Cherokee 2.5 Hakkında Lütfen Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rocknkorn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,229

rocknkorn

Yeni Üye
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. 1994 model Cherokee 2.5 hakkında yardımınıza ihtiyacım var. uzun süredir araştırıyorum , piyasada yada internette çok bulunan bir araç olmadığı için çok bilgi edinemedim. bu araba benim tam da hayalimdeki araç ama çevremde kime sorsam hep olumsuz yorumlar alıyorm. piyasası yok , 22 yıllık araba, masrafı çok olur , parçası ustası bulunmaz vs. vs... çok uzatmadan size danışmak istediğim : gerçekten bu araçlar sık sık arıza ve masraf çıkartır mı? fiyat olarak uygun mudur ? alırken nelere dikkat etmem gerekir ? ilk arabam olacak. şuan iki tane ilan var zaten biri istanbul da . diğeri gaziantep de. izmirde yaşadığım için en azından bilgi edinerek gitmek istiyorum. piyasası benim için önemli değil. temiz bir araçsa , yıllarca daha binebilirsem düşünmeden almak istiyorm.
  • Cherokee 2.5 1994 model 181000 km değişensiz galeriden satılık. 34.500 tl. lpg ruhsata işli. 2018 e kadar muayeneli.
  • Cherokee 2.5 1994 model 80.000 km değişensiz kazasız galeriden satılık 38.000 tl. lpg ruhsata işli.
bu araç hakkında bilgisi olan üstadlar yardımcı olursa sevinirim , teşekkürler.

Etiketler

Merhaba, bahsettiğiniz karekasa delilen model. Türkiye de genelde 4.0 motorluları mevcuttur. Cherokee nin efsaneleşmiş modelidir, ancak aracın durumunu bilmeden konuşmak doğru olmaz. Araç 2.5 benzin , düz vitesmi ?

Son düzenleme:

Merhaba, bahsettiğiniz karekasa delilen model. Türkiye de genelde 4.0 motorluları mevcuttur. Cherokee nin efsaneleşmiş modelidir, ancak aracın durumunu bilmeden konuşmak doğru olmaz. Araç 2.5 benzin , düz vitesmi ?
evet aynen. 2.5 düz vites benzinli versiyonu. sanırım nadir olan modellerinden.