Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan izrafeel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,735

izrafeel

Özgürlük herkes için farklıdır.Benim içinse CJ'dir
Yer
Kayseri
Arkadaşlar Merhaba;

CJ'sine karbüratör bakımı veya tamiri yaptıran oldu mu ? Biraz maliyeti ve yapılanlar hakkında bilgi verirmisiniz?

Etiketler
Ynt: Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ?

3 yıl önce tamir takımını değiştirmiştim ve sonuçtan gayet memnun kaldım. Aracın çekişi ve gaz yemesi çok iyiydi. Fiyat konusunda net olmamakla birlikte 150.oo-180.oo tl civarlarındaydı.

hsn' Alıntı:
3 yıl önce tamir takımını değiştirmiştim ve sonuçtan gayet memnun kaldım. Aracın çekişi ve gaz yemesi çok iyiydi. Fiyat konusunda net olmamakla birlikte 150.oo-180.oo tl civarlarındaydı.

Hasan, bu tamir takımı dahil fiyat sanırım. Sadece işçilikse oldukça yüksek. İsrafil'in elinde tamir takımı var.

hmm. Anladim Emin abi. Işcilik fiyati yanliş olmasın ama 100-120tl civarıydı sanırım.

Yazmayı unuttum taniş unsuru söz konusudur. :smiley:

öncelikle karbüratörün resmini koyman daha sağlıklı bence cünki birçok cj üzerinde farklı karbüratör var tek boğaz cift boğaz ucuz olsun diye başka araçlarında karbüratörü cok çıkıyor tamir takımınında markasına göre fiyatı değişir ama cok fazlada değildir 40 tl var 80 tl yede işçilik kişiye göre değişdiğinden işçilik için bişe diyemiyorum

Bendeki çift bare orjinal 258 in karbüratörü. Ben genel olarak marka veya model ayırt etmeksizin sordum

marka model fiyat olarak cok değişir eğer marka model belirtilmezse aradaki farkı anlayamayan arkadaşlarımız bu s efer derki niye birisi 40 tl niye birisi 80 tl yoksa kazıklanıyormuyum diye düşünebilir o sebepden marka model belirtilirse farazi değil daha net bilgi olur ve yanıltıcı olmaz

Ünal abi kesinlikle doğrusun. Mutlaka işlemleri anlatanlar marka model belirtmeliler.
Benim demek istediğim genel olarak herkesin yazabileceği bir topik olması.

Bu karbüratörün modelini bilen var mı? Tüm Carter Weber kataloglarını ve diğer forumları araştırdım, model numarasına rastlayamadım. Sorunu yok ama modeline göre tamir takımı bulursam bir bakım yaptırmak isterim.

CJ7 088

CJ7 086

CJ7 087

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

SON KONULAR

Geri