya basladım artık ve nakit bıiktirmeyeçalısıoyrum şimdi

herkese teşeekkur ederım ilgilendiğiniz için jepp ımı aldıktan sonra basınızı agrıtacam :smiley:

herkese tşkler
Ne demek bu sitede aradadıklarınızı fazlasıyla bulablırısnız teknık ve garaj bölümlerini incelemenız yeterlı sorunlarınız olursa ustalar yardımlarını esirgemezler :smiley: birde arac sorarken aracın motor göğüslük bölümlerının fotoğrafları daha cok önemlidir :smiley: sadece belirtmek istedim tekrar tekrar söylüyorm VİZE li araç alın vizesiz alcaksnzda cok uygun almanız lazım saygılar :smiley:

İlk anda fiyat cezbediyor olabilir, ama burda herkes de katılacaktır, 3.800, seni hem yollarda perişan edecek, hem de cebini perişan edecek, bi de sanayilerde olduydu, olmadıydı, günlerin haftaların geçecek.

Benim CJ 75' olmasına rağmen modifiye parçası bulmakta zorlanıyorum, aldığım hiç bir parça sorunsuz takılmıyor, en iyi ihtimalde bile bi torna işi gerektiriyor. Hele de 56 modelde, standart parçaları bulmak bile sıkıntı yapar bence.
Akslar yeterince güçlü değildir, şanzıman bi dişli kırsa, ki benim 3 ileri manuel çok sağlam olmasına rağmen bir kere dağıttım, bu 56 modeldeki makineye şanzıman bulmak çok yoracak seni.

Tabi, benim zamanm var, eski jeep severim, yıllar içinde ben bunu adam ederim diyorsan ozaman başka tabi, ama yok ben alayım CJyi zevkle kullanayım hemen diyorsan bence doğru bir karar olmaz.
Piyasayı takibe devam et bence kesin düşerdaha uygun, daha yeni bi model. Kolay gelsin..:D

bence sen kıbrısta olduğundan yaşıyosun bunları yoksa hiçbir jeep parcası yok değil hele hele willyslerin parcasıda gayet ucuzdur :smiley:) komple şanzıman dediğim 500 tl willyslarin :smiley:) bunada pahalı deniliyosa zaten diyecek bişe yok :smiley:)

Tabi önemli detay..:D Burda torna ustasına ufak bişeyler yaptırmak bile imkansız, Mersine bi atılıp gelmek daha mantıklı..:D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR