Çanakkale Şehitlikleri ve Gelibolu Gezisi (23-24-25 Nisan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengo1965 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,752
Ynt: Çanakkale Şehitlikleri ve Gelibolu Gezisi (23-24-25 Nisan)

Selam,aksilik olmazsa bizde katılmayı planlıyoruz(Cem,Nalan,kızımız Merve ve 2 misafirimiz Engin, Canan)
1. İnsel ve oğlum Yağmur İnal
2. Hakan
3. Nermin & Ferhat Şirin
4. Cem,Nalan,Merve,2 misafir

Etiketler

Selam,aksilik olmazsa bizde katılmayı planlıyoruz(Cem,Nalan,kızımız Merve ve 2 misafirimiz Engin, Canan)
1. İnsel ve oğlum Yağmur İnal
2. Hakan ve kızım İrem
3. Nermin & Ferhat Şirin
4. Cem,Nalan,Merve,2 misafir

Yarın sabah konvoyun Mahmutbey gişelerdeki hareket saatine yetişemem. Ama büyük ihtimalle Tekirdağ Serinoğlu'nda konvoyu yakalarım.

aslanahmet' Alıntı:
Yarın sabah konvoyun Mahmutbey gişelerdeki hareket saatine yetişemem. Ama büyük ihtimalle Tekirdağ Serinoğlu'nda konvoyu yakalarım.
Aynı endişe bende de var. ;D
Ben de belki yetişemeyebilirim ama mümkün olduğunca erken kalkıp yetişmeye çalışacağım. ;)

Sizlere güzel geziler ve keyifli kamplar diliyorum. Keşke katılabilseydim. Bol fotoğrafla dönmeyi unutmayın ;)

arkadaşlar hepinizin yolu açık olsun allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin
gezinizi tebrik ediyorum ama anzaklara ayini kınıyorum gerçi iptkal edilmiş ama
bir türkün bu ayine katılması ordaki şehitlerin kemitlerini sızlatır
lazıyla türküyle kürdüyle arnavutuyla çerkeziyle boşnağıyla zazasıyla ben türküm diyen
herkesin,,,, binlerce kilometre uzaktan işgal için gelip ve bazı müslüman ülkelerden bile
insanları kandırıp bize karşı savaşıp ülkemizi işgal etmek için çırpınan işgalcilerin torunları
sanki dedeleri çok doğru bir iş yaparken ölmüş gibi utanmadan buralara gelpi
ayin anma gibi etkinlikler yapmaları hele helede bizim bunlara alet olmamız bence
ecdadımızın kemitlerini sızlatır biz gidipte orada onların kabirlerini ziyaret edip birer fatiha okuyup
o üstünde elbises yırtık ayağında çarığının teki yok karnı aç silahı arızalı mermisi bitmiş ama yinede
bu vatan bizim bizim kalacak diyen mübarekleri yad etmek en önemli ziyarettir

ben dilerimki forumumzdan bir arkadaşımız öncülük ederde çanakkaleye motorcusuyla jipiyle minibüsüyle
bir organizasyon yapıp hep beraber oralara gidebilmemize ön ayap olursa şimdiden kendisine minnet ve
şükranlarımı sunarım

doğan oto servisi
selahattin doğan

dos doğan oto servisi' Alıntı:
arkadaşlar hepinizin yolu açık olsun allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin
lazıyla türküyle kürdüyle arnavutuyla çerkeziyle boşnağıyla zazasıyla ben türküm diyen
herkesin,,,, binlerce kilometre uzaktan işgal için gelip ve bazı müslüman ülkelerden bile
insanları kandırıp bize karşı savaşıp ülkemizi işgal etmek için çırpınan işgalcilerin torunları
sanki dedeleri çok doğru bir iş yaparken ölmüş gibi utanmadan buralara gelpi
ayin anma gibi etkinlikler yapmaları hele helede bizim bunlara alet olmamız bence
ecdadımızın kemitlerini sızlatır biz gidipte orada onların kabirlerini ziyaret edip birer fatiha okuyup
o üstünde elbises yırtık ayağında çarığının teki yok karnı aç silahı arızalı mermisi bitmiş ama yinede
bu vatan bizim bizim kalacak diyen mübarekleri yad etmek en önemli ziyarettir

ben dilerimki forumumzdan bir arkadaşımız öncülük ederde çanakkaleye motorcusuyla jipiyle minibüsüyle
bir organizasyon yapıp hep beraber oralara gidebilmemize ön ayap olursa şimdiden kendisine minnet ve
şükranlarımı sunarım

doğan oto servisi
selahattin doğan

Arkadaşlar son kez rica ediyorum ve uyarıyorum. Bu konuları tarih bölümünde ele alıyoruz: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=53629.0

Lütfen bu başlığı siyasi şova dönüştürüp mesajlarınızı silmek zorunda bırakmayınız!...

dos doğan oto servisi' Alıntı:
....
şükranlarımı sunarım
doğan oto servisi
selahattin doğan
Sn Selahattin Arkadaşım,

Programı okumadınız galiba. ???
Bu gezide zaten şehitlikler ve önemli yerler ziyaret edilecek.
İlave olarak yılda bir gün yapılan Anzakların töreni izlenecekti, iptal oldu.
Çanakkale ve Gelibolu'yu gezmek istiyorsanız işte size gezi. :smiley:

http://www.haberciniz.biz/haber/canakkale-savaslarinin-95.-yildonumu-anma-programi-belli-oldu--812134.html

Bir aksilik olmazsa biz de Çanakkaleden gelip katılmayı düşünüyoruz.
Halil,Lale,Onat ve Arda YILMAZ.

Her Türk gencinin mutlaka ziyaret edip görmesi gereken topraklar. İbret alınacak çok şeyler var. Ben daha önce görmüştüm ama kızımı götürme fırsatı olmamıştı. Bu gezi kızıma bu toprakları, şehitlikleri gösterebileceğim iyi bir fırsat oldu.

Güncel katılımcı listesi:

1. İnsel ve oğlum Yağmur İnal ----------- VW T3 Westfalia kampervan
2. Hakan ve kızım İrem ---------------------- Çadır
3. Nermin & Ferhat Şirin -------------------- Kia kampervan
4. Cem,Nalan,Merve,2 misafir ------------- Iveco kampervan
5. Halil,Lale,Onat ve Arda YILMAZ.

Sayın Halil Yılmaz,
Geziye karavan türü bir araçla mı, çadırla mı, yoksa günübirlik katılmayı mı düşünüyorsunuz? Belirtmeniz organizasyon açısından bizlere faydalı olur.

Cem bey,
Geziye Pick-up üstü karavanımızla katılmayı planlıyoruz
Selamlar.

Gerçekleşen gezimizin anı ve fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=55189.0

faydam olur belki
https://**.com/files/659424877/Canakkale.kml

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR