Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,325

Etiketler
Bu bahaneye de PES yani...

" 3.75-4.25 kendim yaptım römork kasası aks römork da yapıldı malzeme sağlam Yagmur ve su geçirmez
otobüs Aldığımız için satıyorum "

bence otobüs almakla iyi etmiş karavan yapmak bu abimizin harcı değil bir halta benzetememiş ben yaparım diyen bir kader kurbanı daha

karavan tc
150 km hızda bile sarsılıp savrulmaz temiz kullanışlı elektronik fren sistemi vardır araçtan önce devreye girip kendini durduruyor

hem el yapımı hem elektronik fren sistemli !!!!!! frensiz torsiyon kullananlar utanır belki

Biz el yapımı istemiyoruz.
Ayak yapımı yok mu acabası...

Bu da ayrı bir safsata..

" Nisan 2020 de almış olduğum karavanımı büyütmek için satıyorum.
Temizdir sıfır ayarında. "

Kople kamp malzemelerıyle verılecek 4adet sandalye masa avrupa​

malzemeleri kople vermeleri çok iyi aksi halde almayı aklımın ucundan bile geçirmezdim. ama itiraf edeyim 4 sandalye ve masa nın avrupa olması beni daha çok cezbetti

Bence de ..
Masa ve sandalyelerin avrup aolması ve KOPLE verilmesi çoook önemli..
Hakkını yemeyelim arkadaşımızın.

Bu başlıktan ve sizden korka korka ben de bugün malum sitede satış ilanı vermiş bulunmaktayım!
Aldığımız günden bu yana o kamp senin bu kamp benim aralıksız kullandığımız, ufak tefek üretim problemlerini giderdiğimiz, kendi elcağızımızla güneş paneli, webasto gibi ilave özellikler eklediğimiz karavanımızı eşimle aldığımız karar neticesinde daha büyük yaşam alanı sunan, sabit yatak odalı, ithal bir karavan ile değiştiriyoruz. Artık hayırlısı bakalım, bu defa ki ömürlük olacağını umuyoruz.

Hayırlı satışlar dilerim. Siz düşmezsiniz buraya merak etmeyin. Aciklamalariniz yerinde

Bir kağıt varmış ama o da kaybolmuş, ney bilmiyor fakat aldığı adam belli, o da belli daha ne olsun? Garantisi biziz hesabı.. Bir de Eriba marka ilan verilmiş etiketler de yapıştırılmış ne güzel ama kendisi aslen Güney Karavan!

Alıntıdır;
"Fatura ihtiyaç yok kilodan dolayı
Aldımda bir kağıt vardı o da kaybettim
Ney bilmiyorum aldığım adam belli bizde belliyiz
Firmamız tarafından garanti vardır"

KAHRAMANMARAŞ OZANLARDAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 830944274

Bu da var :
" Firmamız tarafından garanti vardır ."
Alla Alla...!!
Adam garantisini de vermiş..

Daha ne istiyorsunuz..! .....