Cj-5 Almak Istiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim Ustadan Tavsiyeler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AFFANBERA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,106
Yav ne adamlarsiniz adami yalan yulanla kandircaksiniz , lamborgini olsa makasli arac makasli aractir, adama dogrulari konussaniza makasli aracin konforu at arabasinin biraz daha hallicesi, at arabasindan 4 tane amortisor takarsan oda makasli araclar kadar rahat olur tum mesele bu Ekli dosyayı görüntüle 58391
Ekli dosyayı görüntüle 58392

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkan niye anlamıyosun sen ..adam bu araç nasıl makasları biyerimize batarmı dememiş zaten kararını vermiş alırken nesiine dikkat edeyim diyor ..sen hala ne diyosun vallahi alemsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkan niye anlamıyosun sen ..adam bu araç nasıl makasları biyerimize batarmı dememiş zaten kararını vermiş alırken nesiine dikkat edeyim diyor ..sen hala ne diyosun vallahi alemsin

Adama sayfalarca yazdim anlatamadim sen daha durbakalim.onuda gectim nelerle ugrastigimizi gosterdim;onuda gectim hangi araclara sahip oldugumuzu kullandigimizi gosterdim hatta helezonlu olani satayim dedim anlamadi.buarada son attigim satilik olan cj deil haa dikkatli bak.adam takilmis gidiyor makas tii konforduuu.biz saglamlik araziye dayaniklilik diyoruz agir sartlar diyoruz o helezonda..allah askina egitim seviyen nedir ve kac yasindasin?biyerlerde eksiklik varki anlasamiyoruz..buralarda bos lakirti yapana kadar git biraz kitap oku anlama yorumlama yetenegini gelistir kendine biseyler kat.(kitap dedik ha cizgi karakterden olusan mecmualari okuma)

Matchplus arkadsim;5 yasindan 70 yasina kadar her insana dusuncelerimi aktarabilmisimdir.lakin bu arkadsla iletisimimdeki basarisizligim sinirlendiriyor beni.tabi kendime sinirleniyorum neden 3 yasindaki insan gibi dusunen bireye kendimi ifade edemiyorum die.yoksa alingan deilimdir.;)

Herkese merhabalar Bu neyin kavgası pek anlamadım herkes tercihinde özgür ve sonuçlarını yaşar siz birbirinizin araçlarına çamur atmayıp arkadaşı forumda bu aracı yıllardır kullanan arkadaşlara yönlendirseniz daha iyi olmaz mı? Malum zevkler tartışılmaz
mesela (TEKNIKISLEM) Metin ÖZEL gibi

Araclara bok atmak deyil bana ne onlarin aracindan zaten fthbc arkadasin edebiyati da zayif okudugunu anlamiyor kendi arabasinin fotosunu koyuyor. Teknik bir olayi konusuyorum markada onemli degil teknik , adamin makasli araci savunmasindan offroad yapmadigi da belli , makasli arac konforlu olmaz 1 , offroad da kotudur 2 . Bunlarin aksini iddia eden varsa zaten konusmaya gerek yok .Çok merak eden var istanbul hukuk ve BGU (ufa rusya) universiteleri mezunuyum avukatlik yapiyorum Ftbhc simdi sen anladin...

Walla dogru.!seni tanidiktan sonra iletisimimin,senin tabirinle edebiyatimin zayif olduguna karar verdim;yoksa sana laf anlatabilirdim.arkadsim bende 3 tane arac var.cj wrangler toyota ..makasli,helezonlu benzinli dizel hepsinin fotosunu koyuyorum gerek duydugumda.hatta enson helezonlu olan wrangler i sana saticam dedim sesin cikmadio_O.yani makasli aracta biniyorum helezonluda..ozamn ben nasi oluyorda kendi aracimi savunmus oluyorum cj hakknda konusarak?avukatsin demek vay senin savundugun insanlarin haline.heralde muvekkil sayin parmaklarininsayisini gecmemistir.(ayakparmaklarin haric bu arada:p:D:D:p)onu gectim bol bol vakit varken yazdiklarimi yorumlayip anlayamayan bir insan nasil olurda kisitli bir sure zarfinda uzunca paragraflari okuyup anlayabilmis ve dogru cvplari vermis sinavda ve nasil avukat olmus hayret valla.. merhumziya pasanin bir lafi vardir bilirmisin "bed asla necabetmi verir ünuforma zerdus palanda vursan..." diye devam eder;merhumuda bunaltmis senin gibi birisi zamaninda.
Diyecegim oki
Kagit ucak katlamayla teknik bilgi sahibi olunmaz.teknik bilgide beceri olmadan bi boka yaramaz.tutarli biseylerden bahset bahsettiklerini uygula paylasta önumuzu ilikleyelim

(ayakkabi bagciklarini baglamayla baslayabilirsin teknik bilgi kazanmaya mesala;)

Walla dogru.!seni tanidiktan sonra iletisimimin,senin tabirinle edebiyatimin zayif olduguna karar verdim;yoksa sana laf anlatabilirdim.arkadsim bende 3 tane arac var.cj wrangler toyota ..makasli,helezonlu benzinli dizel hepsinin fotosunu koyuyorum gerek duydugumda.hatta enson helezonlu olan wrangler i sana saticam dedim sesin cikmadio_O.yani makasli aracta biniyorum helezonluda..ozamn ben nasi oluyorda kendi aracimi savunmus oluyorum cj hakknda konusarak?avukatsin demek vay senin savundugun insanlarin haline.heralde muvekkil sayin parmaklarininsayisini gecmemistir.(ayakparmaklarin haric bu arada:p:D:D:p)onu gectim bol bol vakit varken yazdiklarimi yorumlayip anlayamayan bir insan nasil olurda kisitli bir sure zarfinda uzunca paragraflari okuyup anlayabilmis ve dogru cvplari vermis sinavda ve nasil avukat olmus hayret valla.. merhumziya pasanin bir lafi vardir bilirmisin "bed asla necabetmi verir ünuforma zerdus palanda vursan..." diye devam eder;merhumuda bunaltmis senin gibi birisi zamaninda.
Diyecegim oki
Kagit ucak katlamayla teknik bilgi sahibi olunmaz.teknik bilgide beceri olmadan bi boka yaramaz.tutarli biseylerden bahset bahsettiklerini uygula paylasta önumuzu ilikleyelim

(ayakkabi bagciklarini baglamayla baslayabilirsin teknik bilgi kazanmaya mesala;)
Sen ne iş yapıyorsun ? Bende de 6 arazili arac var 8 adet idi 2 unimogu sattim, Türkiyedeki tek turbolu 416 , makasli kia ceres 4wd , karavan 4wd besta, korando , tucson 4wd , actyons sports 4wd yani binek araclari ve ticari kamyonlari saymadim simdi sustun mustun falan demisin , bak bunlarida senin el ayak parmaklarinla saymayi becerebildigin muvekkil sayimla aldim gucune gitmesin

Teknik bilgi araç sayısıyla veya forumdaki kompleksli eski arkadaşların tabiriyle mazi sahibi olmak olmuyor..şu kadar araç var bu kadar araç var çirkinliğine girmeninde manası yok ayrıca burada arkadaşımızın birisi bi araç ismi ile yardım talebinde bulunmuş..varsa bilgisi olan versin yoksa burası kapalı otopark değil sülalede nevar ne yok görgüsüzlüğü yapıp hepsi benim vurucam kırbacı tribine girmeyin

56ecc962ca02df8d4d3e85423fd9e846

Teknik bilgi araç sayısıyla veya forumdaki kompleksli eski arkadaşların tabiriyle mazi sahibi olmak olmuyor..şu kadar araç var bu kadar araç var çirkinliğine girmeninde manası yok ayrıca burada arkadaşımızın birisi bi araç ismi ile yardım talebinde bulunmuş..varsa bilgisi olan versin yoksa burası kapalı otopark değil sülalede nevar ne yok görgüsüzlüğü yapıp hepsi benim vurucam kırbacı tribine girmeyin

ortaya osuruk sıkma , isi baslatani itham et, kaldı ki sülalede olan biten değil adıma kayıtlı bunlar çokda önemli şeyler değil adam ilk bana sardi sonra sen ona sardin o sana sardi tekrar bana sardi sen bana sardin kisacasi saran hep siz oluyirsunuz ben ikinizin de esnaf oldugunu anladim hadi size iyi sarmalar ...

ortaya osuruk sıkma , isi baslatani itham et, kaldı ki sülalede olan biten değil adıma kayıtlı bunlar çokda önemli şeyler değil adam ilk bana sardi sonra sen ona sardin o sana sardi tekrar bana sardi sen bana sardin kisacasi saran hep siz oluyirsunuz ben ikinizin de esnaf oldugunu anladim hadi size iyi sarmalar ...

Bi yere bişey sıkıtığım yokta avukat efendi sen biraz edebini takın okuduklarının hakkını verde efendiliğini görelim,Malın mülkün senin olsun bize adam lazım!!
Evet ben esnafım çok şükür aç değilim açıkta değilim..herşeyden önce insanım sanada tavsiye ederim bu uslüp iyi değil .

Bi yere bişey sıkıtığım yokta avukat efendi sen biraz edebini takın okuduklarının hakkını verde efendiliğini görelim,Malın mülkün senin olsun bize adam lazım!!
Evet ben esnafım çok şükür aç değilim açıkta değilim..herşeyden önce insanım sanada tavsiye ederim bu uslüp iyi değil .

Sen kendi uslubuna bak , ya da dikdatofanla mi yaziyorsun baska birsey dusunurken farkli seyler mi yaziyor makine ?

Ben kimseye sarmıyorum seni burda az çok tanıdım takip ettiğim kadarıyla senin kendi bulup bildiklerin dışında bileye ikna olmayacağını boş yere polimiğe girmemesini anlatmaya çalıştım arkadaşa,sen ne kadar bozduysan sinirlerini başta bi yanlış anladı :smiley:
Sonrasında da her defasında başlık varya hani okuyupta anlamadığınız hah işte o araçtan bahsedelim dedim ama olmadı bi türlü

Gorgusuz, kirbac adam ol vs ne bunlar ? Sen ilkin igneyi kendi batirip dogrulari konusup (makasli aracin ne oldugunu vatandasa izah edip) cuvaldizi ele batiracaksin . Adamlik bunu gerektirir yoksa zartida zurtuda oymus buymus burada bos laf salataligina girmenin anlami yok .

Gorgusuz, kirbac adam ol vs ne bunlar ? Sen ilkin igneyi kendi batirip dogrulari konusup (makasli aracin ne oldugunu vatandasa izah edip) cuvaldizi ele batiracaksin . Adamlik bunu gerektirir yoksa zartida zurtuda oymus buymus burada bos laf salataligina girmenin anlami yok .

Arkadaşım bak argo konuşmuyorum saygısız aşağılayıcı kelimeler cümleler kullanmıyorum,gelelim ayıkladığın kelimelere 1)görgüsüzlük sorulmadan mal varlığını buraya dökene hatta dökmekle kalmayıp bununla bi yere gelmeye çalışana
2)ben kimseye sen adam değilsin adam ol demedim dememde,bize malın mülkün lazım değil adam lazım dedim bundan nasıl öyle bir anlam çıkardın?
Kırbaçı nerden çıkardın onu anlamadım :smiley:
Ben her zaman dikkat etmeye çalışırım saygısızlık yaptıysam herhangi birine özür dilerim..aynı saygıyı da karşımdakinden beklerim
.
İphone kullanıyorum bu arada bu saatte sonra yazamam ben söylüyorum o yazıyor düşündüklerimle yazdıklarımın sapma payı olsada çokta fark yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR